Panoramahotel Talhof

  Rakousko, Tyrolsko, Wängle

Best Western Panoramahotel Talhof

    Rakousko, Reutte, Tiroler Zugspitz Arena, Tyrolsko, Wängle
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Umístění a vzdálenosti

Centrum: Reutte 3 km, Příloha: Penzion Talblick 50 m, Veřejný krytý bazén: Alpský termální pramen Ehrenberg 4 km, Obchod s potravinami: Wängle 1 km, Nakupování: Wängle 1 km, Vlakové nádraží: Reutte 3 km, Autobusová zastávka: Holz 150 m , Letiště: Innsbruck 85 km, Resort Nadmořská výška: 883 m, Lyžařská oblast / Lyžařský vlek: Hahnenkamm-Höfen / Reuttener Seilbahn Höfen 350 m, Běh na lyžích: Běh na lyžích Hahnenkamm Holz / Wängle 150 m, Skibus (další zastávka) : hodinová, zdarma 100 m, Sjezdové lyžování / sjezd: Ano (náročná sjezdovka), závislá na sněhu, Hotel Kyvadlová doprava: Ne, Nachází se na okraji města, v části lesa. Ehrenberg, asi 4 km od hotelu, každou hodinu bezplatný autobus s aktivovanou kartou (autobusová zastávka 100 m od hotelu). půjčovna lyží a lyžařská škola v dolní části lanovky za 5 minut chůze od hotelu.

Vybavení pokojů

Dětská postýlka jako přistýlka možná, Vana / sprcha / WC, Župan: zapůjčeno na místě, Balkon / terasa, Telefon: pouze v hlavní budově, Kabelová televize, WLAN: , Trezor: platí se na místě, pouze v hlavní budově, Nekuřácké pokoje.

Typy pokojů, apartmánů

2 lůžková koupelna / sprcha / WC / balkon, Příloha, ~ 14 m2, 2 lůžková koupelna / sprcha / WC / balkon, ~ 26 m2, 2-4 lůžko 2 pokoj FU, Koupelna / sprcha / WC / balkon, 2 pokoje, otevřené , minimální obsazenost = 2 dospělí 1 dítě, maximální obsazenost = 4 osoby, ~ 45 m2

Zahrnuto do oblasti fitness a wellness

Wellness plocha: ~ 240 m2, Pro děti od 15 let. Pouze pod dohledem dospělých. Parní lázeň, Finská sauna, Bio sauna, Relaxační místnost, Otevírací doba: sauna a parní lázeň denně od 16:00 do 18:00 hodin, 1 x za plně platícího hosta / pobyt Masážní poukaz v hodnotě 10, -, - a 1 EUR zahrnut token solária (nelze vyplatit v hotovosti, nepřevodit, schůzky se doporučuje před příjezdem).

Fitness a wellness služby na místě

Solárium; Masáže, otevírací doba: denně od 8:00 do 20:00 hodin.

Stravování zahrnuto

Polopenze, snídaně formou bufetu: s produkty vitality, salátový bar: nebo předkrmy, večeře: 4 chodové večeře s výběrem (3 hlavní jídla dle výběru, kromě dne příjezdu), tematické večery: 1 x týdně (Maondays) gala večeře s recepcí šampaňského do 18:00 v rámci polopenze, povinná vánoční večeře: slavnostní menu, povinná silvestrovská večeře: slavnostní menu vč. 1 šumivé víno a živá hudba, přílety 15:00 odp. Informace s kávou a koláčem zahrnuty / Check in 16:00 pm.

Stravování za příplatek

Na požádání lze zajistit večeři sami - příplatek se platí na místě.

Zahrnuté aktivity

Stolní tenis: v hlavní budově, posilovací zařízení v oblasti vitality, 1 x týdenní zábavní večer s hudbou a tancem, 1 volná zimní turistická karta na pokoj, prohlídky s průvodcem (podle místa na místě), 50% sleva na vstup do termálních lázní Ehrenberg (bez sauny) atd. (celý sortiment naleznete na domovské stránce turistického úřadu v Reutte).

Děti

Hrací místnost; Půjčovna kol, Dětské menu, Dětská židle: na vyžádání.

Dětská zařízení za příplatek

Dětská postýlka: na vyžádání.

Domácí mazlíčci

Na vyžádání Euro 19, - za den za příplatek na místě, jídlo není zahrnuto.

Základní cena zahrnuje

  • ubytování na příslušný počet nocí
  • vybraný typ dopravy a stravování
  • pojištění zájezdu proti úpadku cestovní kanceláře

Základní cena nezahrnuje

Splatné na místě

Turistická daň: Euro 2, - za osobu / noc (od 15 let, s výhradou zvýšení TVB).

Činnosti splatné na místě

Sáňkařská půjčovna.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Ludor, IČ: 25574680. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Název hotelu dle CK: Best Western Panoramahotel Talhof ****
  • Lokalita dle CK: Tyrolsko
  • Místo dle CK: Wängle b. Reutte

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Panoramahotel Talhof ****
Vzdálenost od sjezdovky: 350 m

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 703 455
dnes 7.30–17 h

Rakousko

Rakousko, země majestátních horských hřebenů, jezer, malebných údolí i historických měst. Náš osobitý jižní soused je velmi dobře dostupný vlakem i autem. Díky své kvalitní silniční síti je zde cestování pohodlné a rychlé. Velká část rakouského území je tvořena alpským masivem, který je nejčastějším cílem českých turistů v letních i zimních měsících. Všeobecně vysoká kvalita služeb i možnosti vyžití pro rodiny s dětmi jsou jistotou, se kterou můžete cestovat do této země. Služby jsou ve velmi vyspělém Rakousku precizní a mnohdy překvapí. Cílem nádherné letní dovolené mohou být horské túry, nebo wellness odpočinek u vyhlášených rakouských jezer. Rakousko je lyžařskou velmocí a v zimě místní obyvatelé žijí všemi sporty spojenými s bílým prašanem na sjezdovkách. Navštivte nejoblíbenější střediska českých lyžařů Dachstein West nebo Dachstein / Schladming.

Nezávazná objednávka

Best Western Panoramahotel Talhof
    Rakousko, Reutte, Tiroler Zugspitz Arena, Tyrolsko, Wängle

Cena
7 865 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 703 455

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
7 865 Kč

Pojištění

komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dospělý 18 - 69 let
2
380 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dítě do 17 let
0
220 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - senior od 70 let
0
580 Kč
samostatné pojištění Storno - za osobu
0
108 Kč