800 m od pláže | Typ pláže: písčitá

Popis

Popis hotelu Oz Side Hotel ***

Užíte si dovolenou s all inclusive programem v oblíbeném prázdninovém letovisku, nedaleko centra a zábavy.

Stravování

All Inclusive.

www.ozsidehotel.com

Poloha

Hotel se nachází v oblíbeném prázdninovém letovisku s živou atmosférou ve vzdálenosti cca 900 m od písčito-oblázkové pláže s barovým servisem, sprchami a WC (lehátka a slunečníky jsou na pláži k dispozici zdarma a barový servis je za poplatek). Dvakrát až třikrát denně můžete zdarma využít hotelového minibusu na pláž. Vyhledávané městečko Side je vzdáleno cca 1,5 km od hotelu. Nákupní možnosti, restaurace a bary jsou v blízkosti hotelu. Vzdálenost od letiště v Antalyi je cca 65 km.

Popis

Hotel svým hostům nabízí vstupní halu s recepcí a směnárnou, restauraci, bar, Wi-Fi připojení v lobby baru zdarma, bazén a sluneční terasu (slunečníky a lehátka u bazénu jsou k dispozici zdarma) a pěkný malý bazén pro děti se skluzavkou.

Pokoje

Standardně vybavené klimatizované pokoje mají koupelnu se sprchou, WC, vysoušeč vlasů, SAT-TV, telefon a možnost pronájmu bezpečnostní schránky (za poplatek cca 2 EUR/den). Na vyžádání je možné zajistit dětskou postýlku zdarma.

Sport a zábava

Hotel pro své hosty pořádá příležitostně animační programy. Zdarma si můžete zahrát plážový volejbal nebo můžete využít malého fitness centra. Za poplatek kulečník, elektronické hry, sauna a masáže. Na pláži naleznete širokou nabídku vodních sportů, které jsou za poplatek.

Přednosti hotelu

- lehátka a slunečníky u bazénu a na pláži ZDARMA
- malý bazén pro děti se skluzavkou
- restaurace a obchůdky v blízkosti hotelu

All Inclusive:

Snídaně (8.00-10.00), oběd (12.30-14.00) a večeře (19.00-21.00) formou bufetu. Káva, čaj a zákusky (16.00-16.30). Neomezené množství vybraných místních alkoholických a nealkoholických (10.00-22.00).

Mapa

Odkaz na mapu umístění hotelu

Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Turecko

Turecko je zemí Orientu, která vzhledem k poloze na pomezí dvou kontinentů, je přepestrou směsicí a přebohatou pokladnicí kultur, tradic a historie, lákající k poznání. Již při vyslovení jména této země, mnohým z nás se vybaví nekonečné dlouhé pláže a příjemně hřejivé paprsky slunce, klikaté uličky bazarů, přeplněné výlohy místních vyhlášených zlatníků, světoznámé pestrobarevné koberce, kterými své paláce zdobí monarchové po celém světě, smlouvání při nákupech suvenýrů, sladká vůně jasmínu a baklavy pouličního prodejce… Turecko se však pyšní také jednou z nejstarších historií vůbec. Vždyť právě na území dnešního Turecka se vyvíjely nejstarší civilizace lidstva. Postupem času a během let a staletí tak Chetité, Peršané, Trójané, Řekové i Římané a mnohé další civilizace zde zanechali stopy svých kultur a předurčili toto území jedním z nejzajímavějších pro historiky a milovníky dějin vůbec.

Hotely Side