Hotel Palm Beach Resort & Spa

  Maledivy, Lhaviyani Atol

Palm Beach Resort and Spa

    Maledivy, Lhaviyani Atol
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Popis

Čtyři kilometry nádherných bílých pláží, spousta aktivit, resort vhodný pro rodiny s dětmi! Výborné potápěčské lokality.

Přehled

transfer - hydroplán ALL INCLUSIVE v ceně možnost ubytování až 2 dětí ve vile s rodiči jeden z největších resortů na Maledivách 4 km bělostných pláží benefity pro novomanžele

Poloha

140 km od letiště v Malé v severní části Malediv

Poloha

Lhaviyani Atoll, vzdálenost od letiště 140 km - transfer hydroplánem 40 minut.

Rozloha

délka cca 2000 m, šířka cca 400 m.

Popis resortu

ostrov trojúhelníkového tvaru se může pochlubit nejkrásnějšími plážemi v celém atollu, jež se táhnou téměř po celém jeho obvodu.128 suite a vil v 5 různých kategoriích.

Vybavení resortu

3 restaurace, 2 bary, bazén, SPA centrum, fitness, potápění, šnorchlování, vodní sporty, windsurfing, jízda na banánu, vodní lyže, katamarány, kanoe, rybaření, tenis, plážový volejbal, fotbal, squash, stolní tenis, billiard, boutique, lékař, hlídání dětí, internet, půjčovna kol (zdarma na dobu pobytu).

Vybavení pokoje

Garden vila - klimatizace, ventilátor, minibar, sejf, varná konvice, fén, telefon, TV, CD/DVD přehrávač, internetová přípojka, open air koupelna, sprcha, WC, terasa s houpačkou, plážová lehátka. Možnost 2 přistýlek a možnost ubytování až 2 dětí.

Pojmenování zařizení

Garden villa pro 2 osoby, možnost ubytování až 4 dospělých nebo 2 dospělých a 2 dětí.

Stravování

formou ALL INCLUSIVE.

Názor CK

Čtyři kilometry nádherných bílých pláží, spousta aktivit, resort vhodný pro rodiny s dětmi! Výborné potápěčské lokality.

Poznámka

za příplatek možnost ubytování ve vyšší kategorii suite nebo vil.

Poznámka - letecká doprava

u vánočních a silvestrovských pobytů povinný vánoční a silvestrovský příplatek - informace v CK. Většina exotických zájezdů je operována na pravidelných linkách leteckých společností a celková cena zájezdu se odvíjí od aktuální ceny letenky v den rezervace. Ceny jsou stanovené pro lety v ekonomické třídě a platí pouze pro rezervace v optimální knihovací třídě, což znamená, že nabídka platí při dosažení nejvýhodnější ceny letenky. Může tudíž dojít k navýšení, ale i ponížení oproti ceně, která je uvedena na našich webových stránkách! Fakultativní výlety V průběhu vašeho pobytu je pro vás připravena bohatá nabídka fakultativních výletů. S podrobnou nabídkou fakultativních výletů se můžete seznámit v místě pobytu. Průběh a obsah fakultativních výletů je plně v režii místního poskytovatele těchto služeb.

Základní cena zahrnuje

leteckou dopravu Praha - Male - Praha, letištní taxy a palivové příplatky, ubytování na uvedený počet nocí ve dvoulůžkovém pokoji, stravování uvedené u resortu, transfery uvedené v popisu resortu, pobytové taxy, asistenci místního partnera/resortu, pojištění CK proti úpadku.

Základní cena nezahrnuje

komplexní cestovní pojištění.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Inex, IČ: 26392763. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Název hotelu dle CK: Palm Beach Resort and Spa ****
  • Lokalita dle CK: Lhaviyani Atol
  • Místo dle CK: Lhaviyani Atoll

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Palm Beach Resort & Spa ****
Typ pláže: molo, písčitá
Vzdálenost od pláže: přímo u pláže

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 740 885
dnes 7.30–17 h

Maledivy

Maledivy jsou nezávislým státem ležícím v Indickém oceánu. Jsou tvořeny skupinou asi 200 obydlených a asi 1 000 neobydlených ostrovů, které tvoří 26 přírodních atolů. Ostrůvky jsou velmi malé, řeky ani hory zde nenalezneme, maximální výška je okolo 2,5 metru nad mořskou hladinou. Každý atol je tvořen korálovým útesem, který spolu s mělkou lagunou obklopuje ostrov. Nádherné útesy jsou přírodní ochranou před bouřlivým mořem a také domovem velkého množství tropických ryb. Celková možnost zkoumat podmořský svět představuje jedno z největších lákadel ostrovů. Kromě něj jsou ale Maledivy dost možná nejkrásnějším místem na naší planetě. Zdobí je nádherné bělavé pláže, křišťálově průzračné moře a tropické klima den za dnem po celý rok. Nefalšovaný ráj.

Od 1. 5. 2017 byl zaveden odletový poplatek ve výši 25 USD. Od poplatku jsou osvobozeny osoby s diplomatickou imunitou a ti tranzitní cestující, jejichž číslo letu na příletu i odletu je stejné. Poplatek se také netýká osob, které si letenky s datem odletu po 1. 5. 2017 zakoupily před 1. 2. 2017. Odpovědnost za výběr poplatku nesou letecké společnosti.

 

Nezávazná objednávka

Palm Beach Resort and Spa
    Maledivy, Lhaviyani Atol

Cena
86 500 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 740 885

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
86 500 Kč
příplatek za jednolůžkový pokoj
0
16 810 Kč

Pojištění

komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dospělý 18 - 69 let
2
760 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dítě do 17 let
0
410 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - senior od 70 let
0
1 300 Kč
samostatné pojištění Storno - za osobu
0
108 Kč

Parkování

zvýhodněné parkování na letišti Praha - 10 dní
0
1 Kč