MarSenses Rosa del Mar Hotel & Spa

  Španělsko, Mallorca, Palma Nova

MarSenses Rosa del Mar & SPA

    Španělsko, Baleárské ostrovy, Mallorca, Palma Nova
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Popis

Aparthotel Mar Hotels Rosa del Mar & Spa se nachází dvě minuty od pláže Son Maties v Palmanově na západním pobřeží ostrova. Zaměřeno na rodiny a páry, má lázně, posilovnu, venkovní a krytý bazén, Splash s tobogány pro děti a řada zábavních a zábavních služeb pro všechny věkové kategorie, takže můžete spojit svou dovolenou se zábavou a relaxací, kterou si tolik zasloužíte.

Přehled

světlé a moderní pokoje splash park pro děti kvalitní SPA služby rodinný hotel

Stručná poloha

jen 200 m od pláže Son Matines centrum letoviska Palmanova 500 m letiště cca 25 km

Poloha

tento 4* hotel se nachází dvě minuty od pláže Son Matines v Palmanově na západním pobřeží tohoto ostrova. Centrum tohoto letoviska se nachází od hotelu cca 500 m. V okolí hotelu můžete navštívit několik obchodů, restaurací, barů či kaváren. Hlavní město Palma de Mallorca se nachází od tohoto letoviska cca 16 km a mezinárodní letiště cca 25 km.

Pojmenování

WELLNESS CENTRUM

Popis

rozsáhlé wellness cetrum nabízí vntřní bazén, turecké lážně, jacuzzi, saunu, termální lehátka a sprchy, možnost masáží. Součástí SPA je i fitness

Vybavení hotelu

hotel 4* kategorie disponuje vstupní halou s recepcí, která je otevřená 24 hodin denně, výtahy, hlavní bufetovou restaurací s pravidelný cooking show, á la carete restaurací, snack barem u bazénu, koktejl barem a 'Happy Burger' barem u splash zóny. V komplexu se nacházejí 3 bazény, dětský splash park se skluzavkami pro nejmenší, rozlehlé solárium na slunění s lehátky a slunečníky. Mezi další služby patří mini klub pro nejmenší, animátorský program po celý den, večerní programy a samozřejmě služby pěkného SPA a fitness.

Vybavení pokoje

standardní pokoj ve formě studia má plně vybavenou koupelnu s vysoušečem vlasů, satelitní TV, klimatizaci, vybavený menší kuchyňský kout, trezor za poplatek a balkon. Přípojení Wifi je zdarma. Maximální možnost obsazení tohoto studia je 2 dospělí / 2 dospělí + 2 děti. Studia s výhledem na bazén jsou za příplatek. Další typem pokoje je Junior Suite s výhledem na bazén má manželskou postel, kompletní koupelnu s hydromasážní vanou, dvojitým umyvadlem a samostatnou sprchou, rozkládací pohovku, satelitní TV, stůl, vybavenou kuchyň, balkon s výhledem na bazén. (maximální obsazení je 2 dospělí a 1 dítě)

STUDIO STANDARD

standardní pokoj ve formě studia má plně vybavenou koupelnu s vysoušečem vlasů, satelitní TV, klimatizaci, vybavený menší kuchyňský kout, trezor za poplatek a balkon. Přípojení Wifi je zdarma. Maximální možnost obsazení tohoto studia je 2 dospělí / 2 dospělí + 2 děti.

STUDIO STANDARD VÝHLED BAZÉN

standardní pokoj ve formě studia má plně vybavenou koupelnu s vysoušečem vlasů, satelitní TV, klimatizaci, vybavený menší kuchyňský kout, trezor za poplatek a balkon s výhledem na bazén. Přípojení Wifi je zdarma. Maximální možnost obsazení tohoto studia je 2 dospělí / 2 dospělí + 2 děti.

Stravování

snídaně formou bufetu, možnost dokoupení polopenze.

Doplňující informace

pobytové taxy - Mallorca - 3 Eur + 10% DPH /osoba/den. Děti/mládež do 15,99 let tento poplatek neplatí.

