40 m od pláže | Typ pláže: písčito - oblázková

Popis

Popis hotelu Nuovo Natural Village ****

Popis hotelu

Rekreační komplex vhodný pro rodiny s dětmi s uvolněnou atmosférou. Na dlouhé písečné pláži v letovisku Porto Recanati.

Poloha

na pozemku cca 60 tis. m2, na pobřežní ulici. Město Porto Recanati s restauracemi, bary a nákupními možnostmi cca 3 km.

Pláž

dlouhá písečno-oblázková pláž cca 50 m, přístup malým železničním podchodem. 2 lehátka a 1 slunečník na pláži za poplatek cca 20 €/den nebo 70 €/týden.

Vybavení

recepce, restaurace, bar. Bazénový komplex s oddělenou částí pro děti. Lehátka u bazénu zdarma (cca 15. 5.–15. 9. ), minimarket, bazar. Amfiteátr. Pračky, sušičky (za poplatek).

Ubytování

apartmány (F2F/F3F): dvoupokojové apartmány pro 2-3 osoby, cca 20 m2. Apartmány jsou vybaveny kuchyňským koutem, jídelním koutem, sat. TV, trezorem, klimatizací, sprchou, WC, fénem. Zařízená terasa. Obývací pokoj s pohovkou na spaní pro 2 osoby, 1 dvoulůžkový pokoj. Apartmány (F4F/F5F): třípokojové apartmány pro 4-5 osob, cca 30 m2. Stejné vybavení jako F3F. Obývací pokoj s pohovkou na spaní a 2 dvoulůžkové pokoje.

Stravování

bez stravy, polopenze nebo plná penze.

Internet

internetový koutek. WiFi v celém areálu zdarma.

Sport a jiné aktivity

stolní tenis, plážový volejbal, šlapadla, kanoe. Za poplatek: tenis, jízdní kola a biliár.

Pro děti

hřiště, miniklub (4-11 let), junior klub (12-16 let). Animační program (cca 15.5.–15.9.). Dětská postýlka: do 2 let cca 10 €/den (bez ložního prádla). Rezervace v CK. Platba na místě.

Další informace

parkování: parkoviště zdarma,
domácí zvíře: malé (do 5 kg) na vyžádání v CK, cca 8 €/den,
cena ubytování zahrnuje: elektřinu, vodu, plyn, ručníky a ložní prádlo (výměna za poplatek), závěrečný úklid,
na místě se platí: kauce cca 150 € (v hotovosti na místě). Lázeňská taxa,
příjezd/minimální délka pobytu: denně/3 noci, 25.6.–26.8. sobota, neděle/7 nocí,
začátek/konec nájmu: 17-20/10 h.

Ušetřete

Sleva za včasnou rezervaci: 20% sleva při rezervaci do 31. 3. 2016 (nelze kombinovat s výhodným termínem). Nevztahuje se na příplatky za stravování. Výhodný termín: 7=5/14=10 při pobytu 4. 4.– 4. 6. , 10. 9.– 30. 9. Nevztahuje se na příplatky za stravu.

Itálie

Italská republika se dělí do 20 krajů a 101 provincií. Krajina je převážně hornatá s mnoha sopečnými masivy a aktivními sopkami. Pobřeží je málo členité a je omýváno Ligurským, Tyrhénským, Středozemním, Jónským a Jaderským mořem. K Itálii náleží řada ostrovů – k nejvýznamnějším se řadí Sicílie a Sardinie, dále pak Elba, Capri, Ischia a Liparské ostrovy. Nachází se zde množství architektonických památek a zajímavostí dokumentující bohatou historii této části Evropy a fakt, že Itálie je rodištěm mnoha významných malířů, sochařů a stavitelů. Podnebí je středomořské, subtropické, na severu mírně středoevropské. Převažuje středomořská vegetace. Díky své nekonečné rozmanitosti a snadné dostupnosti z České republiky patří Itálie mezi velmi vyhledávané letní destinace.

Hotely Marche