Otium Hotel Life

  Turecko, Kemer

Seven Seas hotel Life

    Turecko, Kemer, Turecká riviéra, Kemer
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Popis hotelu

Velmi kvalitní hotel s nadstandardními službami zaměřenými na děti a rodinu se nachází v oblasti Goynuk. Celý hotelový areál se skládá z hlavní budovy a bungalovů umístěných v nádherně rozkvetlé zahradě. Oblast Kemer je známá hlavně pro hory a lesy, na které je okouzlující výhled přímo z pláže. Doporučejeme rodinám s dětmi a náročnějším klientům. Centrum města Kemer je vzdáleno cca 7 km a dostupné místní dopravou. Vzdálenost od letiště v Antalyi cca 45 km.
PLÁŽ
Písečná pláž přímo u hotelu (hrubší písek), lehátka, slunečníky, plážové osušky a matrace zdarma, plážový bar a molo.
UBYTOVÁNÍ
Standardní pokoj s možností přistýlky je vybaven individuálně ovladatelnou klimatizací, TV/SAT, Wifi, minibarem (zdarma, denně doplňován), setem pro přípravu čaje a kávy, trezorem (zdarma), telefonem, koupelnou se sprchou, WC, fénem, balkonem. Na vyžádání rodinný pokoj s 2 oddělenými místnostmi.
STRAVOVÁNÍ
ULTRA ALL INCLUSIVE – snídaně, pozdní snídaně, obědy a večeře formou bohatého bufetu. Přes den možnost bohatého občersvení, svačin, zmrzliny, tureckých palačinek, wafflí. Možnost občerstvení i přes noc. Specialní dětká menu během hlavních jídel. Neomezené množství nealkoholických a alkoholických nápojů místní výroby a některých importovaných 24 hodin.
VYBAVENÍ
Vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace, 3 a la carte restaurace (2x vstup zdarma – nutná rezervace) 4 bary, wifi na recepci a v pokojích zdarma, 2 venkovní bazény, 3 dětské bazény, menší aqua park, velký a bohatý miniklub, dětské hřiště, skluzavky, SPA centrum, konferenční místnosti, prádelna, room service, obchody, disko, lékař, půjčovna aut, fotograf, možnost chůvy.
Hotel má velmi kvalitní mini klub, který má aktivity a program po celý den, zaměřený na různé věkové kategorie – rozdělení 0-4, 5-12, 12-16 let. Mini klub je hlídaný hotelovým personálem.
AKTIVITY
Animační a večerní programy, aerobic, boccia, zumba, lekce latinsko amerických tanců, vodní gymnastika, šipky, stolní tenis, tenis, basketbal, kulečníky, bowling, stolní hry, plážový volejbal, mini fotbal, vodní pólo, fitness, sauna, turecké lázně, masáže, vodní sporty na pláži za poplatek, živá hudba, taneční párty, kino.

Základní cena zahrnuje

leteckou dopravu, letištní a bezpečnostní taxy, palivový příplatek, občerstvení na palubě, zavazadla do výše 20 kg, transfer z letiště na místo ubytování a zpět, ubytování, uvedenou stravu,služby delegáta, pojištění CK proti úpadku.

Základní cena nezahrnuje

komplexní pojištění na cesty do zahraničí. Fakultativní výlety, které lze dokoupit na místě u delegáta.
Při vstupu na Turecké území se musí čeští občané prokázat cestovním pasem platným alespoň dalších 150 dní od data příjezdu.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Afrodita, IČ: 24697966. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Název hotelu dle CK: Seven Seas hotel Life *****
  • Lokalita dle CK: Turecká riviéra
  • Místo dle CK: Kemer

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Otium Hotel Life *****

Typ pláže: písčito - oblázková, molo
Vzdálenost od pláže: přímo u pláže

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 512 290
dnes 7.30–20 h

Turecko

Turecko je zemí Orientu, která vzhledem k poloze na pomezí dvou kontinentů, je přepestrou směsicí a přebohatou pokladnicí kultur, tradic a historie, lákající k poznání. Již při vyslovení jména této země, mnohým z nás se vybaví nekonečné dlouhé pláže a příjemně hřejivé paprsky slunce, klikaté uličky bazarů, přeplněné výlohy místních vyhlášených zlatníků, světoznámé pestrobarevné koberce, kterými své paláce zdobí monarchové po celém světě, smlouvání při nákupech suvenýrů, sladká vůně jasmínu a baklavy pouličního prodejce… Turecko se však pyšní také jednou z nejstarších historií vůbec. Vždyť právě na území dnešního Turecka se vyvíjely nejstarší civilizace lidstva. Postupem času a během let a staletí tak Chetité, Peršané, Trójané, Řekové i Římané a mnohé další civilizace zde zanechali stopy svých kultur a předurčili toto území jedním z nejzajímavějších pro historiky a milovníky dějin vůbec.

Nezávazná objednávka

Seven Seas hotel Life
    Turecko, Kemer, Turecká riviéra, Kemer

Původní cena
34 990 Kč/os

Cena
27 490 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 512 290

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
27 490 Kč

Pojištění

komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dospělý 18 - 69 let
2
380 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dítě do 17 let
0
220 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - senior od 70 let
0
580 Kč
samostatné pojištění Storno - za osobu
0
108 Kč

Parkování

zvýhodněné parkování na letišti Praha - 8 dní
0
810 Kč