Hotel Opilé Sklepy

  Česko, Jihomoravský kraj, Velké Pavlovice

Opilé sklepy - apartmány - Ubytování

    Česko, Jihomoravský kraj, Pálava, Velké Pavlovice
Tento hotel není aktuálně v nabídce
Středisko

Velké Pavlovice

Poloha

Na úpatí Staré Hory, přímo pod nejstaršími vinohrady ve Velkých Pavlovicích, v klidové zóně nad obydlenou částí města. Jedná se o vinařskou uličku, kterou tvoří 15 barevných domků (apartmánů – vinných sklípků) v jedné řadě. Nacházejí se v pohodlné vzdálenosti od Lednicko-Valtického areálu (zapsaného mezi památky UNESCO, Mikulova, recesistické republiky Kraví Horal, Novomlýnských nádrží, Břeclavi, Brna a cca 50 km od Vídně)

Vybavení

V přízemí moderně vybavená kuchyňka s jídelním koutem a samostatným WC. Z kuchyňky je přístup do vlastního archivního sklepa – nabídka vín od místních vinařů za standardní nákupní ceny (úhrada na místě). V 1.patře dvě ložnice. V celém apartmánu Wi-Fi zdarma. Každý apartmán má vlastní garáž, kterou je možno případně využít jako úschovnu kol. Možnost posezení na malé terase za každým apartmánem s výhledem na vinohrad a ovocný sad. V místě a okolí – bowlingové centrum ve Velkých Pavlovicích, bobová dráha v Němčičkách, možnost návštěvy vinařského sklepa s řízenou degustací místních vín, v letní sezóně účast na bohatém kulturním programu města, akcích zaměřených na víno, meruňky a folklór.

Ubytování

Apartmán maximálně pro 6 osob – dva dvoulůžkové pokoje s přistýlkou, každý pokoj má vlastní sprchu, WC a balkon s výhledem na okolní vinařské obce. K dispozici 1 dětská postýlka.

Stravování

Bez stravování – kompletně vybavená vlastní kuchyňka (lednička, myčka, el. sporák, varná konvice, sklo, nádobí. Stravování je také možné v místních restauracích, event. možnost donáškové služby (úhrada na místě).

Koupání

Městské koupaliště Němčičky (cca 5,5 km), letní koupaliště v Hustopečích (cca 10 km), krytý bazén a letní koupaliště v Břeclavi (cca 24 km), městské koupaliště v Mikulově (cca 22 km), Novomlýnské nádrže a nový Aquapark Moravia v Pasohlávkách (cca 35 km).

Informace

Parkování v garáži apartmánu (1 auto) nebo na vyhrazeném parkovišti u apartmánů (obojí zdarma).

565 656 610 Číslo zájezdu: 709 127
dnes zavřeno