Popis

Popis hotelu Marina Hotel At The Corinthia Beach Resort ****

Poloha

V zálivu St. George’s Bay. Známá čtvrť Paceville s nákupním centrem a mnoha oblíbenými kluby a diskotékami ve středisku St. Julian’s pouze několik minut chůze. Středisko Sliema cca 3 km. Hlavní město Valletta cca 20 minut jízdy.

Vybavení

200 pokojů, vstupní hala s recepcí, výtah, restaurace, pizzerie, bar, kavárna, vinotéka a konferenční sál. Venku 2 bazény, bar a terasa s lehátky a slunečníky (zdarma), osušky  oproti kauci.

Pokoje

DRSV: koupelna/WC (vysoušeč vlasů), klimatizace, TV/sat., telefon, minibar, trezor (za poplatek), balkon, výhled na moře. Pokoje pro 1 osobu nebo 1 dospělého s dítětem bez výhledu na moře.

Stravování

Snídaně formou bufetu. Možnost dokoupení večeře formou bufetu.

Pláž

Přímo na břehu moře. V sousedním hotelu Corinthia St. George’s Bay plážový klub s terasou, bazénem a přímým vstupem do moře, lehátka a slunečníky (zdarma). Malá písečná pláž s pozvolným vstupem do moře cca 300 m, lehátka a slunečníky (za poplatek).

Sportovní nabídka

Zdarma: fitness, vnitřní bazén, jacuzzi a sauna v sousedním hotelu Corinthia St. George’s Bay.

Pro děti

Brouzdaliště v Corinthia St. George’s Bay. Dětská postýlka na vyžádání (zdarma).

Internet

  • Zdarma: WiFi v lobby.
  • Za poplatek: internetový koutek, WiFi na pokoji.

Platební karty

VISA, EC/MC, AMEX, Diners Club.

Webové stránky

http://www.corinthia.com/

Doba transferu

30 min

Mapa

Odkaz na mapu umístění hotelu

Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Malta

Oblast Středozemního moře byla vždy místem bohatých dějinných událostí. Jedním z míst, kde se střetávaly různé kultury, bylo i Maltské souostroví. Historicky souostroví vzniklo vyvýšením pevninských desek, proto na mnohých skalních útvarech je zaznamenána hladina moře během celé historie. Malta, Comino i Gozo leží velmi blízko italské Sardínie. Od severní Afriky je dělí 250 km. Barva moře, které omývá břehy ostrovů, je tmavě modrá, místy přechází do tyrkysové nebo světlemodré barvy. Skalnaté pobřeží skrývá podmořský bohatý život, který díky čistotě moře je patrný pouhým okem. Malta je ideálním cílem dovolené pro kombinaci lenošení na pláži a poznávání zdejších památek. Vzhledem k původu ostrova nenalezneme zde mnoho písečných pláží. K nejkrásnějším plážím patří pláže v zálivu Mellieha Bay a Golden Beach. Mírné středozemské podnebí umožňuje turistům trávit slunnou dovolenou od dubna do konce října.

Malta - zavedení ekologické daně

S účinností od 1. 6. 2016 je na všech maltských ostrovech (Malta, Gozo, Comino) zavedena tzv. ekologická daň a to ve výši 0,5 EUR / osoba a noc, maximálně však 5 EUR / osoba a pobyt.

Ekologickou daň budou hradit osoby ve věku od 18 let. Poplatek budou vybírat přímo ubytovatelé v místě pobytu.

Hotely Malta