Přímo u pláže | Typ pláže: písčitá

Popis

Popis hotelu Méditerranée Thalasso ***

Popis hotelu

Hosté mají k dispozici vstupní halu s recepcí. Je zde hotelový sejf, restaurace a bar. Ve společných prostorách se mohou hosté přes WiFi připojit k internetu. Jsou zde i různé obchody. Je tady také hezká zahrada.

Vybavení

Hosté mají k dispozici vstupní halu s recepcí. Je zde hotelový sejf, restaurace a bar. Ve společných prostorách se mohou hosté přes WiFi připojit k internetu. Jsou zde i různé obchody. Je tady také hezká zahrada.

Vybavení pokoje

Pokoje mají klimatizaci, ústřední topení a koupelnu. Většina pokojů má balkón s krásným výhledem. Pokoje jsou hezky zařízené, je zde pohodlná queen size manželská postel. Je možné požádat o přistýlku. Pokoje mají telefon a televizi. Koupelny mají sprchový kout a vanu. Rodiny s dětmi si mohou rezervovat speciální rodinné pokoje.

Sport/zábava

V horkých dnech se mohou hosté zchladit a zaplavat si v krytém nebo venkovním bazénu. Na slunné terase mohou hosté využít připravená lehátka a slunečníky. U bazénu je vířivá vana, ve které se lze příjemně uvolnit a osvěžit. V baru u bazénu lze koupit osvěžující nápoje. Hotel hostům nabízí různé sportovní aktivity, například hru boccia, plážový volejbal, basketbal, minigolf a lukostřelbu. Za poplatek je tenis. Pro fanoušky vodních sportů je zde aqua fitness. Dále mají hosté na výběr stolní tenis a aerobik, za poplatek také fitness studio. Za příplatek jsou různé wellness programy, například spa, sauna, hammam, kosmetický salon a thalasso procedury. Objekt nabízí svým hostům také diskotéku a miniklub.

Stravování

Lze objednat stravování all inclusive. Lze si objednat snídaně. Objekt nabízí nealkoholické nápoje a alkoholické nápoje.

Platba

Je možné zaplatit platebními kartami Visa a MasterCard.

Mapa

Odkaz na mapu umístění hotelu

Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Tunisko

Tunisko je státem severní Afriky a jeho břehy jsou omývány Středozemním mořem. Bohatá historie, při které tato země zažila i francouzskou nadvládu, vytvořila atraktivní směs kultur. Dnešní Tunisko si je velmi dobře vědomo, jak pěkné podmínky pro turisty nejen z Evropy nabízí. Území Tuniska je tvořeno na severu údolím řeky Medžerdy přecházejícím přes masiv Dorsale po stepi a nejjižněji položené pouště. Největším lákadlem jsou i kouzelná tuniská města. Jejich historická centra, tržnice s energickými prodavači a jedinečnou orientální vůní vás uchvátí. Velmi vhodné je pro přímořskou dovolenou místní podnebí. Od května do září se tady můžete setkat s tropickými teplotami nad 30 °C. Velkými přednostmi zájezdů do Tuniska jsou jejich přijatelná cena, výborná letecká dostupnost a kvalitní služby většinou velkých a luxusních hotelů s orientálními architektonickými prvky. Velmi oblíbený je ostrov Djerba, další pevninské lokality jsou Hammamet, Mahdia a Sousse.

Hotely Hammamet