Maritim Crystals Beach Hotel

  Mauricius, Východní pobřeží, Palmar

5/5

Maritim Crystals Beach Hotel Mauritius

    Mauricius, Východní pobřeží, Belle Mare, Palmar
Číslo zájezdu: 1 660 557
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Letovisko

Belle Mare

Umístění

Moderní hotel disponující 181 pokoji umístěných v třípatrových budovách se nachází na východní části ostrova ve středisku Belle Mare. Mezinárodní letiště je vzdálené 50 min jízdy.

Pláž

1 km dlouhá písčitá pláž s jemným pískem se nachází přímo u hotelu. Plážová lehátka a slunečníky k dispozici zdarma.

Hotel

Recepce se vstupní halou, 4 restaurace, 2 bary, bazén s vířivkou, dětský bazén, lehátka, slunečníky a plážové osušky (zdarma), obchůdky se suvenýry a oblečením, konferenční prostory a Wifi.

Pokoje

Dvoulůžkové pokoje superior s možností přistýlky jsou vybaveny koupelnou (samostatná toaleta, sprcha, vana, vysoušeč vlasů) a balkonem nebo terasou s posezením. Pokoj je zařízen centrální klimatizací, stropním ventilátorem, SAT/TV, WIFI (zdarma), trezorem, minibarem, příslušenstvím k přípravě kávy a čaje. Maximální obsazenost pokoje jsou 3 dospělé osoby nebo 2 dospělé osoby a 2 děti.

Za příplatek pokoje s výhledem na moře nebo rodinné pokoje s kapacitou až pro 4 dospělé osoby.

Stravování

Stravování formou polopenze zahrnující snídaně a večeře. Za příplatek možnost all inclusive. K dispozici bufetová restaurace, 3 a la carte restaurace a 2 bary.

Rekreace

Spa centrum, fitness, vodní sporty (kánoe, loď s proskleným dnem, šnorchlování, šlapadla), plážový volejbal, stolní tenis, vodní aerobic, 2 tenisové kurty, petanque, šipky. Za poplatek: rybaření, vodní lyžování, potápěčské centrum PADI, půjčovna horských kol, jízda na koních, 9ti jamkové golfové hřiště v sesterském 5* hotelu Maritim Resort and SPA), v blízkosti hotelu se nachází také další 18ti jamkové golfové hřiště. 

Základní cena zahrnuje

* leteckou dopravu v turistické třídě s přestupem včetně tax a příplatků 
* transfery v cíli zájezdů 
* 7 noclehů 
* stravování v rozsahu uvedeném u ubytovacího zařízení 
* česky mluvící asistenci v destinaci 
* pojištění dle zák. č. 159/99 Sb.

Základní cena nezahrnuje

Informace

Cena zájezdu zahrnuje cenu letenky v optimální rezervační třídě. Celkovou cenu zájezdu vám upřesníme dle aktuální dostupnosti letecké dopravy.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Čedok, IČ: 60192755. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Název hotelu dle CK: Maritim Crystals Beach Hotel Mauritius ****
  • Lokalita dle CK: Východní pobřeží
  • Místo dle CK: Belle Mare

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Maritim Crystals Beach Hotel ****
Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: přímo u pláže

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 660 557
dnes 7.30–17 h

Hodnocení

4. nejlepší hotel v destinaci Východní pobřeží

5/ 5 6 recenzí


Wen říjen 2019
Krásná dovolená v menším hotelu. - celkem pěkný menší hotel... celá recenze


Lucie květen 2017
Prohlídka hotelu Crystals Beach Resort & Spa ****. Nově vystavěný hotel, který se nachází v části Bell Mare na východě ostrova.... celá recenze


Vojtěch B září 2016
Recenze hotelu Crystals Beach Resort & Spa **** (Mauricius - Východní pobřeží - Palmar). Pěkný hotel s příjemným personálem, který se snaží dát klientům více než ostatní. Při příjezdu ukázali proces jak se zpracovává cu... celá recenze

Mauricius

Exotických destinací s krásnými plážemi a průzračným mořem je na světě hodně, Mauricius však mezi nimi stále vyniká mimořádně kvalitními službami. Ať si chcete splnit svůj životní sen a dopřát si opravdu luxusní dovolenou za ekonomickou cenu, Mauricius vás nezklame. Rozsáhlé hotelové komplexy s lázeňskými centry, golfovými hřišti a vysokým standardem služeb i hotýlky střední kategorie splní vaše představy o lenošení na bílých plážích. Ani ti aktivnější z vás nebudou zklamáni, možnosti vyžití jsou stále bohatší, vybírat si můžete z mnoha druhů doplňkových aktivit a fakultativních výletů. Velkou výhodou, která přispěje k vaší maximální relaxaci, je i minimální časový posun, bohaté možnosti leteckého spojení a po celý rok velmi dobré klimatické podmínky.

Nezávazná objednávka

Maritim Crystals Beach Hotel Mauritius
    Mauricius, Východní pobřeží, Belle Mare, Palmar

Původní cena
65 770 Kč/os

Cena
53 869 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 660 557

Zájezd

dospělá osoba
2
53 869 Kč

Pojištění

komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dospělý 18 - 69 let
2
760 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dítě do 17 let
0
410 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - senior od 70 let
0
1 300 Kč
samostatné pojištění Storno - za osobu
0
108 Kč

Parkování

zvýhodněné parkování na letišti Praha - 10 dní
0
1 Kč