Hotel Ozen Life Maadhoo Resort

  Maledivy, Kaafu Atol, Jižní Male Atol

OZEN Life Maadhoo

    Maledivy, Kaafu Atol, Jižní Male Atol
Popis

Exlusivní resort, třetí v pořadí, společnosti Atmosphere Core, která má na Maledivách celkem 8 resortů, rozdělených do 3 kolekcí. Resort s konceptem prémiového ALL INCLUSIVE - The Atmosphere INDULGENCE - vše v ceně! Skvělé propojení moderního designu a přírody - luxusní styl v celé své kráse!

Přehled

transfer - rychloloď vše v ceně - The Atmosphere INDULGENCE Plan - prémiové ALL INCLUSIVE luxusní podmořská restaurace M6m první exklusivní Gin Bar na Maledivách od června 2018 bez povinného vánočního a silvestrovského příplatku luxusní Spa Wi-fi internet zdarma benefity pro novomanžele možnost ubytování až 2 dětí ve vile s rodiči

Stručná poloha

35 km od letiště v Malé v blízkosti skvělých potápěčských lokalit

Poloha

South Male Atoll, vzdálenost od letiště 35 km - transfer rychlolodí 35 minut.

Rozloha

délka cca 900 m, šířka cca 80 m.

Popis resortu

luxusní první OZEN resort nově otevřený v červenci 2016 se nachází na ostrůvku Maadhoo a kromě jiného se pyšní také první podvodní restaurací M6m pod mořskou hladinou v Male Atollu. Je oázou elegance a klidu a je pokrytý bujnou zelenou vegetací. Rozsáhlé bílé pláže a tyrkysové vody lemují klidný ostrovní resort. Nedotčená laguna s výhledem na obzor a exotický podmořský život všude kolem nabízí autentický zážitek z maledivského ostrova! Plážové i vodní vily jsou nápaditě zařízené v teplých zemitých odstínech a svěžích barvách. Od června 2018 se mimo jiné pyšní i prvním exklusivním adults only Gin barem GIN IS IN, jehož položky jsou zahrnuty i do prémiového ALL INCLUSIVE. 94 luxusních velmi prostorných vil sedmi kategorií, některé s privátním bazénem.

Vybavení resortu

6 restaurací a barů, z toho jedna podmořská, bazén, SPA centrum, potápění, šnorchlování, vodní sporty, windsurfing, katamarány, rybaření, tenis, boutique, dětský klub, Wi-fi internet zdarma.

Vybavení pokoje

Earth Villa (82 m2) - klimatizace, ventilátor, minibar, sejf, varná konvice, fén, telefon, SAT/TV, Wi-fi internet zdarma, prostorná open air koupelna, sprcha, WC, terasa s posezením, sedací souprava, plážová lehátka se slunečníky. Možnost přistýlky a možnost ubytování až 2 dětí.

Earth Villa pro 2 osoby, možnost přistýlky a možnost ubytování až 2 dětí.

Earth Villa pro 2 osoby, možnost přistýlky a možnost ubytování až 2 dětí.

Stravování

formou The Atmosphere INDULGENCE Plan - prémiové ALL INCLUSIVE.

Názor CK

Exlusivní resort, třetí v pořadí, společnosti Atmosphere Core, která má na Maledivách celkem 8 resortů, rozdělených do 3 kolekcí. Resort s konceptem prémiového ALL INCLUSIVE - The Atmosphere INDULGENCE - vše v ceně! Skvělé propojení moderního designu a přírody - luxusní styl v celé své kráse!

Poznámka

za příplatek možnost ubytování ve vyšší kategorii vil.

Poznámka - letecká doprava

Exotické zájezdy na míru Exotické zájezdy na našich web stránkách jsou většinou operovány na pravidelných linkách leteckých společností a celková cena zájezdu se odvíjí od aktuální ceny letenky a ubytování v den rezervace. Rozumíme tomu, že Vám nemusí vyhovovat zobrazený termín, délka pobytu a také, že můžete požadovat vyšší kategorii ubytování/pokoje a proto každý Váš požadavek a Vaše přání je tu k tomu, abychom Vám připravili nabídku zcela podle Vašich konkrétních představ, přání a požadavků. Ceny zde uvedené jsou stanovené pro lety v ekonomické třídě a platí pouze pro rezervace v optimální knihovací třídě, což znamená, že zobrazená nabídka platí při dosažení nejvýhodnější ceny letenky. Při zpracování nabídky na míru může tudíž dojít k navýšení, ale i ponížení oproti ceně, která je uvedena na našich webových stránkách! Jsme Vám plně k dispozici s našimi letitými osobními zkušenostmi s destinacemi a hotely/resorty, které nabízíme. Jsme tu pro Vás již od roku 1990! Fakultativní výlety V průběhu vašeho pobytu je pro vás připravena bohatá nabídka fakultativních výletů. S podrobnou nabídkou fakultativních výletů se můžete seznámit v místě pobytu. Průběh a obsah fakultativních výletů je plně v režii místního poskytovatele těchto služeb.

Základní cena zahrnuje

leteckou dopravu Praha - Male - Praha, letištní taxy a palivové příplatky, ubytování na uvedený počet nocí ve dvoulůžkovém pokoji, stravování uvedené u resortu, transfery uvedené v popisu resortu, pobytové taxy, asistenci místního partnera/resortu, pojištění CK proti úpadku.

Základní cena nezahrnuje

komplexní cestovní pojištění, služby česky mluvícího delegáta na letišti v Male - 1.400 Kč za pár nebo 2.000 Kč za rodinu.

Cena zájezdu zahrnuje cenu letenky v optimální knihovací třídě. Konečná cena se tak může od uvedené částky lišit. Aktuální cenu vám rádi ověříme po zaslání nezávazné objednávky.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře.
Pořadatel: INEX-cestovní kancelář s.r.o., IČ 26392763.
Název hotelu dle pořadatele: OZEN Life Maadhoo *****
Lokalita dle pořadatele: Jižní Male Atol, South Male Atoll

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Ozen Life Maadhoo Resort *****
Typ pláže: molo, písčitá
Vzdálenost od pláže: přímo u pláže

565 656 610 Číslo zájezdu: 2 636 732
dnes 8–20 h

Lokalita

Maledivy

Maledivy jsou nezávislým státem ležícím v Indickém oceánu. Jsou tvořeny skupinou asi 200 obydlených a asi 1 000 neobydlených ostrovů, které tvoří 26 přírodních atolů. Ostrůvky jsou velmi malé, řeky ani hory zde nenalezneme, maximální výška je okolo 2,5 metru nad mořskou hladinou. Každý atol je tvořen korálovým útesem, který spolu s mělkou lagunou obklopuje ostrov. Nádherné útesy jsou přírodní ochranou před bouřlivým mořem a také domovem velkého množství tropických ryb. Celková možnost zkoumat podmořský svět představuje jedno z největších lákadel ostrovů. Kromě něj jsou ale Maledivy dost možná nejkrásnějším místem na naší planetě. Zdobí je nádherné bělavé pláže, křišťálově průzračné moře a tropické klima den za dnem po celý rok. Nefalšovaný ráj.

Od 1. 5. 2017 byl zaveden odletový poplatek ve výši 25 USD. Od poplatku jsou osvobozeny osoby s diplomatickou imunitou a ti tranzitní cestující, jejichž číslo letu na příletu i odletu je stejné. Poplatek se také netýká osob, které si letenky s datem odletu po 1. 5. 2017 zakoupily před 1. 2. 2017. Odpovědnost za výběr poplatku nesou letecké společnosti.

 

Maledivy - více informací