Přímo u pláže | Typ pláže: písčito - oblázková, molo

Popis

Popis hotelu Paloma Grida Village & Spa *****

Popis hotelu

EXKLUZIVNĚ v naší nabídce. Rozsáhlé wellness centrum s nabídkou nejrůznějších procedur. Centrum města Belek od hotelu dělí pouze piniový les.

Poloha

centrum letoviska Belek s restauracemi a s možnostmi pro nakupování cca 700 m. Golfové hřiště cca 500 m. Letiště Antalya cca 35 km.

Pláž

přímo na dlouhé písečné pláži, hotelová. Molo. Osušky, podložky, lehátka a slunečníky u bazénu a na pláži zdarma. Plážový bar. Soukromá pláž Canabas s privátním servisem a Canaba menu od 10:00 do 18:00 h. (po předchozí rezervaci, za poplatek).

Vybavení

v roce 2014 částečně zrekonstruovaný. Celkem 459 pokojů rozdělených do několika dvou a třípodlažních bungalovů. Recepce, obchody, kadeřník, 6 a-la-carte restaurací (z toho 3 za poplatek), 6 barů a 1 lounge bar pro dospělé na pláži, minimarket, kiosek. Lékař a sestra (v určité hodiny, lékař za poplatek). V nádherné zahradě naleznete 4 sladkovodní bazény, jeden se 4 skluzavkami a 3 samostatné dětské bazény s vodní skluzavkou, 1 samostatný Sprey Fresh Park. Snack bar u bazénu. Lehátka, slunečníky a osušky u bazénu zdarma.

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje (A2A/A3A): cca 27 m2. Komfortní s klimatizací, minibarem, trezorem, telefonem, satelitní TV s hudebním programem, vanou, WC a balkonem.Dvoulůžkové pokoje special (A2N): stejné vybavení jako A2A.Jednolůžkové pokoje (A1D): stejné vybavení jako A2A.Rodinné pokoje (A2E/A3E): obývací ložnice s 2 pohovkami, ložnice s dvoulůžkem, 1 koupelna, jinak jako A2A.Superior pokoje (A2F/A3F): 40 m2, vana a sprcha, pohovka, balkon s výhledem na moře, jinak stejné vybavení jako A2A.Duplex pokoje (A2D/A3D/A4D): cca 50 m2, na dvou podlažích, spodní patro s dvoulůžkem, horní patro s 2 pohovkami, bez propojovacích dveří, 2 koupelny (každá se sprchou), jinak jako A2A.Pokoje ve vilách (B2A/B3A): cca 50 m2, 2 místnosti, se vstupem do bazénu, obývací pokoj, ložnice, set pro přípravu kávy a čaje, župan, pantofle, koupelna se samostatnou sprchou a vana s vířivkou, balkon, jinak jako A2A.Joker pokoje (A2S): výběr vybavení a polohy pokoje přenecháte hoteliérovi, cca 21 m2.Akční pokoje (A2R): výběr vybavení a polohy pokoje přenecháte hoteliérovi, cca 21 m2.Bezbariérové pokoje: na vyžádání.

Stravování

all inclusive. Snídaně, obědy a večeře formou bufetových stolů (částečně s bioprodukty z vlastního pěstování). Místní alkoholické a nealkoholické nápoje, některé dovážené alkoholické nápoje, bio víno od 8.00 do 1.00 h., na jednom z barů 24 hodin. Pozdní snídaně. Odpoledne snack. Zmrzlina k obědu a večeři v hlavní restauraci. Minibar denně doplňován vodou a pivem. A-la-carte restaurace: mezinárodní, osmanská kuchyně a rybí speciality zdarma (1x za týden, nutná rezervace). Asijská restaurace, steak house a Lake House restaurace za poplatek. Půlnoční snack. Čerstvé a vychlazené ovoce, malé snacky a různé osvěžující potraviny v určitých časech na pláži a u bazénu.

Sport/aktivity

zdarma: aerobic, basketbal, plážový volejbal, fitness, boccia, kanoe, mini fotbal, minigolf, tenis (2 antukové kurty, vybavení, kurzy a osvětlení za poplatek), stolní tenis, aqua aerobic, vodní pólo, step, strečink, vodní park. Mezinárodní animační program, živá hudba, show. Za poplatek: vodní sporty na pláži.

Internet

WiFi v celém hotelu zdarma.

Wellness

spa centrum Harmonia Rebirth (cca 1 800 m2, vstup od 13 let): sauna a turecké lázně. Za poplatek: různé druhy masáží a kosmetických procedur, vířivka.

Děti

miniklub (1000 m2, od 4 do 12 let, děti 2-3 roky s doprovodem), aktivity pro děti různých věků, dětské kino a amfiteátr. Vodní fun park, Spray fresh park, minidiskotéka. Teenage klub (od 13 do 16 let) s facebook a twitter koutkem, playstationem a Wifi konzolí, diskotékou, DJ a hrami. Dětská postýlka zdarma. Dětské židličky v restauraci, hlídání dětí na vyžádání, za poplatek.

Info

služby delegáta: prostřednictvím connected service;
místní kategorie: 5;
platba kartou: VISA, Master Card.

Ušetřete

• Joker pokoje

Dětská sleva

A2E, A2D, B2A - 1 až 2 děti (do 12,99 let) 100% sleva na ubytování a stravu. Další dětské slevy dle rezervačního systému.

Zobrazené ceny jsou konečné, obsahují veškeré slevy uvedené v akčních nabídkách

Turecko

Turecko je zemí Orientu, která vzhledem k poloze na pomezí dvou kontinentů, je přepestrou směsicí a přebohatou pokladnicí kultur, tradic a historie, lákající k poznání. Již při vyslovení jména této země, mnohým z nás se vybaví nekonečné dlouhé pláže a příjemně hřejivé paprsky slunce, klikaté uličky bazarů, přeplněné výlohy místních vyhlášených zlatníků, světoznámé pestrobarevné koberce, kterými své paláce zdobí monarchové po celém světě, smlouvání při nákupech suvenýrů, sladká vůně jasmínu a baklavy pouličního prodejce… Turecko se však pyšní také jednou z nejstarších historií vůbec. Vždyť právě na území dnešního Turecka se vyvíjely nejstarší civilizace lidstva. Postupem času a během let a staletí tak Chetité, Peršané, Trójané, Řekové i Římané a mnohé další civilizace zde zanechali stopy svých kultur a předurčili toto území jedním z nejzajímavějších pro historiky a milovníky dějin vůbec.

Paloma Grida Village & Spa *****

Doprava
Termín
Dní
Strava
Cena za dospělou osobu