Popis

Popis hotelu Out Of The Blue Capsis Elite Resort *****

Speciální služby zahrnuté v ceně zájezdu

Transfer do/z hotelu taxíkem . Pojištění Basic ERV pojišťovny a.s. včetně léčebných výloh.

Poloha

Hotelový komplex Out of the Blue Capsis Elite Resort se nachází 22 km na východ od hlavního města Heraklion, 5 minut procházky od rybářské vesničky Agia Pelagia. Resort obklopuje nádherná botanická zahrada a dvě pláže - písčitá i oblázková.

Popis hotelu

Capsis Elite Resort Out of the Blue nabízí svým hostům exkluzivní služby a vybavení. Skládá se ze tří hotelových kolekcí, Classic Collection, Lifestyle Collection a Exclusive Collection, nesoucích několik světových ocenění za vynikající služby na vysoké úrovni. Classis Collection tvoří pokoje v hotelových bungalovech umístěných ideálně vedle hotelové pláže a v blízkosti Capsis Minoan Parku - labyrintu zelených zahrádek, stromů a květin, vhodných zejména pro rodiny s dětmi, a pokoje ve stylu boutique hotelu umístěné v centru resortu vhodné pro dvojice. Lifestyle Collection zahrnuje suity umístěné v centrální části resortu, vhodné jak pro rodiny, tak pro dvojice. Suity a mezonety Exclusive Collection jsou situované u moře a mají krásný výhled na Egejské moře.

Pláž & Bazény

dvě hotelové pláže - písčitá a oblázková, sedm velkých sladkovodních bazénů s prostornými terasami, vodotrysky a světelné efekty, tři tobogány, plovoucí vodní hry na moři u hotelové pláže Cladissos, Capsis Minoan park s bazénem pro děti ve tvaru řeky a laguny s replikou středověké lodi, slunečníky, lehátka a plážové osušky u bazénů i na pláži bez poplatku

Vybavení hotelu

recepce, room servis 24 hodin denně, sedm barů a sedm restaurací s nabídkou několika typů kuchyní - mezinárodní, italské, středozemní, tradiční řecké či krétské a restaurace Gourmet nákupní arkáda včetně minimarketu s tradičními řeckými produkty, soukromá hotelová kaplička, přistávací plocha pro helikoptéry a přístav pro jachty s možností jejich pronájmu

Ubytování

klimatizované dvoulůžkové pokoje, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, koupací pláště a pantofle, plážové osušky, SAT/TV, telefon, trezor, wifi, lednička, vybavení pro přípravu kávy a čaje, balkón nebo terasa, Ubytování lze zajistit i v pokojích s přistýlkou, rodinných pokojích a dalších typech pokojů vyšších kategorií, popřípadě suitách se sdíleným nebo vlastním bazénem a baby friendly suitách s veškerým kojeneckým vybavením dle požadavků rodičů.

Stravování

snídaně, možnost dokoupení polopenze nebo all inclusive

Sport & zábava

Fit4life fitness centrum, tenisové kurty, biliár, tenisové kurty, stolní tenis, minifotbal 5x5, lukostřelba, volejbalové hřiště a 3 Escape roomy, centrum vodních sportů včetně potápění, plovoucí vodní hry na moři u hotelové pláže Cladissos, vodní aerobik, stezky pro jogging, venkovní šachy, lekce vaření, řeckých tanců a jógy, 18jamkové hřiště Crete Golf Club vzdálené 30 minut jízdy autem

Pro děti a juniory

dětský vodní svět, zábavný Minoan park pro děti ve věku 4 - 11 let inspirovaný starověkým minojským palácem Knossos, jediný park v Řecku nabízející hry inspirované řeckou mytologií a kombinující zábavu i nauku pomocí interaktivních her, bazénu ve tvaru řeky a laguny s replikou středověké lodi, horolezecké stěny, loutkové divadlo, amfiteátr, vystoupení animačního týmu herců, klaunů a žonglérů, jesle pro nejmenší, klub pro teenagery

