Hotel Meninx

  Tunisko, Djerba, Midoun

4/5

RIAD MENINX HOTEL

    Tunisko, Djerba, Midoun
Původní cena
22 990 Kč/os

Cena
15 490 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 580 597
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Poloha

Hotel postavený v maurském stylu se nachází v krásné palmové zahradě 5 km od centra a 23 km od letiště.

Vybavení Hotelu

Velice příjemný a pěkný hotel svým hostům nabízí vstupní halu s recepcí a směnárnou, hlavní restauraci, restauraci na pláži, snack bar, maurskou kavárnu, bar u bazénu a na pláži, Wi-Fi na recepci (zdarma), obchůdky, kadeřnictví. Hotel vhodný pro všechny věkové kategorie a rodiny s dětmi.

Vybavení pokoje

Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, klimatizací (v sezoně), TV se satelitním příjmem, telefonem, minibarem (za poplatek), trezorem (za poplatek), balkonem nebo terasou. Dvoulůžkové pokoje s možností jedné přistýlky (dvě dětské přistýlky na vyžádání).

Pláž & plážový servis

Krásná písečná pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází cca 150 m přes zahradu u komplexu Meninx. Lehátka a slunečníky zdarma.

Sport & Fitness

Venkovní bazén, dětský bazén, termální bazén, skluzavky a tobogán v rámci komplexu Meninx, dětské hřiště, miniklub, animační programy pro děti a dospělé, tenis, pétanque, minigolf, fotbal, vodní gymnastika, volejbal, wellness centrum, vodní sporty na pláži.

Stravování

All inclusive
All Inclusive zahrnuje: snídaně, obědy a večeře formou bufetu, během dne lehké občerstvení, 10:00-24:00 neomezené množství rozlévaných nealkoholických a vybraných alkoholických nápojů místní výroby v barech a restauracích dle jejich otevírací doby, volejbal, pétanque, minigolf, vodní gymnastika, animační programy pro děti a dospělé, lehátka a slunečníky.

Základní cena zahrnuje

Zpáteční letenku, transfery, ubytování, uvedenou stravu, služby delegáta, zákonné pojištění CK, povinné příplatky (letištní a bezpečnostní taxu včetně palivového příplatku).

Základní cena nezahrnuje

Doporučené komplexní cestovní pojištění zahrnující pojištění léčebných výloh, úrazové pojištění, pojištění odpovědnosti za škodu, pojištění zavazadel a připojištění storna zájezdu.
- povinná pobytová taxa, splatná na místě po příjezdu do ubytovacího zařízení.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář ReadyGo, IČ: 24715034. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Název hotelu dle CK: RIAD MENINX HOTEL ****
  • Lokalita dle CK: Djerba
  • Místo dle CK: Djerba

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Meninx ***
Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: přímo u pláže

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 580 597
dnes 9–18 h

Hodnocení

15. nejlepší hotel v destinaci Djerba

4/ 5 26 recenzí


Petr Jelen červen 2019
Tak trochu zmatky..... Nakonec spokojenost. Při výběriu dejte pozor, i cestovka v tom nemá moc jasno, Meninx jsou dva hotely. Tříhvězdičkový Hotel Club M... celá recenze


Jiří Blažej duben 2017
Prohlídka hotelu spojená s obědem. Úplný název hotelu - Meninx Resort & Aquapark ***+. Hotelový resort vyhovuje průměrnému evropskému standardu s nabídkou služeb all... celá recenze


Hanka K. červenec 2017
Hotel Meninx Djerba. Hotel Meninx Djerba Na dovolené jsme zde byli s rodinou (2 dosp. + 2 děti) v červenci 2017. Celkově jsme byli spokojeni, ale něja... celá recenze

Lokalita

Tunisko

Tunisko je státem severní Afriky a jeho břehy jsou omývány Středozemním mořem. Bohatá historie, při které tato země zažila i francouzskou nadvládu, vytvořila atraktivní směs kultur. Dnešní Tunisko si je velmi dobře vědomo, jak pěkné podmínky pro turisty nejen z Evropy nabízí. Území Tuniska je tvořeno na severu údolím řeky Medžerdy přecházejícím přes masiv Dorsale po stepi a nejjižněji položené pouště. Největším lákadlem jsou i kouzelná tuniská města. Jejich historická centra, tržnice s energickými prodavači a jedinečnou orientální vůní vás uchvátí. Velmi vhodné je pro přímořskou dovolenou místní podnebí. Od května do září se tady můžete setkat s tropickými teplotami nad 30 °C. Velkými přednostmi zájezdů do Tuniska jsou jejich přijatelná cena, výborná letecká dostupnost a kvalitní služby většinou velkých a luxusních hotelů s orientálními architektonickými prvky. Velmi oblíbený je ostrov Djerba, další pevninské lokality jsou Hammamet, Mahdia a Sousse.

Nezávazná objednávka

RIAD MENINX HOTEL
    Tunisko, Djerba, Midoun

Původní cena
22 990 Kč/os

Cena
15 490 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 580 597

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
15 490 Kč

Pojištění

komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dospělý 18 - 69 let
2
380 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dítě do 17 let
0
220 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - senior od 70 let
0
580 Kč
samostatné pojištění Storno - za osobu
0
108 Kč

Parkování

zvýhodněné parkování na letišti Praha - 8 dní
0
810 Kč