Mellieha Bay Hotel

  Malta, Mellieha

MELLIEHA BAY

    Malta, Mellieha
Tento hotel není aktuálně v nabídce
Poloha

Hotel leží v zahradě, 2 km od centra menšího letoviska Mellieha.

Vybavení

Hotel vhodný pro všechny věkové kategorie i rodiny s dětmi. Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace, lobby bar, bar u bazénu, kavárna, internetové připojení, obchod, TV koutek.

Pokoje

Vlastní sociální zařízení, klimatizace, TV se satelitním příjmem, telefon, balkón s výhledem na moře.

Pláž

Přímo u hotelu se nachází menší písečná pláž a také známá písečná pláž Mellieha Bay.

Sport

Dva venkovní bazény, krytý bazén, fitness centrum, tenis, stolní tenis, míčové hry, šipky, lukostřelba, vodní pólo, aerobic, billiard, animační programy, zábavní večery, vodní sporty na pláži.

Stravování

Polopenze formou bufetu nebo All inclusive. All inclusive zahrnuje:-snídaně, obědy a večeře formou bufetu včetně nápojů místní výroby-10:00 - 17:00 a 22:00 - 24:00 sendviče-10:00 - 24:00 nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby

Děti

Venkovní bazén, hřiště, menu v restauraci.

Poznámka

Od roku 2012 musí mít každé dítě svůj cestovní pas.Cena je platná při rezervaci letenky v optimální knihovací třídě a je vždy na zpětné potvrzení.Uvedené časy letů jsou pouze orientační a budou závazně upřesněny v pokynech k odletu.

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Mellieha Bay Hotel ****

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 386 231
dnes 8–18 h

Lokalita

https://www.zajezdy.cz/dovolena-mellieha-bay-ostrov-malta-malta-z1386231/#mapa
Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Malta

Oblast Středozemního moře byla vždy místem bohatých dějinných událostí. Jedním z míst, kde se střetávaly různé kultury, bylo i Maltské souostroví. Historicky souostroví vzniklo vyvýšením pevninských desek, proto na mnohých skalních útvarech je zaznamenána hladina moře během celé historie. Malta, Comino i Gozo leží velmi blízko italské Sardínie. Od severní Afriky je dělí 250 km. Barva moře, které omývá břehy ostrovů, je tmavě modrá, místy přechází do tyrkysové nebo světlemodré barvy. Skalnaté pobřeží skrývá podmořský bohatý život, který díky čistotě moře je patrný pouhým okem. Malta je ideálním cílem dovolené pro kombinaci lenošení na pláži a poznávání zdejších památek. Vzhledem k původu ostrova nenalezneme zde mnoho písečných pláží. K nejkrásnějším plážím patří pláže v zálivu Mellieha Bay a Golden Beach. Mírné středozemské podnebí umožňuje turistům trávit slunnou dovolenou od dubna do konce října.

Malta - zavedení ekologické daně

S účinností od 1. 6. 2016 je na všech maltských ostrovech (Malta, Gozo, Comino) zavedena tzv. ekologická daň a to ve výši 0,5 EUR / osoba a noc, maximálně však 5 EUR / osoba a pobyt.

Ekologickou daň budou hradit osoby ve věku od 18 let. Poplatek budou vybírat přímo ubytovatelé v místě pobytu.