Internetové připojení

wifi zdarma

Relaxace & Wellness

hotelové lázeňské a kosmetické středisko Euphoria Spa - kosmetické a relaxační kúry, různé druhy masáží, sauna a turecké lázně hamam, wellness programy včetně detoxikačního (unikátní DETOX 5+TM) a omlazujícího, lekce zdravého životního stylu i pro děti a mládež, exkluzivní nabídka speciálního redukčního programu Dukan, raw strava

Popisy pokojů
Classic collection bungalov výhled zahrada / boční výhled na moře nebo výhled na bazén / výhled na moře

Individuálně klimatizované bungalovy o rozloze 22 - 30m2 umístěné v hotelové zahradě, zařízené v evropském stylu s elegantním italským nábytkem značky Busnelli, koupelna s WC se sprchovým koutem nebo vanou, vysoušeč vlasů, koupací pláště a pantofle, plážové osušky, SAT TV, telefon, trezor, minibar/lednička, vybavení pro přípravu kávy a čaje, wifi, balkón nebo terasa. Max.obsazenost 2 dosp.osoby.

Classic collection rodinný bungalov výhled zahrada

Individuálně klimatizované bungalovy o rozloze 35 - 40 m2 situované v hotelové zahradě blízko pláže, rozkládací pohovka pro dítě, bungalovy jsou zařízené v evropském a řeckém stulu, vybavené elegantním italským nábytkem značky Busnelli, koupelna s vanou a WC, vysoušeč vlasů, koupací pláště a pantofle, plážové osušky, SAT TV, telefon, trezor, minibar/lednička, vybavení pro přípravu kávy a čaje, wifi, balkón nebo terasa. Max.obsazenost 2 dosp.osoby a 1 dítě do 12 let.

Classic collection jednoložnicová bungalov suita / mezonet výhled zahrada / boční výhled na moře / výhled na moře

Individuálně klimatizované bungalov suity nebo mezonety o rozloze 55 - 60 m2 ,situované v západní části resortu blízko zálivu Cladissos a Minoan Parku, oddělená ložnice, obývací část s pohovkou, u mezonetů je ložnice v přízemí a obývací pokoj v patře a navíc koupelna se sprchovým koutem a WC, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, koupací pláště a pantofle, plážové osušky, SAT TV, telefon, trezor, minibar/lednička, vybavení pro přípravu kávy a čaje, wifi, balkón nebo terasa. Max.obsazenost 3 dosp.osoby a 2 děti do 12 let.

Classic collection pokoj výhled zahrada / výhled bazén / výhled na moře nebo přímý vstup do bazénu (hlavní budova)

Individuálně klimatizované a elegantně zařízené pokoje v hlavní budově o rozloze 24 - 27m2 koupelna s WC, vysoušeč vlasů, koupací pláště a pantofle, plážové osušky, Plasma TV, telefon, trezor, minibar/lednička, vybavení pro přípravu kávy a čaje, wifi, balkón nebo terasa. Max.obsazenost 2 dosp.osoby.

Classic collection junior suita výhled zahrada / boční výhled na moře nebo na výhled na bazén/ výhled na moře nebo přímý vstup do bazénu

Individuálně klimatizované bungalov suity o rozloze 40 - 70 m2 se liší sou velikostí, některé mají komfortní obývací číst, některé oddělenou jídelní a obývací část, zařízené v elegnatním Evrospkém stylu, prostorná koupelna s WC vanou i sprchovým koutem, vysoušeč vlasů, koupací pláště a pantofle, plážové osušky, SAT TV, telefon, trezor, minibar/lednička, vybavení pro přípravu kávy a čaje, wifi, balkón nebo terasa. Max.obsazenost 2 dosp.osoby, 1 dítě do 12 let a 1 infant.

Lifestyle collection jednoložnicová suita výhled do zahrady/výhled na moře

Interiér 40 - 50 m2 v přízemí nebo patře, moderně zařízené elegantní individuálně klimatizované jednoložnicové suity s odděleným obývacím koutem s přistýlkou, šatna s otevřeným vstupem, parketové podlahy, koupelna s vanou a WC, oddělený sprchový kout, vysoušeč vlasů, koupací pláště a pantofle, plážové osušky, SAT/TV, telefon, trezor, minibar/lednička, vybavení pro přípravu kávy a čaje, balkón nebo terasa. Maximální obsazenost 3 dosp.osoby a infant. Dětská postýlka na vyžádání poskytována zdarma.

