100 m od pláže | Typ pláže: oblázková

Popis

Popis hotelu Mirna

Úvodní popis

Pckód objektu: 12734
Pěkný apartmán situovaný 100 m od pláže a 500 m od centra letoviska. Wifi (v ceně). Klimatizace (v ceně). Možnost parkování u objektu.

Popis objektu

obytná plocha 35 m2, Místnosti: přízemí: ložnice (1 x manželské lůžko), obytná místnost (1 x přistýlka, kuchyňský kout, jídelní kout, terasa), koupelna (wc, sprch. kout, umyvadlo)

Vybavení objektu

klimatizace v ceně, lednička 1, mrazicí box 1, klasický TV, satelit, Internet wifi v ceně, vaření: elektrický sporák, počet plotýnek: 2, možnost kouření: ne

Exteriér

parkování u objektu

Další vybavení

zahradní nábytek ano

Okolí

Centrum města: 500 m
Moře: 100 m
Obchod: 700 m
Restaurace: 700 m

domácí zvíře

Ne

Chorvatsko

Chorvatsko je dlouhodobou jedničkou co do počtu českých turistů. A to nejen kvůli své poloze a možnosti dojet tam pohodlně autem či autobusem. Hlavním lákadlem je chorvatské pobřeží, které je různorodé a společně s ostrovy nabízí bezpočet kouzelných míst, kde strávit chvíle volna. Chorvaté se snaží, aby návštěvníci v jejich zemi byli spokojení a stále se k nim vraceli. A tak je nabídka animačních programů, vodních sportů, sportovišť a dalšího vyžití pro celou rodinu velmi široká a každý si může vybrat podle svých přání. Velká část chorvatského pobřeží Jaderského moře je chráněna mohutnými horskými formacemi, které dotváří typickou a velmi krásnou přímořskou krajinu země. Starobylá centra vesniček a měst vybízí k romantické procházce po dni stráveném na plážích. Moře je rájem vodních radovánek a sportů, restaurace nabízí výtečnou kuchyni.

Hotely Krk