Základní cena zahrnuje

  • 7(10, 11) nocí se snídaní, leteckou dopravu Praha - Mallorca - Praha, transfer v místě pobytu, služby delegáta, letištní a bezpečnostní taxy.

Základní cena nezahrnuje

Letecká doprava
  • navýšení palivového příplatku, pobytové taxy (splatné v místě)
  • komplexní pojištění.

Informace o zájezdu

Pořadatel: INEX-cestovní kancelář s.r.o., IČ 26392763.
Název hotelu dle pořadatele: MarSenses Rosa del Mar & SPA ****
Lokalita dle pořadatele: Mallorca, Palmanova - Magalluf
Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře.

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

MarSenses Rosa del Mar Hotel & Spa ****
Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: 120 m

565 656 410 Číslo zájezdu: 2 056 328
dnes 8–18 h

Španělsko

Španělsko zaujímá většinu Pyrenejského poloostrova a jeho součástí jsou i Kanárské ostrovy a Baleáryse známými ostrovy, jako jsou Mallorca, Menorca, Ibiza a Formentera. Kanárské ostrovy jsou celoročně vyhledávanou destinací, poznejte Gran Canarii, Tenerife nebo Fuerteventuru. Největším turistickým lákadlem jsou jednoznačně španělské pláže a bezpočet architektonických a kulturních zážitků, které tato země po celý rok nabízí. Nejatraktivnější pevninské riviéry jsou Costa Brava a Andalusie. Španělsko je i zemí eurovíkendů, turisty lákají hlavně Madrid a Barcelona.

Západní Středomoří zaručuje návštěvníkům stabilní slunečné počasí po celé léto, v jihošpanělské Andalusii dokonce od května do října. Moře je v letních měsících příjemně vyhřáté až na 26 °C.

 

Na Balearských ostrovech byla nově zavedená turistická taxa, která závisí na kategorii hotelu, ve kterém jsou klienti ubytováni:


Výše turistické taxy (včetně daně) je stanovena vládou a závisí na oficiální kategorii ubytovacího zařízení, ve kterém jsou klienti ubytováni.

Hlavní sezónu 1. 5. - 31.10.:
Hotely, apartmány kategorie 1*/2*/3* 2,20 EUR/osoba/noc
Hotely kategorie 3*+/4* 3,30 EUR/osoba/noc
Hotely kategorie 4*+/5* 4,40 EUR/osoba/noc

Apartmány kategorie 3*+ 3,30 EUR/osoba/noc
Apartmány kategorie 4*/4*+ 4.40 EUR/osoba/noc

Vedlejší sezóna 1. 11. - 30. 4.:
Hotely, apartmány kategorie 1*/2*/3* 0,55 EUR/osoba/noc
Hotely kategorie 3*+/4* 0,825 EUR/osoba/noc
Hotely kategorie 4*+/5* 1,10 EUR/osoba/noc

Apartmány kategorie 3*+ 0,825 EUR/osoba/noc
Apartmány kategorie 4*/4*+ 1,10 EUR/osoba/noc

Turistická taxa je povinná pro všechny osoby nad 16 let, které navštíví Baleárské ostrovy. Klienti, kteří tráví na ostrovech 9 dní a více, platí od 9. dne 50 % z ceny taxy.
Turistická taxa bude vybírána v hotovosti v místě pobytu přímo v ubytovacích zařízeních.

Nezávazná objednávka

MarSenses Rosa del Mar & SPA
    Španělsko, Baleárské ostrovy, Mallorca, Palma Nova

Cena
34 310 Kč/os

Cestující

Číslo zájezdu: 2 056 328

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
34 310 Kč
příplatek za jednolůžkový pokoj
0
11 900 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dospělý
2
704 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dítě do 18 let
0
528 Kč
samostatné pojištění storna Uniqa - za osobu
0
520 Kč

Parkování

zvýhodněné parkování u letiště Praha - 8 dní
0
790 Kč