Hotel Ozen Life Maadhoo Resort

  Maledivy, Kaafu Atol, Jižní Male Atol

OZEN Life Maadhoo

    Maledivy, Kaafu Atol, Jižní Male Atol
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Popis

Exlusivní resort, třetí v pořadí, společnosti Atmosphere, která má na Maledivách celkem 8 resortů, rozdělených do 3 kolekcí.. Resort s konceptem prémiového ALL INCLUSIVE - The Atmosphere INDULGENCE - vše v ceně! Skvělé propojení moderního designu a přírody - luxusní styl v celé své kráse!

Přehled

transfer - rychloloď vše v ceně - The Atmosphere INDULGENCE Plan - prémiové ALL INCLUSIVE luxusní podmořská restaurace M6m první exklusivní Gin Bar na Maledivách od června 2018 bez povinného vánočního a silvestrovského příplatku luxusní Spa Wi-fi internet zdarma benefity pro novomanžele

Stručná poloha

35 km od letiště v Malé v blízkosti skvělých potápěčských lokalit

Poloha

South Male Atoll, vzdálenost od letiště 35 km - transfer rychlolodí 35 minut.

Rozloha

délka cca 900 m, šířka cca 80 m.

Popis resortu

luxusní resort nově otevřený v červenci 2016 se nachází na ostrůvku Maadhoo a kromě jiného se pyšní také první podvodní restaurací M6m pod mořskou hladinou v Male Atollu. Plážové i vodní vily jsou nápaditě zařízené v teplých zemitých odstínech a svěžích barvách. Od června 2018 se mimo jiné pyšní i prvním exklusivním adults only Gin barem GIN IS IN, jehož položky jsou zahrnuty i do prémiového ALL INCLUSIVE. 90 luxusních velmi prostorných vil sedmi kategorií, některé s privátním bazénem.

Vybavení resortu

6 restaurací a barů, z toho jedna podmořská, bazén, SPA centrum, potápění, šnorchlování, vodní sporty, windsurfing, katamarány, rybaření, tenis, boutique, dětský klub, Wi-fi internet zdarma.

Vybavení pokoje

Earth Villa (82 m2) - klimatizace, ventilátor, minibar, sejf, varná konvice, fén, telefon, SAT/TV, Wi-fi internet zdarma, prostorná open air koupelna, sprcha, WC, terasa s posezením, sedací souprava, plážová lehátka se slunečníky. Možnost přistýlky.

Earth Villa pro 2 osoby, možnost přistýlky

Earth Villa pro 2 osoby, možnost přistýlky

Stravování

formou The Atmosphere INDULGENCE Plan - prémiové ALL INCLUSIVE.

Názor CK

Exlusivní resort, třetí v pořadí, společnosti Atmosphere, která má na Maledivách celkem 8 resortů, rozdělených do 3 kolekcí. Resort s konceptem prémiového ALL INCLUSIVE - The Atmosphere INDULGENCE - vše v ceně! Skvělé propojení moderního designu a přírody - luxusní styl v celé své kráse!

Poznámka

za příplatek možnost ubytování ve vyšší kategorii vil.

Poznámka - letecká doprava

Většina exotických zájezdů je operována na pravidelných linkách leteckých společností a celková cena zájezdu se odvíjí od aktuální ceny letenky v den rezervace. Ceny jsou stanovené pro lety v ekonomické třídě a platí pouze pro rezervace v optimální knihovací třídě, což znamená, že nabídka platí při dosažení nejvýhodnější ceny letenky. Může tudíž dojít k navýšení, ale i ponížení oproti ceně, která je uvedena na našich webových stránkách! Fakultativní výlety V průběhu vašeho pobytu je pro vás připravena bohatá nabídka fakultativních výletů. S podrobnou nabídkou fakultativních výletů se můžete seznámit v místě pobytu. Průběh a obsah fakultativních výletů je plně v režii místního poskytovatele těchto služeb.

Základní cena zahrnuje

leteckou dopravu Praha - Male - Praha, letištní taxy a palivové příplatky, ubytování na uvedený počet nocí ve dvoulůžkovém pokoji, stravování uvedené u resortu, transfery uvedené v popisu resortu, pobytové taxy, asistenci místního partnera/resortu, pojištění CK proti úpadku.

Základní cena nezahrnuje

komplexní cestovní pojištění.

Cena zájezdu zahrnuje cenu letenky v optimální knihovací třídě. Konečná cena se tak může od uvedené částky lišit. Aktuální cenu vám rádi ověříme po zaslání nezávazné objednávky.

Informace o zájezdu

Pořadatel: INEX-cestovní kancelář s.r.o., IČ 26392763.
Název hotelu dle pořadatele: OZEN Life Maadhoo *****
Lokalita dle pořadatele: Jižní Male Atol, South Male Atoll
Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře.

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Ozen Life Maadhoo Resort *****
Typ pláže: písčitá, molo
Vzdálenost od pláže: přímo u pláže

565 656 410 Číslo zájezdu: 2 220 311
dnes 8–17 h

Lokalita

Maledivy

Maledivy jsou nezávislým státem ležícím v Indickém oceánu. Jsou tvořeny skupinou asi 200 obydlených a asi 1 000 neobydlených ostrovů, které tvoří 26 přírodních atolů. Ostrůvky jsou velmi malé, řeky ani hory zde nenalezneme, maximální výška je okolo 2,5 metru nad mořskou hladinou. Každý atol je tvořen korálovým útesem, který spolu s mělkou lagunou obklopuje ostrov. Nádherné útesy jsou přírodní ochranou před bouřlivým mořem a také domovem velkého množství tropických ryb. Celková možnost zkoumat podmořský svět představuje jedno z největších lákadel ostrovů. Kromě něj jsou ale Maledivy dost možná nejkrásnějším místem na naší planetě. Zdobí je nádherné bělavé pláže, křišťálově průzračné moře a tropické klima den za dnem po celý rok. Nefalšovaný ráj.

Od 1. 5. 2017 byl zaveden odletový poplatek ve výši 25 USD. Od poplatku jsou osvobozeny osoby s diplomatickou imunitou a ti tranzitní cestující, jejichž číslo letu na příletu i odletu je stejné. Poplatek se také netýká osob, které si letenky s datem odletu po 1. 5. 2017 zakoupily před 1. 2. 2017. Odpovědnost za výběr poplatku nesou letecké společnosti.

 

Nezávazná objednávka

OZEN Life Maadhoo
    Maledivy, Kaafu Atol, Jižní Male Atol

Cena
130 360 Kč/os

Cestující

Číslo zájezdu: 2 220 311

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
130 360 Kč
příplatek za jednolůžkový pokoj
0
105 600 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dospělý
2
2 538 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dítě do 18 let
0
1 755 Kč

Parkování

zvýhodněné parkování u letiště Praha - 9 dní
0
1 Kč