Popis

Popis hotelu Mykonos Grand Hotel & Resort *****

Poloha

Luxusní hotelový komplex Mykonos Grand and Resort vybudovaný přímo u písečné pláže Agios Ioannis s výhledem na posvátný ostrov Delos. Vzdálenost hlavního města ostrova je 4 kilometry, pohodlně lze dojet místní autobusovou dopravou.

Popis hotelu

Luxusní hotel v kykladském stylu je členem Small Luxury Hotels of the World nabízí ubytování ve 107 pokojích. Součástí hotelu je i venkovní kamenný amfiteátr. Na pláži nejsou povolené vodní sporty, takže hosté mohou na pláži ničím nerušeně relaxovat.

Pláž & Bazény

hlavní bazén s mořskou vodou, písečná pláž přímo u hotelu, lehátka, slunečníky, plážové osušky u bazénu i na pláži bez poplatku, plážový servis

Vybavení hotelu

dvě restaurace a dva bary, obchod se suvenýry, směnárna, televizní místnost, miniklub, půjčovna aut, tenisové kurty, stolní tenis a squash, posilovna, sauna a parní lázeň

Ubytování

klimatizované dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, koupací pláště, pantofle, plážová taška, kšiltovky, telefon, SAT/TV, wifi, dokovací stanice pro IPod/ iPad, rádio, trezor velikosti laptop, minibar, kávovar Nespresso avybavené pro přípravu kávy nebo čaje, balkón nebo terasa

Stravování

snídaně formou bufetu, možnost dokoupení večeří

Sport & zábava

tenisové kurty, stolní tenis, squash, posilovna, lekce jógy a pilates ve venkovním amfiteátru

Aktivity pro děti a juniory

miniklub,

Internetové připojení

wifi v celém areálu včetně pokojů

Relaxace & Wellness

lázně Althea, masáže, kosmetické služby, sauna, parní lázě

Popisy pokojů

Premium dvoulůžkový pokoj výhled do zahrady/ na moře

Klimatizované dvoulůžkové pokoje o rozloze 33 m2 s přistýlkou, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, koupací pláště, telefon, satelitní televize, rádio, trezor, minibar, balkon nebo terasa. Možnost připojení k internetu a pronájmu trezoru zapoplatek.

Premium třílůžkový pokoj výhled do zahrady

Klimatizované dvoulůžkové pokoje o rozloze 33 m2 s přistýlkou, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, koupací pláště, telefon, satelitní televize, rádio, trezor, minibar, balkon nebo terasa. Možnost připojení k internetu a pronájmu trezoru zapoplatek.

Třílůžkový pokoj Superior výhled na moře

Klimatizované dvoulůžkové pokoje o rozloze 37 m2 s přistýlkou, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, koupací pláště, telefon, satelitní televize, rádio, trezor, minibar, balkon nebo terasa. Možnost připojení k internetu a pronájmu trezoru zapoplatek.

Řecko

Řecko leží v jižní Evropě, rozkládá se na pevnině a na četných ostrovech, které tvoří jednu pětinu řeckého území. Členitá pobřeží i romantické pláže jsou omývány Egejským, Krétským, Thráckým, Středozemním a Jónským mořem. Na poloostrově Attika se rozkládají Athény, hlavní město Řecka. Poznávejte antické památky, odpočívejte u čistého moře, vyzkoušejte speciality místní kuchyně. Nejoblíbenější ostrovy jsou Kréta, Rhodos, Zakynthos, Thassos a Santorini.

Od roku 2018 je v Řecku zavedena pobytová taxa. Platba probíhá přímo na recepci hotelu v den příjezdu:

• 0,50 € za pokoj a noc pro 1-2 hvězdičkové hotely
• 1,50 € za pokoj a noc pro 3 hvězdičkové hotely
• 3,00 € za pokoj a noc pro 4 hvězdičkové hotely
• 4,00 € za pokoj a noc pro 5 hvězdičkové hotely
• 0,50 € za noc v apartmánech všech kategorií

 

Hotely Mykonos