NaturMed Hotel Carbona

  Maďarsko, Západní Maďarsko, Hévíz

5/5

NATURMED HOTEL CARBONA

    Maďarsko, Balaton, Maďarské termály, Západní Maďarsko, Hévíz
Poloha

hotel se nachází v lázeňském městě Hévíz, které je známé především největším termálním jezerem v Evropě. Hotel je situován v klidné lokalitě uprostřed lázeňského parku a od termálního jezera a centra města je vzdálen cca 500 m. Jezero Balaton je vzdáleno jen 10 km.

Koupání

hotelové bazény (venkovní zážitkový a dětský bazén, vnitřní plavecký bazén, wellness bazén, termální bazén).Termální jezero a lázně - 500 m od hotelu. Jezero Balaton cca km 8 od Hévízu.

Vybavení

restaurace, kavárna, bar, wellness centrum (bazény o rozloze 1.000 m2 - venkovní zážitkový a dětský bazén, zahrada s lehátky, vnitřní plavecký bazén, relaxační bazén s termální vodou a sedací bazén bazén s termální vodou), saunový svět (aroma, parní, finská a infra sauna, tepidarium), fitness. Léčebné centrum (masáže, vodoléčba, zábaly, magnetoterapie, kryoterapie, cvičení,...). Dětské hřiště, zahrada, parkoviště.

Služby

Ubytování s polopenzí formou švédského stolu.

Speciální nabídka

Dítě do 5,99 let na přistýlce ZDARMA. Vstup do hotelového wellness centra (bazény, saunový svět, fitness) ZDARMA. WiFi internet ZDARMA. Zapůjčení županu ZDARMA. Parkování ZDARMA.

Doprava

vlastní. Vzdálenost z Brna 300 km, z Prahy 500 km.

Poznámky

Možnost dokoupení cestovního pojištění. Minimální délka pobytu: 23.12.23-6.1.24 3 noci, v ostatním období 2 noci. V místě pobytu se hradí: pobytová taxa 1,70 €/ den. Možný pobyt se psy max 20 kg za poplatek 28 €/noc.
Plánované uzavírky hotelových bazénů: Venkovní zážitkový bazén: 13.-15.5.2024, 14.-16.10.2024. Vnitřní plavecký bazén: 10.6.-12.6.2024. Wellness bazén: 19.6.2024, 25.9.2024, 12.12.2024.

Základní cena zahrnuje

  • Ubytování: Pokoje STANDARD: 1 a 2-lůžkové pokoje, možnost přistýlky pro děti, hygienické zařízení, klimatizace, TV, minibar, trezor, telefon, fén, balkon, WiFi internet. Pokoje DELUXE: 2-lůžkové renovované pokoje, možnost přistýlky pro děti, hygienické zařízení, klimatizace, TV, minibar, telefon, fén, trezor, kávový servis s varnou konvicí, balkon, WiFi internet.
  • Stravování: polopenze formou švédského stolu.

Základní cena nezahrnuje

  • cestovní pojištění
  • místní taxy a poplatky (např. pobytová taxa, vratná kauce apod.)
  • fakultativní služby (za příplatek)
  • víza (pokud jsou vyžadována)

Informace o zájezdu

Pořadatel: TIPATOUR zájezdy, s.r.o., IČ 27743896.
Název hotelu dle pořadatele: NATURMED HOTEL CARBONA ****
Lokalita dle pořadatele: Západní Maďarsko, Hévíz

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

NaturMed Hotel Carbona ****

565 656 610 Číslo zájezdu: 2 594 492
dnes 8–20 h

Hodnocení

9. nejlepší hotel v destinaci Západní Maďarsko

5/ 5 1 recenzí

Pavla září 2022 NaturMed Carbona. Naprostá spokojenost ... celá recenze

Hodnocení cestovatelů na webu Tripadvisor

Maďarsko

Maďarsko je příbuzná země, která je dokonce součástí Visegrádského společenství s Českou republikou. Právě vzdálenost a mimořádně zajímavá turistická místa dělají z rovinaté země podél Dunaje výborný cíl nejen krátkodobých pobytů, ale také plnohodnotné dovolené. Největšími přednostmi země jsou termální prameny a s nimi spojená wellness centra, dále poměrně velké jezero Balaton, které je tradičním cílem letního odpočinku a vodních radovánek. Maďarsko je vyhlášenou krajinou skvělého vína a specifické vynikající gastronomie. Velkým hitem jsou proto různé pobyty ve vinných sklípcích, spojené s gastronomickými zážitky. Velkým historickým a ekonomickým centrem Maďarska je hlavní město Budapešť, které je silně vyhledávané pro eurovíkendové a poznávací pobyty.

Maďarsko - více informací