Přímo u pláže | Typ pláže: písčitá

Popis

Popis hotelu Paradise Beach ***

Zrekonstruovaný hotel, dříve známý pod názvem Sunflower Beach Hotel, má od r. 2008 britského majitele a je veden velice zkušeným týmem v oboru hotelnictví.

Umístění:

- poloha:v letovisku Negombo, cca 15 min. jízdy (12 km) z letiště
- pláž: hotel přímo u písečné pláže

Vybavení a služby:

- zdarma: bazén
- za poplatek: připojení k internetu, vodní sporty na pláži (windsurfing, vodní lyžování, šnorchlování, potápění atd.)
- zábava a animace: -
- další: směnárna, na recepci možno zakoupit výlety, konferenční místnost pro až 100 osob, business centrum, prádelna

Ubytování:

- celková kapacita: 66 pokojů s výhledem na oceán
- základní vybavení: klimatizace, satelitní TV, trezor a potřeby k přípravě kávy a čaje. Na požádání minilednička a vysoušeč vlasů
- kategorie: standard pokoje

Stravování:

- v ceně: polopenze
- lze za příplatek: plná penze
- restaurace a bary: venkovní restaurace s nabídkou západních, východních i srílanských jídel, bar

Názor CK: velmi pěkný hotel, čisté pokoje, výhodná poloha pro výlety do okolí.

Max. počet osob na pokoji: 3 dosp.os. nebo 2 dosp.os. + 1 dítě do 12 let

Srí Lanka (Cejlon)

Zelený drahokam uprostřed průzračných vod Indického oceánu – to je dnešní Srí Lanka. Ráj cestovatelů, nacházející se v tropech jižně od Indie, nabízí návštěvníkům nepřeberné množství atrakcí – pro relaxaci ideální dlouhé písčité pláže stíněné listy palem, úchvatné přírodní scenérie vnitrozemí a národních parků, mírné klima okouzlujících horských oblastí a čajových plantáží, zajímavé pamětihodnosti včetně budhistických chrámů a stúp a bohatou kulturní tradici.

Civilizace stará 2500 let předurčuje toto místo s bohatou historickou a kulturní základnou k objevování. Bezpočet svátků a slavností, kdy městy pochodují desítky nazdobených slonů, tisíce tanečníků, bubeníků a církevních hodnostářů tvořících okázalou vřavu oslav, vás naprosto pohltí. Triangl historických měst Anuradhapura, Polonnaruwa a Sigiriya vás zavede zpět v čase do dávných věků sinhálských králů, neméně zajímavé jsou stopy kolonizace, které tu v hojné míře zanechali Portugalci, Holanďané a Britové. Kromě vlivů na architekturu, nejmocněji se zapsali Britové zakládáním čajových plantáží, díky nimž ostrov Cejlon proslul tím nejkvalitnějším čajem po celém světě a tradici si udržuje dodnes. Země kontrastů, která vás nepřestane překvapovat a uchvacovat na každém kroku, byla dosud zahraničními turisty neoprávněně opomíjena. Neváhejte a vydejte se s námi objevit jednu z nejkrásnějších a kulturně nejbohatších zemí světa.

Hotely Gampaha