Popis

Popis hotelu Melas Holiday Village *****

Poloha: Hotel leží v mírném svahu, přímo na dlouhé písečné pláži (v moři částečně malá skaliska). Město Side cca 2 km. Možnost dopravy minibusy (dolmus).

Vybavení: Hotel se spoustou stálých hostů disponuje hlavní budovou a řadovými bungalovy. Celková ubytovací kapacita skýtá 247 pokojů. Dále recepce, restaurace, 2 a-la-carte restaurace (turecká, rybí), bary, TV koutek, připojení na internet v recepci (zdarma) a obchody. V zahradě naleznete 2 bazény a samostatný bazén pro děti. 4 vodní skluzavky (od 15.05. do 15.10.). Snack bar u bazénu. Ručníky (výměna za poplatek), lehátka, podložky a slunečníky u bazénu i na pláži zdarma.

Pokoje: Dvoulůžkové pokoje B (1A/2A/3A): Útulné s vanou nebo sprchou, WC, individuální klimatizací a balkonem. Dále fén, trezor k pronajmutí, posezení, minibar, satelitní TV. Možnost rezervace pokojů jako úsporný tip (2S) se stejným vybavením.

Rodinné pokoje B (2P/3P): 1 prostornější místnost. Vana, sprcha, jinak stejné vybavení jako dvoulůžkové pokoje.

Apartmány D (3A/4A): 2 ložnice, 1 obývací ložnice s propojovacími dveřmi, vybavený kuchyňský koutek, 1 koupelna s vanou nebo sprchou. Jinak stejné vybavení jako dvoulůžkové pokoje.

Apartmány C (2A/3A): Ložnice a obývací ložnice s propojovacími dveřmi, pouze se sprchou, jinak stejné vybavení jako apartmány D (3A/4A).

Zábava: Mezinárodní animace. Diskotéka v Melas Resortu. Internetový koutek za poplatek.

Sport: Za poplatek masáže, motorizované vodní sporty.

Děti: Miniklub (od 4 do 12 let), teenagerklub (od 13 do 16 let), večer dětský bufet, herna za poplatek, bazén se skluzavkami.

Stravování: All inclusive.

Popis all inclusive: Snídaně, obědy a večeře formou bufetových stolů. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje od 10:00 hod. do 24:00 hod. Od 24:00 hod. do 02:00 hod. na diskotéce v sousedním hotelu Melas Resort. Pozdní snídaně. Snacky. Odpoledne zmrzlina, káva a zákusky. Půlnoční snack. Večeře také v restauraci a-la-carte (1x týdně, od 15.05. do 30.09. s rezervací). Minibar každé 2 dny doplňován nealkoholickými nápoji a pivem. Turecké lázně a sauna. Sport dle dispozice: 2 tenisové kurty s tvrdým povrchem (umělé osvětlení za poplatek), squash (v Melas Resortu). Šipky, stolní tenis, biliár, fitness, plážový volejbal, basketbal, surfování (s licencí), šlapadla a kanoe.

Sleva za včasnou rezervaci do 30.04.09

Sleva pro novomanžele: 500 Kč/osoba/pobytPŘÍJEZD KDYKOLI A FLEXIBILNÍ DÉLKA POBYTU

Svou dovolenou si u nás můžete objednat přesně podle Vašich časových možností. Mnoho zařízení nabízí, především před a po hlavní sezóně, možnost příjezdu kterýkoli den v týdnu. Často jsou možné i zkrácené pobyty na 2, 3 nebo 4 noci, stejně jako "o něco delší" dovolená, např. na 10 nebo 11 nocí. Den příjezdu a minimální délku pobytu naleznete u jednotlivých popisů ubytovacích zařízení.

Mapa

Odkaz na mapu umístění hotelu

Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Turecko

Turecko je zemí Orientu, která vzhledem k poloze na pomezí dvou kontinentů, je přepestrou směsicí a přebohatou pokladnicí kultur, tradic a historie, lákající k poznání. Již při vyslovení jména této země, mnohým z nás se vybaví nekonečné dlouhé pláže a příjemně hřejivé paprsky slunce, klikaté uličky bazarů, přeplněné výlohy místních vyhlášených zlatníků, světoznámé pestrobarevné koberce, kterými své paláce zdobí monarchové po celém světě, smlouvání při nákupech suvenýrů, sladká vůně jasmínu a baklavy pouličního prodejce… Turecko se však pyšní také jednou z nejstarších historií vůbec. Vždyť právě na území dnešního Turecka se vyvíjely nejstarší civilizace lidstva. Postupem času a během let a staletí tak Chetité, Peršané, Trójané, Řekové i Římané a mnohé další civilizace zde zanechali stopy svých kultur a předurčili toto území jedním z nejzajímavějších pro historiky a milovníky dějin vůbec.