Nana Golden Beach Hotel

  Řecko, Kréta, Hersonissos

4/5

Nana Beach hotel

    Řecko, Kréta, Hersonissos, Kréta - Heraklion
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Přehled

aquapark se skluzavkami pro děti 5 bazénů a 2 dětské bazény lehátka a slunečníky na pláži zdarma vhodné pro všechny kategorie klientů

Stručná poloha

přímo u písečně-oblázkové pláže středisko Stalis 1 km středisko Herosnissos cca 2 km mezinárodní letiště 30 km

Poloha

velice atraktivní 5* hotel Nana Beach stojí na okraji střediska Hersonissos přímo u písečně-oblázkové pláže s pozvolným vstupem o vody. Hlavní část střediska Hersonissos se nachazí přibližně 2 km od hotelu. Nabízí celou řadu turistických lákadel, způsobů zábavy a rozptýlení. K cestám po dalších okolních místech lze využít pravidelné autobusové dopravy. Její zastávka je 300 m od hotelu. Od mezinárodního letiště je hotel vzdálen asi 30 km, rovněž tak od hlavního města Heraklion.

Vybavení hotelu

tento moderně vybavený hotelový komplex se rozkládá na velké ploše se zelení a je tvořen více budovami a areály bazénů. Pyšní se skvělou polohou přímo u několika pláží. Jeho celková kapacita je 200 pokojů. Poskytuje příjemné zázemí a širokou škálu služeb, k dispozici vám bude recepce s lobby a barem, ke stravování slouží několik bufetových a á la carte restaurací (vitřní i venkovní), které podávají řecká tradiční jídla a speciality mezinárodní kuchyně, k posezení několik snack barů a barů (venkovní, vnitřní, taneční), nechybí internetový koutek, minimarket, business centrum, fitness centrum, sauna, WiFi připojení. Můžete využít celkem 5 venkovních bazénů (3 z nich s vířivkou), 2 dětské bazény, dětský vodní park, několik slunečních teras s lehátky a slunečníky zdarma, pro aktivnější hosty jsou zde 3 tenisové kurty, minifotbal, basketbalové hřiště, beach volejbal, petang, lukostřelbu, obří šachy, dětské hřiště a mini klub, klub pro náctileté, kulečník, stolní tenis, šipky, centrum potápění a centrum vodních sportů (surfování, katamarán, kanoe, atd.). Hotel pořádá denní animační programy a noční show ve svých 2 amfiteátrech. Jednou týdně hotel nabízí tradiční živou muziku. Parkování u objektu je zdarma.

Vybavení pokoje

ubytování je moderně a hezky zařízené, v nabídce jsou dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky, dále rodinné pokoje a bungalovy. Každý pokoj je prostorný, je vybaven sociálním zařízením se sprchou nebo vanou, vysoušečem vlasů, telefonem s přímou volbou, SAT-TV, hudebním přehrávačem, klimatizací, minilednicí, trezorem, balkónem nebo terasou (výhled na moře nutno sjednat předem).

Pokoj pro 2 osoby s možností 1 přistýlky.

pokoje pro 2 osoby s možností přistýlky jsou vybaveny sociálním zařízením se sprchou nebo vanou, vysoušečem vlasů, telefonem s přímou volbou, SAT-TV, hudebním přehrávačem, klimatizací, lednicí, trezorem, balkónem nebo terasou.

Pokoj pro 2 osoby s možností 1 přistýlky (výhled na moře).

pokoje pro 2 osoby s možností přistýlky jsou vybaveny sociálním zařízením se sprchou nebo vanou, vysoušečem vlasů, telefonem s přímou volbou, SAT-TV, hudebním přehrávačem, klimatizací, lednicí, trezorem, balkónem nebo terasou-výhled na moře.

Pokoj pro 2 osoby s možností 2 přistýlek.

pokoje pro 2 osoby s možností 2 přistýlek jsou vybaveny sociálním zařízením se sprchou nebo vanou, vysoušečem vlasů, telefonem s přímou volbou, SAT-TV, hudebním přehrávačem, klimatizací, lednicí, trezorem, balkónem nebo terasou.

