Popis

Popis hotelu Marsa Malaz Kempinski *****

Poloha

Marsa Malaz Kempinski: Marsa Malaz Kempinski se nachází na ostrově Pearl - Qatar, uměle vybudovaného u břehů města. Hotel je u nejrůznějších zábavních a restauračních možností čtvrtí Porto Arabia a Medina Centrale. Autem je to 10 minut do centrální čtvrti West Bay, 4 km od katarského výstaviště a 4 km od golfového klubu Doha. V blízkosti je i kulturní centrum Katara a nákupní centrum Lagoona Mall.   Regency Sealine camp: Kemp se nachází jižně od města Doha přímo na písečné pláži. Přístup do resortu je možný pouze v SUV přes pouštní duny.    

Vybavení

Marsa Malaz Kempinski: 281 luxusních pokojů, recepce 24 hodin denně, 7 restaurací (Sawa - mezinárodní rodinná, Al Sufra - arabská/levatská, El Faro - španělská, Amwage - plážové BBQ, Antica Pesa - italská, Toro Toro - latinskoamerická, Nozomi - japonská), Café Murano, doutníkový Bohemia Lounge a střešní koktejlová zahrada Illusion, 7 bazénů, terasa, zahrada, směnárna, rezervace vstupenek, společenské prostory, obchody K Boutique (stříbrné suvenýry z Kataru a produkty Kempinski), šperky a hodinky Chopard a Al Fardan, spa a wellness kosmetické značky Clarins, osobní sluha na vyžádání, tenisové kurty.   Regency Sealine camp: Recepce (24 hodin denně), restaurace (italský a čínský life cooking bufet), bar, soukromá písečná pláž, parkoviště.    

Pokoje

Marsa Malaz Kempinski: Pokoj Deluxe Pearl view DRDLX: koupelna/WC, TV/sat., balkon, set na přípravu kávy/čaje, kávovar, trezor, obývací část, kávovar Nespresso, sluha k dispozici 24 hodin denně, výběr z jedné King size nebo dvou Twin size postelí; velikost 75m Pokoj Deluxe pool view DRPVX: viz DRDLX, výhled na bazén; velikost 75m Pokoj Deluxe sea view DRSVX: viz DRPVX, výhled na moře; velikost 75m2   Regency Sealine camp: Pouštní stan Royal TESTR: koupelna/WC (vysoušeč vlasů), župan, klimatizace, TV/sat., minibar za poplatek, set na přípravu kávy a čaje, trezor, lednička, oddělená obývací část, velikost 40 m2.    

Stravování

Snídaně, možnost dokoupení polopenze.

Program okruhu

Pobyt na 7 nocí 1. DEN Odlet z Prahy v ranních hodinách a odpolední přílet do Dohy, ubytovaní na hotelu. 2. DEN - 4. DEN Pobyt v Doze, možnost fakultativních výletů. V dosahu hotelu je obchodní centrum. Nechte se rozmazlovat v hotelovém Spa nebo relaxujte na pláži. 4. DEN Snídaně v hotelu, přejezd do Mesaieedu a ubytování v resortu. 4. DEN - 7.DEN Pobyt v resortu. Možnost relaxu u moře, nebo vlastních fakultativních výletů. 8. DEN Snídaně v hotelu. Odjezd na letiště a odlet zpět do Prahy.     Pobyt na 10 nocí 1. DEN Odlet z Prahy v ranních hodinách a odpolední přílet do Dohy, ubytovaní na hotelu. 2. DEN - 5. DEN Pobyt v Doze, možnost fakultativních výletů. V dosahu hotelu je obchodní centrum. Nechte se rozmazlovat v hotelovém Spa nebo relaxujte na pláži. 5. DEN Snídaně v hotelu, přejezd do Mesaieedu a ubytování v resortu. 5. DEN - 10.DEN Pobyt v resortu. Možnost relaxu u moře, nebo vlastních fakultativních výletů. 11. DEN Snídaně v hotelu. Odjezd na letiště a odlet zpět do Prahy.  

Pláž

Soukromá písečná pláž přímo u hotelu.

Celkové hodnocení hotelu

Hodnotilo

1 uživatelů

Pořadí

10. nejlépe hodnocený hotel v destinaci

Poslední komentář

15.1.2019 | Wen
Datum pobytu: listopad 2018
Klidný hotel pro náročné klienty.

Nejnovější recenze

4
15.1.2019 | Wen
Datum pobytu listopad 2018
4/5 - Skvělé
Klidný hotel pro náročné klienty.