Hotel Mona Lisa SPA

  Polsko, Západopomořansko, Kołobrzeg

Mona Lisa: Pobyt s polopenzí - 7 nocí

    Polsko, Baltské moře, Západopomořansko, Kołobrzeg
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Hotel Mona Lisa Wellness & Spa

Hotel Mona Lisa Wellness & Spa *** se nachází cca 500 m od moře v klidné části Kołobrzegu. Jedná se o moderní hotelový komplex, který sloužil původně jako kasárna pro důstojníky letectva polské armády. V hotelu je zachována spousta historických prvků, která ve spojení s moderním pojetím a vybavením pokojů vytváření výjimečnou atmosféru. Pouhých 10 minut jízdy autem se dostanete do centra města Kołobrzeg . Poblíž hotelu se nachází autobusová zastávka. Přírodní rezervace Ekopark sousedí s prostornými zahradami lázeňského hotelu s krásným výhledem na ptačí útočiště.

Ubytování

Hosté se mohou ubytovat v jedno a dvoulůžkových pokojích s možností 1 přistýlky se soc. zařízením, fénem, TV/SAT, telefonem. Většina pokojů mají balkon nebo terasu. Možnost zapůjčení županu za poplatek cca 1 EUR/den.

Gastronomie

Prostorná restaurace se stylovým, historickým krbem nabízí krásný výhled na Přírodní rezervaci Ekopark. V ceně pobytu je polopenze – snídaně a večeře formou bufetu, v rámci večeře zároveň nápoje - nealko, domácí víno či místní pivo. Odpoledne mají hosté v ceně pobytu kávu či čaj se zákuskem.

Kromě tradiční polské kuchyně jsou v restauraci na výběr jídla vegetariánská, dietní či tzv. očistná kúra sv. Hildegardy z Bingen. Kávu či zákusek si můžete vychutnat v kavárně, která na vás dýchne atmosférou 20.stolení. Její součástí je také terasa a zahrada hraničící s Ekoparkem – Natura 2000. Večer jsou v kavárně organizovány taneční večírky.

Sport a rekreace

Milovníky aktivního odpočinku a příjemné rekreace jistě potěší hotelový bazén s jacuzzi a masážními tryskami, saunový svět či půjčovna jízdních kol (půjčovné cca 2,5 EUR / hodina). Hosté si mohou zahrát stolní tenis nebo kulečník. Součástí hotelu je také léčebné relaxační centrum, které nabízí procedury a lázeňské služby na profesionální úrovni.

Zvířata

Pobyt s pejsky hotel neumožňuje.

Parkovné

Své vozidlo můžete zaparkovat na monitorovaném parkovišti za poplatek cca 2,5 EUR/den.

Atrakce v okolí

Krom lázeňství je místo vyhlášeným letoviskem. Podmínky pro aktivní relaxaci jsou zde samozřejmostí. Celé město se táhne těsně podél pobřeží, krásné pláže, mnoho gotických památek, v letním období spousta koncertů, oblíbené akce jako např. Mezinárodní setkání s folklorem Interfolk a k tomu zdravé ovzduší jsou důvodem k trávení nezapomenutelné dovolené v těchto místech.

Destinace

Kołobrzeg je především lázeňské místo a lze jej považovat za největší na baltském pobřeží.

Krom lázeňství je místo vyhlášeným letoviskem. Kvalitní a velká škála rekreačních zařízení a služeb.

Podmínky pro aktivní relaxaci jsou zde samozřejmostí. Celé město se táhne těsně podél pobřeží, krásné pláže, památky a zdravé ovzduší jsou důvodem k trávení dovolené v těchto místech.

Vítány jsou zde rodiny s dětmi.

Základní cena zahrnuje

  • 7x ubytování, 7x polopenze (snídaně a večeře formou bufetu), nápoje k večeři (vybrané nealkoholické nápoje), využívání bazénu, sauny, whirlpool, uvítací nápoj, možnost používání trezoru na recepci

Základní cena nezahrnuje

  • pobytová taxa ve výši cca 4 Zł/osoba/den, parkovné cca 2,5 EUR/noc

Doporučujeme zakoupení komplexního cestovního pojištění včetně storna zájezdu

Poskytněte nám Váš e-mail a budete moci také zájezdy hodnotit, dokoupit si cestovní pojištění, nebo další doplňkové služby za zvýhodněnou cenu.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Geovita, IČ: 28568541. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Název hotelu dle CK: Mona Lisa: Pobyt s polopenzí - 7 nocí ***
  • Lokalita dle CK: Baltské moře
  • Místo dle CK: Kołobrzeg

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 846 910
dnes zavřeno

Nezávazná objednávka

Mona Lisa: Pobyt s polopenzí - 7 nocí
    Polsko, Baltské moře, Západopomořansko, Kołobrzeg

Cena
8 260 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 846 910

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
8 260 Kč
příplatek za Wellness balíček se zábalem
0
840 Kč
příplatek za Wellness balíček Mini 2021
0
1 270 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dospělý
2
600 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dítě do 18 let
0
464 Kč
samostatné pojištění Storno plus Generali - za osobu
0
160 Kč