Stravování

all inclusive - snídaně, obědy a večeře formou bohatého bufetu. Během dne je vícekrát podáváno i menší občerstvení (pizza, těstoviny, sendviče, saláty), dále káva, čaj, zmrzlina aj., vybrané nápoje (zpravidla místní nealko a alkoholické nápoje) jsou hostům podávány po celý den. Přesná místa a časy odběru stravy Vám budou sděleny po příjezdu. Hotel vyžaduje u odběru hlavních jídel formálnější oblečení.

Názor CK

resort na úchvatném místě s výtečnou dostupností pláží, skvělou vybaveností a kvalitním stravováním. Výhodou je rovněž docházková vzdálenost rušnějšího střediska Herosnissos. Doporučujeme všem kategoriím klientů.

Základní cena zahrnuje

  • ubytování s vybraným druhem stravování, leteckou dopravu, letištní a palivové taxy, transfery v místě, služby delegáta.

Základní cena nezahrnuje

Letecká doprava

případné navýšení palivového příplatku.

  • pobytová taxa - hradí se v místě ubytování: cena za pokoj/noc 1-2* hotely 0,50 Eur, 3* hotely 1,50 Eur, 4* hotely 3 Eur, 5* hotely 4 Eur.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Inex, IČ: 26392763. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Název hotelu dle CK: Nana Beach hotel *****
  • Lokalita dle CK: Kréta
  • Místo dle CK: Hersonissos

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Nana Golden Beach Hotel *****
Typ pláže: písčitá, molo
Vzdálenost od pláže: přímo u pláže

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 799 732
dnes 8–18 h

Hodnocení

4/ 5 2 recenzí


Michala květen 2014
Prohlídka hotelu Nana Beach****. Hotelový komplex je postavený v tradičním krétském stylu, leží v rozlehlé zahradě přímo u moře. Centra středisek Hersonissos a Sta... celá recenze


Radka červen 2014
Řecko - Kréta, hotel Nana Beach *****. Byli jsme velice spokojení, cena odpovídá nabízeným službám, velká ochota. Můžeme s klidným srdcem doporučit... celá recenze

Hodnocení cestovatelů na webu Tripadvisor

Lokalita

Řecko

Řecko leží v jižní Evropě, rozkládá se na pevnině a na četných ostrovech, které tvoří jednu pětinu řeckého území. Členitá pobřeží i romantické pláže jsou omývány Egejským, Krétským, Thráckým, Středozemním a Jónským mořem. Na poloostrově Attika se rozkládají Athény, hlavní město Řecka. Poznávejte antické památky, odpočívejte u čistého moře, vyzkoušejte speciality místní kuchyně. Nejoblíbenější ostrovy jsou Kréta, Rhodos, Zakynthos, Thassos a Santorini.

Od roku 2018 je v Řecku zavedena pobytová taxa. Platba probíhá přímo na recepci hotelu v den příjezdu:

• 0,50 € za pokoj a noc pro 1-2 hvězdičkové hotely
• 1,50 € za pokoj a noc pro 3 hvězdičkové hotely
• 3,00 € za pokoj a noc pro 4 hvězdičkové hotely
• 4,00 € za pokoj a noc pro 5 hvězdičkové hotely
• 0,50 € za noc v apartmánech všech kategorií

 

Nezávazná objednávka

Nana Beach hotel
    Řecko, Kréta, Hersonissos, Kréta - Heraklion

Cena
49 290 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 799 732

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
49 290 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dospělý
2
1 016 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dítě do 18 let
0
712 Kč
samostatné pojištění Storno plus Generali - za osobu
0
160 Kč

Parkování

zvýhodněné parkování na letišti Praha - 8 dní
0
1 Kč

Speciální připlatkové služby

příplatek za teplé jídlo na palubě letadla - cesta TAM
0
400 Kč
příplatek za teplé jídlo na palubě letadla - cesta ZPĚT
0
400 Kč
příplatek za další zavazadlo do 23 kg - cesta TAM
0
790 Kč
příplatek za další zavazadlo do 23 kg - cesta ZPĚT
0
790 Kč