Lifestyle collection dvouložnicová suita výhled na moře

Interiér 80 - 90 m2 moderně a elegantně zařízené, individuálně klimatizované dvouložnicové suity v patře, oddělený obývací kout s přistýlkou, šatna s otevřeným vstupem, parketové podlahy, koupelna s vanou a WC, druhá koupelna se sprchovým koutem a WC, vysoušeč vlasů, koupací pláště a pantofle, plážové osušky, SAT/TV, telefon, trezor, minibar/lednička, vybavení pro přípravu kávy a čaje, balkón. Maximální obsazenost 3 dosp.osoby, 1 dítě do 12 let a 1 infant nebo 4 dospělé osoby. Dětská postýlka na vyžádání poskytována zdarma.

Exclusive collection junior suita u moře výhled moře

Individuálně klimatizované prostorné suity o rozloze 60m2 s obývací a jídelní částí, zařízené v elegantním evrospkém stylu s luxusním italským nábytkem, koupelna s vanou s jacuzzi a s WC, vysoušeč vlasů, koupací pláště a pantofle, plážové osušky, SAT TV, CD, telefon, trezor, minibar/lednička, vybavení pro přípravu kávy a čaje, wifi, balkón nebo terasa. Možnost zapůjčení DVD přehrávače. Snídaně v privátní restauraci, rezervované gazebo na pláži nebo sluneční terase, zdarma vstup do hotelových lázní a do tělocvičny. Max.obsazenost 2 dosp.osoby.

Exclusive collection junior suita u moře výhled moře

Individuálně klimatizované prostorné suity o rozloze 60m2 s obývací a jídelní částí, zařízené v elegantním Evrospkém stylu s luxusním italským nábytkem, koupelna s vanou s jacuzzi a s WC, vysoušeč vlasů, koupací pláště a pantofle, plážové osušky, SAT TV, CD, telefon, trezor, minibar/lednička, vybavení pro přípravu kávy a čaje, wifi, balkón nebo terasa. Možnost zapůjčení DVD přehrávače. Snídaně v privátní restauraci, na pláži nebo sluneční terase zarezervované gazebo, zdarma vstup do hotelových lázní a do tělocvičny. Max.obsazenost 2 dosp.osoby.

Exclusive collection jednoložnicová love story vila u moře s privátním bazénem

Individuálně klimatizované prostorné vily/mezonety o rozloze 100m2 a dvou patrech (přízemí a prvního patra); s ložnicí s obývací částí a obývacím pokojem s jídelnou, zařízené v elegantním a komfortním italském stylu s high tech vybaním, vana s jacuzzi, koupelna se sprchovým kotem a WC, vysoušeč vlasů, koupací pláště a pantofle, plážové osušky, SAT TV, CD, telefon, trezor, minibar/lednička, vybavení pro přípravu kávy a čaje, wifi, balkón a terasa s privátním bazénem o rozloze 16,80 m&sup2. Za poplatek možnost vyhřívání bazénu. Překrásný výhled na moře. Možnost zapůjčení DVD přehrávače. Snídaně v privátní restauraci, na pláži nebo sluneční terase zarezervované gazebo, zdarma vstup do hotelových lázní a do tělocvičny. Max.obsazenost 2 dosp.osoby, 1 dítě do 12 let a 1 infant.

Exclusive collection dvouložnicová vila privátní jacuzzi

Individuálně klimatizované prostorné vily o rozloze 80 - 120m2, dvě ložnice, obývací pokoj s jídelnou, zařízené v elegantním a komfortním italském stylu s high tech vybaním, dvě koupelny s vanou s jacuzzi a WC, oddělený sprchový kout, vysoušeč vlasů, koupací pláště a pantofle, plážové osušky, SAT TV, telefon, trezor, minibar/lednička, vybavení pro přípravu kávy a čaje, wifi, terasa s privátním jacuzzi nebo sdílený bazén. Možnost zapůjčení CD/DVD přehrávače. Snídaně v privátní restauraci, na pláži nebo sluneční terase zarezervované gazebo, zdarma vstup do hotelových lázní a do tělocvičny. Max.obsazenost 4 dosp.osoby nebo 3 dosp.osoby, 1 dítě do 12 let a 1 infant.

