50 m od pláže | Typ pláže: oblázková

Popis

Popis hotelu Miran Ville **

Poloha

nachází se cca 1 km od centra městečka Pirovac.

Vybavení

restaurace, aperitiv bar, parkoviště, taneční terasa, WI-FI ZDARMA.

Ubytování

typ 1/2+1 AP - cca 32 m2, jedna 2lůžková ložnice, možnost přistýlky v denní místnosti, typ 1/3+1 AP - cca 34 m2, jedna 2lůžková ložnice s přistýlkou, možnost přistýlky v denní místnosti, typ 1/4+1 AP - cca 38 m2, dvě 2lůžkové ložnice a denní místnost s přistýlkou, typ 1/4+2 AP - cca 48 m2, dvě 2lůžkové ložnice, možnost přistýlky pro dvě osoby v denní místnosti, vždy denní místnost a vybavený kuchyň. kout, sprcha a WC, SAT TV, balkon nebo terasa. 

Stravování

vlastní, s možností dokoupení snídaní, obědů, večeří formou bufetu, v hotelu Miran.

Pláž

přírodní, oblázkovo-kamenitá, cca 30 m.

Sport

venkovní bazén s mořskou vodou u hotelu Miran, sportovní hřiště, dětské hřiště, tenisové kurty, možnost zapůjčení jízdních kol, vodní sporty.

Doplňující informace

Poplatek za parkoviště cca 7 EUR/den - platí se na místě. 

Slevy

dítě do 3 let bez nároku na lůžko a stravu - ZDARMA. Dítě do 12 let na přistýlce - ZDARMA. Osoba na 3. lůžku ve vily typu 1/3+1 - ZDARMA.

Zvláštní slevy

Slevy za včasný nákup a akční slevy jsou poskytovány pouze na pobyty 7 a více nocí v období, pro které je konkrétní sleva poskytována .

Chorvatsko

Chorvatsko je dlouhodobou jedničkou co do počtu českých turistů. A to nejen kvůli své poloze a možnosti dojet tam pohodlně autem či autobusem. Hlavním lákadlem je chorvatské pobřeží, které je různorodé a společně s ostrovy nabízí bezpočet kouzelných míst, kde strávit chvíle volna. Chorvaté se snaží, aby návštěvníci v jejich zemi byli spokojení a stále se k nim vraceli. A tak je nabídka animačních programů, vodních sportů, sportovišť a dalšího vyžití pro celou rodinu velmi široká a každý si může vybrat podle svých přání. Velká část chorvatského pobřeží Jaderského moře je chráněna mohutnými horskými formacemi, které dotváří typickou a velmi krásnou přímořskou krajinu země. Starobylá centra vesniček a měst vybízí k romantické procházce po dni stráveném na plážích. Moře je rájem vodních radovánek a sportů, restaurace nabízí výtečnou kuchyni.

Hotely Severní Dalmácie