Hotel Nikki Beach Resort & Spa

  Spojené arabské emiráty, Dubaj, Jumeirah

Nikki Beach Resort & SPA

    Spojené arabské emiráty, Dubaj, Dubaj, Jumeirah
Číslo zájezdu: 1 816 633
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:

Program
1: PRAHA - DUBAJ
Odlet z Prahy. Odbave ní 2 h před odletem. Přílet do Dubaje, transfer do hotelu, nocleh.
2 - 6: POBYT V DUBAJI
Snídaně. Pobyt v hotelu dle výběru ve měs tě (hotely organizují 2x denně zdar ma transfery na pláž) či v hotelu pří mo na pláži (plážové hotely jsou o ně co dražší). Volný program. V Dubaji jsou ideální nákupní mož nosti za příznivé ceny. Možnost vy užití široké na bíd ky fakul tativních výletů s českým de legátem - půldenní pro hlídka města, výlet do sou sedního emi rátu Sharjah, pouštní safari s večeří.
7: DUBAJ
Snídaně. Volno na koupání a ná kupy.
8: ODLET A PŘÍLET DO PRAHY
Transfer na letiště, odlet do Prahy.
Ceny zájezdů jsou kalkulovány s cenami letenek v optimálních knihovacích třídách, které byly k dispozici v době vytváření katalogu pobytových zájezdů. Pokud není optimální knihovací třída již k dispozici, může se cena letenky a tedy i zájezdu zvýšit. Obecně přitom platí, že čím blíže do odletu bude rezervace provedena, tím vyšší riziko, že cena letenek i zájezdu vzroste.

Popis hotelu Nikki Beach Resort & SPA ***** 5*

POPIS: Moderní resort přímo u pláže s výhledem na mrakodrapy v centru Dubaje i Arabský záliv. Nachází se v části Pearl Jumeirah, pouhých 7 km do centra města a dobrou dostupností známého Dubai Mall. Mezinárodní letiště v Dubaji je vzdáleno 11 km.

VYBAVENÍ: 24-hodinová recepce, služba concierge, směnárna, business centrum, čistírna, prádelna, obchod se suvenýry, pronájem aut, kadeřnictví, kosmetika.

PLÁŽ: písečná pláž přímo u hotelu. K dispozici jsou lehátka i slunečníky.

ZÁBAVA a SPORT: bazén, Nikki SPA, Fitness centrum Tony Gym, tenisový kurt (za poplatek), pronájem kol (za poplatek), stolní tenis, herna, noční klub s Dj.

STRAVOVÁNÍ: snídaně, další typy stravování za příplatek. V hotelu se nachází Soul Lounge bar (večer i s Dj), Cefé Nikki (celodenní bufetová restaurace), Beach Bar u bazénu/ pláže (drinky, lehké občerstvení), Key West Bar & Grill přímo u pláže.

VYBAVENÍ POKOJŮ: standardně je pokoj vybaven balkonem, koupelnou s WC, klimatizací, TV, telefonem, kávovarem, minibarem. Wifi připojení k dispozici zdarma.

Základní cena zahrnuje

 • leteckou přepravu Praha – Dubaj – Praha na letech společnosti Emirates
 • letištní a palivové poplatky
 • privátní transfery letiště – hotel – letiště
 • 7 x nocleh ve vybraném hotelu a uvedeném typu pokoje
 • 7 x stravování uvedenou formou
 • asistenci partnerské CK a delegáta
 • povinné pojištění CK proti úpadku

Základní cena nezahrnuje

 • fakultativní výlety
 • pobytová taxa - platí se v hotelové recepci konkrétního hotelu. Hotel 4* - 15-30 AED za pokoj a noc, hotel 5* - 15-40 AED za pokoj a noc
 • pojištění léčebných výloh, viz nabídka v CK
Poznámka

Ceny letenek jsou kalkulovány v optimální knihovací třídě. Příplatky za nadstandardní ubytování zpracujeme na vyžádání. Cena za dítě je kalkulována pro dítě ve věku do 12 let při ubytování se dvěma dospělými? osobami. Cena zahrnuje letištní taxy. V ceně nejsou zahrnuty povinné příplatky za štědrovečerní a silvestrovské večeře.

Cena zájezdu zahrnuje cenu letenky v optimální knihovací třídě. Konečná cena se tak může od uvedené částky lišit. Aktuální cenu vám rádi ověříme po zaslání nezávazné objednávky.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Eso travel, IČ: 27957039. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

 • Název hotelu dle CK: Nikki Beach Resort & SPA *****
 • Lokalita dle CK: Dubaj
 • Místo dle CK: Dubaj

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 816 633
dnes 7.30–18 h

Spojené arabské emiráty

Spojené arabské emiráty, zkráceně označované jako SAE, se nalézají v jihovýchodní části Arabského poloostrova, podél části zálivu Ománu a na jižním pobřeží Perského zálivu. Jsou federací sedmi emirátů - Abu Dhabi, Dubaj, Ajman, Fujairah, Ras al Khaimah, Sharjah a Umm al Qaiwain - vytvořených po získání nezávislosti na Británii. V současné době patří k nejbohatším zemím a staly se obchodním a turistickým centrem. Téměř každý turista směřující do SAE navštíví Dubaj, moderní město jako z jiného světa v poušti. Stalo se symbolem luxusu, bohatství a světových „nej“ po všech stránkách. Spojené arabské emiráty vás celoročně pohostí slunečným počasím. Srážky se vyskytují pouze v zimě a není jich mnoho. V létě je v SAE až 45 °C, v zimě potom daleko příjemnějších 25 °C.

Dubaj - letištní poplatek

Dubaj zavedla pro odlety od 1.7.2016 nový letištní poplatek ve výši 35 dírhámů (cca 228 Kč), který se dotkne všech cestujících, jež odtamtud odlétají (tedy i těch, kteří budou pouze přestupovat). Výjimkou jsou děti do 2 let a ti tranzitní cestující, jejichž číslo letu je na příletu i odletu je stejné.

Abu Dhabí - turistická taxa

V Abu Dhabí je zavedena povinná turistická taxa, která se platí na místě přímo v hotelu při check-inu ve výši 15,00 AED (pokoj/noc).

Nezávazná objednávka

Nikki Beach Resort & SPA
    Spojené arabské emiráty, Dubaj, Dubaj, Jumeirah

Původní cena
68 990 Kč/os

Cena
40 990 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 816 633

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
40 990 Kč
příplatek za jednolůžkový pokoj
0
21 000 Kč

Pojištění

komplexní pojištění Generali (cestovní, sportovní a storno plus) - dospělý 18 - 69 let
2
560 Kč
komplexní pojištění Generali (cestovní, sportovní a storno plus) - dítě do 17 let
0
310 Kč
komplexní pojištění Generali (cestovní, sportovní a storno plus) - senior od 70 let
0
900 Kč
samostatné pojištění Storno plus Generali - za osobu
0
160 Kč

Parkování

zvýhodněné parkování na letišti Praha - 8 dní
0
1 Kč