Oaza Sunca & Resnik Hotel Resort

  Chorvatsko, Střední Dalmácie, Kaštel Štafilić

4/5

Resort RESNIK

    Chorvatsko, Split, Střední Dalmácie, Kaštela, Kaštel Štafilić
Název zájezdu dle CK

Resort RESNIK

Poloha

středisko Resnik - pavilony a bungalovy nacházející se v zeleni vzdálené cca 5 km od Trogiru.

Vybavení a služby

centrální budova s recepcí a restaurací, směnárnou, barem, obchůdkem se suvenýry, WI-FI (na recepci a v restauraci) ZDARMA, TV místností, parkoviště.

Ubytování

pavilony - 1-2lůžkové pokoje se sprchou a WC, SAT TV, telefonem, balkónem, některé s možností přistýlky vhodné pouze pro dítě do 15 let (rozkládací křeslo). Typ 2(+0) B (cca 19m2) - pokoj s francouzským lůžkem. Bungalov typ 2(+2) (cca 24 m2) - 1 místnost se 4 lůžky, se sprchou a WC, s terasou se zahradním nábytkem, typ 2(+2) B SUITE (cca 28 m2) - dvě 2lůžkové ložnice, sprcha a WC, terasa se zahradním nábytkem, kuchyňský kout. Pokoje označené K jsou navíc klimatizované.

Sport a zábava

venkovní bazénový komplex přímo u pláže včetně dětského minibazénu se skluzavkou, tenisové kurty, stolní tenis, hřiště pro míčové hry, v hlavní sezóně animace pro děti i dospělé.

Stravování

služby ALL INCLUSIVE - plná penze formou bufetu, místní točené alkoholické a nealkoholické nápoje - pivo, víno, voda, džus (od 10.00 do 22.00), zmrzlina pro děti (od 16.00 do 16.30). 

Pláž

oblázková, cca 100 m.

Doplňující informace

služby ALL INCLUSIVE dále zahrnují: hřiště na badminton, fotbal, stolní tenis, animace pro děti (v termínu 17.6. - 31.8.).

Základní cena zahrnuje

  • ubytování na vybraný počet nocí, služby ALL INCLUSIVE, pobytovou taxu.

Základní cena nezahrnuje

Volitelné doplatky
  • cestovní pojištění včetně pojištění storna zájezdu.

Informace o zájezdu

Pořadatel: Vítkovice Tours (TRAVEL FAMILY s.r.o.), IČ 17049415.
Název hotelu dle pořadatele: Resort RESNIK **
Lokalita dle pořadatele: Severní Dalmácie, Kaštel Štafilič

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Oaza Sunca & Resnik Hotel Resort **
Typ pláže: betonová plata, molo, oblázková
Vzdálenost od pláže: 30 m

565 656 610 Číslo zájezdu: 2 675 115
dnes 8–20 h

Hodnocení

4/ 5 45 recenzí

top01 červenec 2022 Resort Resnik - Kaštel Štafilič. Trochu zdlouhavé je nabírání cestujících po ČR a jejich rozvoz v Chorvatsku, z Ústeckého kraje cca celkem 18-19 hodin cesty... ... celá recenze

Helena červen 2022 Zklamání. Zatím nejhorší ubytování v Chorvatsku. Zkusili jsme all inclusive, tak to bylo také zklamání.... celá recenze

Leník červen 2019 Resnik - bungalovy. Výborná dovolená pro rodiny s dětmi, byli jsme tam po třetí a opět jsme byli nadšení. ... celá recenze

Hodnocení cestovatelů na webu Tripadvisor

Lokalita

Chorvatsko

Nenechte si ujít

Historicky nejoblíbenější cíl českých turistů na pobřeží Jadranu má co nabídnout. Přírodní i kulturní poklady na dosah. Podívejte se s námi na ty nejzajímavější.

Istrie a Pula

Z Istrie se stala menší perla Středomoří. Koncentrace zážitků je vysoká, hlavně historických památek, koupání v moři a sem tam i na přírodní zajímavost narazíte. Centrem je historická Pula se slavným amfiteátrem. Z přírodních lákadel jsou atraktivní krápníkové jeskyně Baredine u obce Nova Vas a Národní park Brijuni nedaleko Puly.

Národní park Plitvická jezera

Kdo by neznal jezera a vodopády z Pokladu na Stříbrném jezeře. Plitvice jsou nejslavnější národní park Chorvatska. Tvoří je soustava 16 sladkovodních jezer, která jsou v délce 7 km navzájem propojena říčkami, vodopády a kaskádami. Zaujmou především svou tyrkysově modrou vodou. Vyjeďte si na loďce a prozkoumejte přírodní poklad Chorvatska.

Dubrovník

Starobylý Dubrovník je nejatraktivnější letovisko Chorvatska. Největším celosvětově uznávaným tahákem je systém opevnění a historické centrum. Staré město je neporušený obraz přístavu z přelomu 17. a 18. století. Starobylé kamenné domy, úzké uličky a schodiště mají půvab. Centrem veřejného života je náměstí Luža.

Národní park Kornati

Kornati se nachází ve střední části chorvatského Jadranu. Jedná se o kouzelné seskupení mnoha ostrovů. Jméno národní park dostal podle největšího z ostrovů Kornatu. V současné době má souostroví 89 různých ostrovů, ostrůvků a útesů. O kráse mnoha ostrovů a ostrůvků zasazených v moři nelze psát, ty je potřeba vidět naživo.

Trogir

Starobylé město ve Střední Dalmácii zapsané na seznamu UNESCO se jmenuje Trogir. Nejcennější je téměř neporušená stará historická část města kolem katedrály, která vznikala ve 13. až 15. století. Hlavní památka je románská katedrála sv. Vavřince (Sveti Lovre), trojlodní bazilika ze 13. století. Významný je přístav, ze kterého se pořádá mnoho výletů na moře a okolní ostrovy.

Národní park Krka

Krka je národní park v Chorvatsku pojmenovaný po stejnojmenné řece. Nachází se v centrální části Dalmácie, v Šibensko-kninské župě nedaleko města Šibenik. Národní park Krka je známý svými četnými vodopády a různobarevnými jezírky. Hlavní pozoruhodností národního parku jsou soustava vodních kaskád a rekordní počet živočišných a rostlinných druhů.

Poreč

Poreč patří mezi přístavní města Istrie s tisíciletou historií. Čisté Jaderské moře a borové lesy, které sahají až k mořskému břehu, dělají z Poreče ideální místo pro rodinnou dovolenou. Město je slavné pro vzácnou Eufraziovu bazaliku, která pochází ze 6. století a patří na seznam světového kulturního dědictví UNESCO.

Split

Split je druhé největší město Chorvatska, centrum Střední Dalmácie na pobřeží Jaderského moře. Ve Splitu najdete velké množství kulturních památek. Antický Diokleciánův palác se roku 1979 zařadil na seznam kulturního dědictví UNESCO. Nejzajímavější jsou staré klenby a chodby pod městem. Split využívá služby mezinárodního letiště 20 kilometrů na západ.

Chorvatsko - více informací