Marhaba Palace Hotel

  Tunisko, Port El Kantaoui

Marhaba Palace

    Tunisko, Port El Kantaoui
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Popis hotelu
Marhaba Palace

Luxusní hotelový komplex se nachází v přístavním městě Port El Kantaoui, které nabízí komfort pro strávení příjemné dovolené. Výhodou tohoto hotelu je bohatý program all inclusive. Další oblíbená turistická oblast v blízkosti je město Sousse s historickými památkami, který se  nachází asi 10 kilometrů od hotelu. Mezinárodní letiště Monastir je vzdáleno 25 kilometrů od hotelu. 

Pláž

Písečná pláž přímo u hotelu. Lehátka a slunečníky zdarma, osušky za zálohu. 

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje jsou vybaveny klimatizací, telefonem, satelitní TV, mini bar, koupelna s vanou či sprchou, fén na vlasy, balkon či terasa. Za příplatek pokoje s výhledem na moře či větší suite pokoje. 

Strava

All inclusive - snídaně, pozdní snídaně, obědy a večeře formou bufetu. Svačiny během dne. Jednou za pobyt mohou hosté využít a lá carte restauraci (po předchozí rezervaci)  Alkoholické a nealkoholické rozlévané nápoje místní výroby od 9:00 do 24:00. 

Vybavení

24 hodinová recepce, lobby bar, bar u bazénu, bar na pláži, maurská kavárna, dva venkovní a jeden vnitřní bazén, dětský bazén, dětské hřiště, wifi na recepci zdarma, , směnárna, noční klub, obchod se suvenýry, konferenční místnosti a kadeřnictví. 

Aktivity

Stolní tenis, basketbal, mini fotbal, aerobic, volejbal, tenisové kurty, dětský klub, mini golf, posilovna zdarma. 

Vodní sporty na pláži, masáže za poplatek. 

Základní cena zahrnuje

  • leteckou dopravu, letištní a bezpečnostní taxy, palivový příplatek, zavazadla do výše 20 kg, transfer z letiště na místo ubytování a zpět, ubytování, uvedenou stravu, služby delegáta, pojištění CK proti úpadku.

Základní cena nezahrnuje

  • cestovní pojištění a fakultativní výlety.
  • Při vstupu do Tuniska se musí čeští občané prokázat cestovním pasem platným alespoň 3 měsíce po návratu z destinace (při individuální turistice bez cestovní kanceláře alespoň 6 měsíců po návratu z destinace). COVID-19 - aktuální podmínky vstupu sledujte na stránkách MZV

Informace o zájezdu

Pořadatel: Cestovní kancelář AFRODITA s.r.o., IČ 24697966.
Název hotelu dle pořadatele: Marhaba Palace *****
Lokalita dle pořadatele: Tunisko, Port El Kantaoui
Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře.

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Marhaba Palace Hotel *****
Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: přímo u pláže

565 656 610 Číslo zájezdu: 2 050 417
dnes 8–18 h

Tunisko

Tunisko je státem severní Afriky a jeho břehy jsou omývány Středozemním mořem. Bohatá historie, při které tato země zažila i francouzskou nadvládu, vytvořila atraktivní směs kultur. Dnešní Tunisko si je velmi dobře vědomo, jak pěkné podmínky pro turisty nejen z Evropy nabízí. Území Tuniska je tvořeno na severu údolím řeky Medžerdy přecházejícím přes masiv Dorsale po stepi a nejjižněji položené pouště. Největším lákadlem jsou i kouzelná tuniská města. Jejich historická centra, tržnice s energickými prodavači a jedinečnou orientální vůní vás uchvátí. Velmi vhodné je pro přímořskou dovolenou místní podnebí. Od května do září se tady můžete setkat s tropickými teplotami nad 30 °C. Velkými přednostmi zájezdů do Tuniska jsou jejich přijatelná cena, výborná letecká dostupnost a kvalitní služby většinou velkých a luxusních hotelů s orientálními architektonickými prvky. Velmi oblíbený je ostrov Djerba, další pevninské lokality jsou Hammamet, Mahdia a Sousse.

Nezávazná objednávka

Marhaba Palace
    Tunisko, Port El Kantaoui

Cena
19 290 Kč/os

Cestující

Číslo zájezdu: 2 050 417

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
19 290 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dospělý
2
704 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dítě do 18 let
0
528 Kč
samostatné pojištění storna Uniqa - za osobu
0
520 Kč

Parkování

zvýhodněné parkování na letišti Praha - 8 dní
0
890 Kč