Exclusive collection dvouložnicová vila sdílený bazén

Individuálně klimatizované přízemní vily o rozloze 70m2, dvě ložnice, obývací pokoj s jídelnou, zařízené v elegantním a komfortním stylu, koupelna s vanou s jacuzzi a WC, oddělený sprchový kout, vysoušeč vlasů, koupací pláště a pantofle, plážové osušky, SAT TV, CD, telefon, trezor, minibar/lednička, vybavení pro přípravu kávy a čaje, wifi, terasa se vstupem do sdílené zahrady s bazénem 17-23 m&sup2. Možnost zapůjčení DVD přehrávače. Snídaně v privátní restauraci, na pláži nebo sluneční terase zarezervované gazebo, zdarma vstup do hotelových lázní a do tělocvičny. Max.obsazenost 4 dosp.osoby nebo 3 dosp.osoby, 1 dítě do 12 let a 1 infant.

Ubytování lze zajistit i v dalších typech pokojů vyšších kategorií. Pro jejich popisy a ceny nás neváhejte kontaktovat.

First minute

Platí při úhradě 50 % z ceny zájezdu do 8.1.2019

Řecko

Řecko leží v jižní Evropě, rozkládá se na pevnině a na četných ostrovech, které tvoří jednu pětinu řeckého území. Členitá pobřeží i romantické pláže jsou omývány Egejským, Krétským, Thráckým, Středozemním a Jónským mořem. Na poloostrově Attika se rozkládají Athény, hlavní město Řecka. Poznávejte antické památky, odpočívejte u čistého moře, vyzkoušejte speciality místní kuchyně. Nejoblíbenější ostrovy jsou Kréta, Rhodos, Zakynthos, Thassos a Santorini.

Od roku 2018 je v Řecku zavedena pobytová taxa. Platba probíhá přímo na recepci hotelu v den příjezdu:

• 0,50 € za pokoj a noc pro 1-2 hvězdičkové hotely
• 1,50 € za pokoj a noc pro 3 hvězdičkové hotely
• 3,00 € za pokoj a noc pro 4 hvězdičkové hotely
• 4,00 € za pokoj a noc pro 5 hvězdičkové hotely
• 0,50 € za noc v apartmánech všech kategorií

 

