Hotel Palmyra Holidays Resort & Spa

  Tunisko, Monastir

HOTEL PALMYRA HOLIDAY RESORT

    Tunisko, Monastir
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Poloha

Rodinný hotelový komplex s příjemnou atmosférou a s menším aquaparkem ležící přímo u písečné pláže v oblasti Monastir – Skanes. Hotel je velmi oblíben klienty všech věkových kategorií, především pak rodinami s dětmi. V blízkosti hotelu se nachází 18-ti jamkové golfové hřiště Palm Links. Nedaleko hotelu najdete nákupní centrum. Hotel je vzdálen 5 km od mezinárodního letiště v Monastiru a 57 km od letiště Enfidha. Centrum města Sousse je vzdáleno 10 km a Monastir 12 km.

Vybavení Hotelu

Klientům je k dispozici vstupní hala s recepcí a směnárnou, lobby barem, hlavní restaurace, snack bar, bar u bazénu, maurská kavárna, obchod se suvenýry, Wi-Fi připojení na recepci zdarma, 3 venkovní bazény (jeden s tobogány a jeden s mořskou vodou), lehátka a slunečníky u bazénu a na pláži zdarma, krytý bazén, vodní a plážové sporty, plážový volejbal, stolní tenis, aerobic, šachy, biliard, tělocvična, sauna, turecká lázeň, masáže, celodenní animační programy, diskotéka, dětský bazén, klub pro děti od 4 do 12 let.

Vybavení pokoje

Standardní dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek pro děti jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením (koupelna s vanou nebo sprchou, WC), klimatizací, telefonem, SAT/TV, trezorem (za poplatek) a balkonem nebo terasou.

Pláž & plážový servis

Písečná pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází přímo u hotelu. Lehátka a slunečníky v rámci programu Ultra All inclusive zdarma. Bar na pláži (pouze nealkoholické nápoje, v provozu od 01.06. do 30.9.).

Stravování

Ultra All inclusive zahrnuje: snídaně, obědy, večeře formou bufetu v hlavní restauraci, rozlévané nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby v době 10:00-24:00 - nápoje se podávají v některém z barů dle otevírací doby stanovené hotelem, otevírací doba barů se může v průběhu sezóny změnit.

Poznámka

V Tunisku je zavedena povinná pobytová taxa, splatná na místě po příjezdu do ubytovacího zařízení. Její výše se odvíjí od kategorie ubytovacího zařízení. V 5* a 4* hotelu činí cca 3 TND/osoba/noc, ve 3* hotelu cca 2 TND/ osoba/noc a ve 2* hotelu cca 1 TND/osoba/noc. U pobytů do 7 nocí je účtován skutečný počet nocí, u pobytů 7 nocí a více je účtováno 7 nocí. Taxa se platí pouze za osoby starší 12 let včetně. Upozorňujeme, že výše taxy může být během sezóny změněna. Případné změny naleznete na mzv.cz.

Základní cena zahrnuje

Leteckou dopravu Praha – Monastir / Enfidha – Praha – Veškeré letištní taxy a poplatky vč. paliva
- Transfer letiště – hotel – letiště
- Ubytování na 7 nocí v uvedeném hotelu s vybraným typem stravování
- Služby česky mluvícího delegáta
- Pojištění proti úpadku CK

Základní cena nezahrnuje

Rozšířené Top cestovní pojištění vč. pojištění storna zájezdu
- Fakultativní výlety a služby (možno přiobjednat na místě u delegáta)

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář FlyDovolená, IČ: 07869819. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Název hotelu dle CK: HOTEL PALMYRA HOLIDAY RESORT ***
  • Lokalita dle CK: Monastir
  • Místo dle CK: Monastir

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Palmyra Holidays Resort & Spa ***
Typ pláže:
Vzdálenost od pláže: přímo u pláže

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 549 952
dnes 9–18 h

Tunisko

Tunisko je státem severní Afriky a jeho břehy jsou omývány Středozemním mořem. Bohatá historie, při které tato země zažila i francouzskou nadvládu, vytvořila atraktivní směs kultur. Dnešní Tunisko si je velmi dobře vědomo, jak pěkné podmínky pro turisty nejen z Evropy nabízí. Území Tuniska je tvořeno na severu údolím řeky Medžerdy přecházejícím přes masiv Dorsale po stepi a nejjižněji položené pouště. Největším lákadlem jsou i kouzelná tuniská města. Jejich historická centra, tržnice s energickými prodavači a jedinečnou orientální vůní vás uchvátí. Velmi vhodné je pro přímořskou dovolenou místní podnebí. Od května do září se tady můžete setkat s tropickými teplotami nad 30 °C. Velkými přednostmi zájezdů do Tuniska jsou jejich přijatelná cena, výborná letecká dostupnost a kvalitní služby většinou velkých a luxusních hotelů s orientálními architektonickými prvky. Velmi oblíbený je ostrov Djerba, další pevninské lokality jsou Hammamet, Mahdia a Sousse.

Nezávazná objednávka

HOTEL PALMYRA HOLIDAY RESORT
    Tunisko, Monastir

Původní cena
17 780 Kč/os

Cena
13 680 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 549 952

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
13 680 Kč

Pojištění

komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dospělý 18 - 69 let
2
380 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dítě do 17 let
0
220 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - senior od 70 let
0
580 Kč
samostatné pojištění Storno - za osobu
0
108 Kč

Parkování

zvýhodněné parkování na letišti Praha - 8 dní
0
890 Kč