Popis

Popis hotelu Maya World Belek ****

Poloha

Hotelový resort v rozlehlé zahradě. Centrum střediska Belek cca 5 km, Mezinárodní letiště v Antalyi cca 25 km.

Vybavení

275 pokojů, vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace s terasou, restaurace `a la carte, bary, společenská místnost s TV/sat., konferenční místnost, kadeřnictví, vnitřní vyhřívaný bazén. V zahradě bazén se skluzavkami, lehátka a slunečníky u bazénu zdarma.

Pokoje

DR: koupelna/WC (vysoušeč vlasů), klimatizace, TV/sat., telefon, trezor (za poplatek), minibar (za poplatek), balkon DRP: viz DR, méně výhodná poloha  FR2: viz Dr, oddělená ložnice 

Zábava

Animační programy, diskotéka.

Stravování

Viz program all inclusive.

Pláž

Písečná pláž s pozvolným vstupem do moře cca  1500 m (k dispozici bezplatný hotelový transfer). Lehátka, slunečníky a osušky zdarma. Bar na pláži zdarma. 

Program all inclusive

Snídaně, oběd a večeře formou bufetu Pozdní snídaně Odpolední káva, čaj, zákusek a zmrzlina Půlnoční polévka Alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby (10.00 – 24.00 hod.)

Sportovní nabídka

Zdarma: tenis (vybavení a osvětlení za poplatek), stolní tenis, plážový volejbal a další sportovní aktivity v rámci animačních programů Za poplatek: vodní sporty na pláži

Pro děti

Dětský bazén, miniklub, dětské hřiště, dětská postýlka na vyžádání zdarma.

Wellnes

Zdarma: turecké lázně (pouze vstup), sauna, fitness Za poplatek: masáže, lázeňské procedury

Internet

Zdarma: WiFi v lobby.

Platební karty

VISA, EC/MC.

Turecko

Turecko je zemí Orientu, která vzhledem k poloze na pomezí dvou kontinentů, je přepestrou směsicí a přebohatou pokladnicí kultur, tradic a historie, lákající k poznání. Již při vyslovení jména této země, mnohým z nás se vybaví nekonečné dlouhé pláže a příjemně hřejivé paprsky slunce, klikaté uličky bazarů, přeplněné výlohy místních vyhlášených zlatníků, světoznámé pestrobarevné koberce, kterými své paláce zdobí monarchové po celém světě, smlouvání při nákupech suvenýrů, sladká vůně jasmínu a baklavy pouličního prodejce… Turecko se však pyšní také jednou z nejstarších historií vůbec. Vždyť právě na území dnešního Turecka se vyvíjely nejstarší civilizace lidstva. Postupem času a během let a staletí tak Chetité, Peršané, Trójané, Řekové i Římané a mnohé další civilizace zde zanechali stopy svých kultur a předurčili toto území jedním z nejzajímavějších pro historiky a milovníky dějin vůbec.

Hotely Belek