Out Of The Blue Capsis Elite Resort *****

Doprava
Termín
Dní
Strava
Cena za dospělou osobu
Letecky
Praha 19:20
So 4.5 – So 11.5.2019
2 lůžkový bungalov Classic collection, rodinný, výhled zahrada, 2 přistýlky
8 dní
snídaně
27 350 Kč
Po slevě 20%
Letecky
Praha 19:20
So 4.5 – So 11.5.2019
2 lůžkový bungalov Classic collection, rodinný, výhled zahrada, 2 přistýlky
8 dní
polopenze
32 340 Kč
Po slevě 6%
Letecky
Praha 19:20
So 4.5 – So 11.5.2019
2 lůžkový bungalov Classic collection, rodinný, výhled zahrada, 2 přistýlky
8 dní
all inclusive
40 940 Kč
Letecky
Praha 19:20
So 4.5 – So 18.5.2019
2 lůžkový bungalov Classic collection, rodinný, výhled zahrada, 2 přistýlky
15 dní
snídaně
44 550 Kč
Po slevě 24%
Letecky
Praha 19:20
So 4.5 – So 18.5.2019
2 lůžkový bungalov Classic collection, rodinný, výhled zahrada, 2 přistýlky
15 dní
polopenze
54 520 Kč
Po slevě 7%
Letecky
Praha 19:20
So 4.5 – So 18.5.2019
2 lůžkový bungalov Classic collection, rodinný, výhled zahrada, 2 přistýlky
15 dní
all inclusive
71 730 Kč
Letecky
Praha 19:20
So 11.5 – So 18.5.2019
2 lůžkový bungalov Classic collection, rodinný, výhled zahrada, 2 přistýlky
8 dní
snídaně
28 220 Kč
Po slevě 21%
Letecky
Praha 19:20
So 11.5 – So 18.5.2019
2 lůžkový bungalov Classic collection, rodinný, výhled zahrada, 2 přistýlky
8 dní
polopenze
33 210 Kč
Po slevě 6%
Letecky
Praha 19:20
So 11.5 – So 18.5.2019
2 lůžkový bungalov Classic collection, rodinný, výhled zahrada, 2 přistýlky
8 dní
all inclusive
41 810 Kč
Letecky
Praha 19:20
So 11.5 – So 25.5.2019
2 lůžkový bungalov Classic collection, rodinný, výhled zahrada, 2 přistýlky
15 dní
snídaně
47 000 Kč
Po slevě 25%
Letecky
Praha 19:20
So 11.5 – So 25.5.2019
2 lůžkový bungalov Classic collection, rodinný, výhled zahrada, 2 přistýlky
15 dní
polopenze
56 970 Kč
Po slevě 9%
Letecky
Praha 19:20
So 11.5 – So 25.5.2019
2 lůžkový bungalov Classic collection, rodinný, výhled zahrada, 2 přistýlky
15 dní
all inclusive
74 180 Kč
Letecky
Praha 12:15
Čt 16.5 – Ne 19.5.2019
2 lůžkový bungalov Classic collection, rodinný, výhled zahrada, 2 přistýlky
4 dny
snídaně
19 330 Kč
Po slevě 15%
Letecky
Praha 12:15
Čt 16.5 – Ne 19.5.2019
2 lůžkový bungalov Classic collection, rodinný, výhled zahrada, 2 přistýlky
4 dny
polopenze
21 470 Kč
Po slevě 6%
Letecky
Praha 12:15
Čt 16.5 – Ne 19.5.2019
2 lůžkový bungalov Classic collection, rodinný, výhled zahrada, 2 přistýlky
4 dny
all inclusive
25 160 Kč
Letecky
Praha 12:15
Čt 16.5 – Ne 26.5.2019
2 lůžkový bungalov Classic collection, rodinný, výhled zahrada, 2 přistýlky
11 dní
snídaně
38 710 Kč
Po slevě 23%
Letecky
Praha 12:15
Čt 16.5 – Ne 26.5.2019
2 lůžkový bungalov Classic collection, rodinný, výhled zahrada, 2 přistýlky
11 dní
polopenze
45 830 Kč
Po slevě 9%
Letecky
Praha 12:15
Čt 16.5 – Ne 26.5.2019
2 lůžkový bungalov Classic collection, rodinný, výhled zahrada, 2 přistýlky
11 dní
all inclusive
58 130 Kč
Letecky
Praha 12:00
So 18.5 – So 25.5.2019
2 lůžkový bungalov Classic collection, rodinný, výhled zahrada, 2 přistýlky
8 dní
snídaně
29 200 Kč
Po slevě 22%
Letecky
Praha 12:00
So 18.5 – So 25.5.2019
2 lůžkový bungalov Classic collection, rodinný, výhled zahrada, 2 přistýlky
8 dní
polopenze
34 190 Kč
Po slevě 9%
Letecky
Praha 12:00
So 18.5 – So 25.5.2019
2 lůžkový bungalov Classic collection, rodinný, výhled zahrada, 2 přistýlky
8 dní
all inclusive
42 790 Kč
Letecky
Praha 12:00
So 18.5 – So 1.6.2019
2 lůžkový bungalov Classic collection, rodinný, výhled zahrada, 2 přistýlky
15 dní
snídaně
49 180 Kč
Po slevě 25%
Letecky
Praha 12:00
So 18.5 – So 1.6.2019
2 lůžkový bungalov Classic collection, rodinný, výhled zahrada, 2 přistýlky
15 dní
polopenze
59 150 Kč
Po slevě 10%
Letecky
Praha 12:00
So 18.5 – So 1.6.2019
2 lůžkový bungalov Classic collection, rodinný, výhled zahrada, 2 přistýlky
15 dní
all inclusive
76 360 Kč
Letecky
Praha 12:15
Ne 19.5 – Ne 26.5.2019
2 lůžkový bungalov Classic collection, rodinný, výhled zahrada, 2 přistýlky
8 dní
snídaně
30 410 Kč
Po slevě 21%