150 m od pláže | Typ pláže: písčitá

Popis

Popis hotelu Orpheus Boutique Hotel ***

Doporučení

Stylový hotel Orpheus je situován v prostředí krásné zahrady a svým hostům nabízí komfortní ubytování v blízkosti pláže a romantickou klidnou atmosféru. Hotel je určen pouze pro dospělé osoby.

GPS souřadnice

42.707196,27.722872

Pláž

Prostorná písečná pláž dlouhá několik kilometrů a postupně se svažující do moře se nachází cca 100 m od hotelu. Slunečníky a lehátka na pláži za poplatek - hostům hotelu je poskytována 50% sleva na pláži u hotelu Majestic (cca 100 m od hotelu Orpheus). Vodní sporty (pronájem vodních šlapadel, paragliding, vodní lyže, skútry, windsurfing atd.) na pláži za poplatek.

Poloha

Hotel se nachází v severní části letoviska cca 100 m od pláže.

Stravování

Snídaně (podáváné v době od 7:30 do 10:30 h) jsou servírované a podávají se v hotelové restauraci. Možnost dokoupení večeří (servírované, podáváné v době od 18:30 do 22:00 h) v téže restauraci - v ceně večeře je zahrnuta konzumace jednoho nealkoholického nápoje meno jednoho alkoholického nápoje (pivo nebo víno). Třikrát týdně tematické večeře v restauraci.

Ubytování

Pokoje s balkonem a vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC, fén) jsou klimatizovány (centrální klimatizace zdarma) a vybaveny TV/SAT, minibarem (za poplatek), telefonem a Wi-Fi (zdarma). Bez možnosti přistýlky. V hotelu jsou k dispozici také dvojlůžkové pokoje bez balkonu s možností jedné přistýlky a apartmány A 2+1 - oboje na vyžádání.

Vybavení

Součástí hotelu je vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace s terasou, bar u bazénu, venkovní bazén, parkoviště (zdarma) a prádelna (za poplatek).
Zdarma: Wi-Fi ve společných prostorách, slunečníky a lehátka u bazénu, parkoviště
Za poplatek: trezor v recepci, půjčovna aut.

Bulharsko

Dovolená v Bulharsku patřila vždy k těm nejvíce populárním, nyní po několika letech turisté znovu objevují tuto slovanskou zemi s balkánskými kořeny. Vracejí se i ti, kteří zde byli v minulosti, aby znovu objevili kouzlo dlouhých černomořských písčitých pláží a zároveň ochutnali znovu výtečnou bulharskou kuchyni v doprovodu tradičního folklóru. Letoviska se nyní rozšiřují, což se děje ve velké míře v souvislosti s novým rozvojem jednotlivých letovisek a i díky finanční podpoře bulharské vlády. Nově budované komplexy a hotely odpovídají již zcela evropským standardům a naznačují cestu, po které se Bulharsko vydalo na cestě již v rámci Evropské Unie.

Nadále jsou však stále oblíbené rodinné vilky a penziony, schované někdy mezi luxusními komplexy, ale někdy posazené v krásném, ještě nenarušeném prostředí menších vesniček. Bulharské pláže jsou čisté a jemný písek garantuje skvělou dovolenou. Pozvolný vstup do moře usnadňuje dovolenou rodinám s dětmi. Rozhodně si nenechte ujít bulharskou kuchyni, která se zakládá na pokrmech v kombinaci zeleniny a sýra.

Popis byl převzat z katalogu CK FIRO-tour

» předpověď počasí Bulharsko

Hotely Slunečné pobřeží