800 m od sjezdovky

Popis

Popis hotelu Palace Pontedilegno Resort ***

Charakteristika

hotel/rezidence se nachází na klidném místě, 800m od sjezdových tratí.

Ubytování

Hotelové pokoje: prostorný dvoulůžkový pokoj s možností dvou přistýlek, SPR+WC, TV, minibar, klimatizace, balkon. Rezidence: apartmány jsou vkusně zařízené, vždy s vybaveným kuchyňským koutem, SPR+WC, TV, většina s balkonem. A3: (max. 3 osoby) studio (jedna místnost) s dvojlůžkem a s rozkládacím dvojlůžkem, kuchyňský kout. B5: (max. 5 osob) ložnice s dvojlůžkem, denní místo po dvou lůžkách a rozkládacím francouzským lůžkem nebo dvě rozkládací lůžka, kuchyňský kout. C6: (max. 6 osob, dvoupodlažní apartmán) v přízemí - denní místnost s rozkládacím dvojlůžkem a kuchyňským koutem. V patře - ložnice s dvojlůžkem, ložnice s dvěma samostatnými lůžky, SPR+WC.

Postýlka

na vyžádání pro dítě do 2 let, za poplatek 15 €/den.

Stravování

Hotel: snídaně formou švédského stolu, večeře servírované, výběr z menu. Rezidence: vlastní, lze dokoupit snídani a večeři.

Služby

recepce, bar, restaurace, Wi-Fi (zdarma), lyžárna, prádelna, herna a dětský koutek. Wellness: sauna, vířivka, turecké lázní, emoční sprchy.

Parkování

u rezidence (do vyčerpání míst).

Vzdálenost od centra

600 m Ponte di Legno.

Zvíře

nepovoleno.

Ski informace

Vzdálenost od sjezdovek: 800 m sjezdových tratí Ponte di Legno. Vzdálenost od běžeckých tratí: 1,5 km. Vzdálenost od skibusu: 100 m. Lyžařské školy: 800 m. Půjčovna lyží: 400 - 800 m. Úschovna lyží: v hotelu/rezidenci, veřejná u sjezdových tratí Ponte di Legno, za poplatek cca 4 €/osoba/den.

Mapa

Odkaz na mapu umístění hotelu

Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Itálie

Italská republika se dělí do 20 krajů a 101 provincií. Krajina je převážně hornatá s mnoha sopečnými masivy a aktivními sopkami. Pobřeží je málo členité a je omýváno Ligurským, Tyrhénským, Středozemním, Jónským a Jaderským mořem. K Itálii náleží řada ostrovů – k nejvýznamnějším se řadí Sicílie a Sardinie, dále pak Elba, Capri, Ischia a Liparské ostrovy. Nachází se zde množství architektonických památek a zajímavostí dokumentující bohatou historii této části Evropy a fakt, že Itálie je rodištěm mnoha významných malířů, sochařů a stavitelů. Podnebí je středomořské, subtropické, na severu mírně středoevropské. Převažuje středomořská vegetace. Díky své nekonečné rozmanitosti a snadné dostupnosti z České republiky patří Itálie mezi velmi vyhledávané letní destinace.

Palace Pontedilegno Resort ***

Doprava
Termín
Dní
Strava
Cena za dospělou osobu