Popis

Popis hotelu Mandola Rosa *****

Poloha

Přímo na nádherném pobřeží západního Peloponésu u obce Kyllini v rozlehlém resortu Grecotel Olympia Riviera. Vesnička Arcoudi s několika obchody a tevernami ve vzdálenosti cca 2 km. Letiště Araxos cca 60 km.

Vybavení

54 pokojů, hlavní budova a vily. Recepce, salonky pro privátní check-in, restaurace s terasou, 2 `a la carte restaurace (gourmet, asijská), knihovna, vnitřní bazén s mořskou vodou, butik, obchod se suvenýry. V zahradě bar, bazén, terasa s lehátky, slunečníky a osuškami zdarma. Možnost využívat bazénů hotelu Olympia Thalasso a Aqua Park.

Pokoje

DRSVX: koupelna/WC (vysoušeč vlasů, župan, pantofle), ložnice oddělená posuvnými dveřmi od obývací části s lůžkem pro děti, TV/sat., DVD přehrávač, telefon, minibar za poplatek, set pro přípravu kávy a čaje, trezor, terasa nebo balkon s výhledem na moře. VIPP (Villa Delos): viz DRSVX, vstupní hala, dvě ložnice, dvě koupelny, obývací pokoj, zastřešená terasa, privátní zahrada s bazénem. 

Zábava

Denní a večerní animace v Olympia Riviera, hudební večery.

Stravování

Snídaně formou bufetu. Možnost dokoupení večeře formou bufetu.

Pláž

10 km dlouhá písečná pláž oceněná modrou vlajkou (2 km patří přímo resortu). Každý pokoj privátní gazebo s lehátky a matracemi zdarma.

Sportovní nabídka

Zdarma: hosté mohou využívat sportovní nabídky hotelové části Olympia Riviera.

Wellnes

Za poplatek: Aqua Elixir Thalasso v hotelu Olympia Riviera & Aqua Park.

Internet

Zdarma: WiFi v celém areálu.

Doba transferu

50 min

Řecko

Řecko leží v jižní Evropě, rozkládá se na pevnině a na četných ostrovech, které tvoří jednu pětinu řeckého území. Členitá pobřeží i romantické pláže jsou omývány Egejským, Krétským, Thráckým, Středozemním a Jónským mořem. Na poloostrově Attika se rozkládají Athény, hlavní město Řecka. Poznávejte antické památky, odpočívejte u čistého moře, vyzkoušejte speciality místní kuchyně. Nejoblíbenější ostrovy jsou Kréta, Rhodos, Zakynthos, Thassos a Santorini.

Od roku 2018 je v Řecku zavedena pobytová taxa. Platba probíhá přímo na recepci hotelu v den příjezdu:

• 0,50 € za pokoj a noc pro 1-2 hvězdičkové hotely
• 1,50 € za pokoj a noc pro 3 hvězdičkové hotely
• 3,00 € za pokoj a noc pro 4 hvězdičkové hotely
• 4,00 € za pokoj a noc pro 5 hvězdičkové hotely
• 0,50 € za noc v apartmánech všech kategorií

 

Hotely Peloponés