Popis

Popis hotelu Murella Living ***

Popis hotelu

Obecný popis:

Murella Living v Marsalforn nabízí 24 pokojů a v roce 2016 prošel renovací. Nejbližší města jsou Victoria (4.5 km) a Xlendi (7 km). Pro váš pohodlný příjezd je k dispozici vstupní hala, klimatizace a společenská místnost. Personál tohoto 4 podlažního hotelu mluví anglicky a italsky. Vzdálenosti z hotelu: Mgarr ix-Xini (8.9 km), obchodům (4.6 km), Ramla Beach (4.2 km), Ggantija Temples (4.1 km), divadlo (4 km) a Gordan Lighthouse (5.6 km). Z hotelu se snadno dostanete ke autobusovým zastávkám, k barům a restauracím, do středu města, supermarketům a stání taxíků.

Vybavení:

Pro vaše pohodlí hotel nabízí služby prádelny. Internet je k dispozici na přístupových bodech wi-fi a pokojích s internetem. Recepční hodiny: 09:00 - 19:00.

Další informace:

Přijímáme tyto platební metody: Visa a Euro/Master. Hotel vyžaduje po všech hostech po příjezdu složení zálohy. Městská/turistická daň se platí na místě.

Malta

Oblast Středozemního moře byla vždy místem bohatých dějinných událostí. Jedním z míst, kde se střetávaly různé kultury, bylo i Maltské souostroví. Historicky souostroví vzniklo vyvýšením pevninských desek, proto na mnohých skalních útvarech je zaznamenána hladina moře během celé historie. Malta, Comino i Gozo leží velmi blízko italské Sardínie. Od severní Afriky je dělí 250 km. Barva moře, které omývá břehy ostrovů, je tmavě modrá, místy přechází do tyrkysové nebo světlemodré barvy. Skalnaté pobřeží skrývá podmořský bohatý život, který díky čistotě moře je patrný pouhým okem. Malta je ideálním cílem dovolené pro kombinaci lenošení na pláži a poznávání zdejších památek. Vzhledem k původu ostrova nenalezneme zde mnoho písečných pláží. K nejkrásnějším plážím patří pláže v zálivu Mellieha Bay a Golden Beach. Mírné středozemské podnebí umožňuje turistům trávit slunnou dovolenou od dubna do konce října.

Malta - zavedení ekologické daně

S účinností od 1. 6. 2016 je na všech maltských ostrovech (Malta, Gozo, Comino) zavedena tzv. ekologická daň a to ve výši 0,5 EUR / osoba a noc, maximálně však 5 EUR / osoba a pobyt.

Ekologickou daň budou hradit osoby ve věku od 18 let. Poplatek budou vybírat přímo ubytovatelé v místě pobytu.

Hotely Gozo