Paradise Beach Hotel

  Řecko, Lefkada, Nidri

4/5

Paradise Beach hotel

    Řecko, Lefkada, Nidri
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Popis

Naše nejoblíbenější ubytování na ostrově Lefkáda s báječnou polohou a neopakovatelnou rodinnou atmosférou...

Přehled

bestseller naší nabídky více než 18 let lehátka, slunečníky a osušky zdarma pokoje s možností až 2 přistýlek výtečné snídaně formou bohatého bufetu nabízí pouze CK

Stručná poloha

přímo u písečné pláže centrum s přístavní promenádou 150 m hlavní město Lefkas 17 km letiště Preveza 40 km

Poloha

rodinný hotel 3* leží přímo u malebné písečně-oblázkové pláži (hrubší písek) s pozvolným vstupem do vody, stranou od rušné hlavní třídy přetínající letovisko Nidri, v dosahu veškerého zázemí, cca150 m od centra střediska s nespočtem restaurací, barů a obchodů s nejrůznějším tradičním sortimentem. Najdete zde všechny druhy zábavy a rozptýlení včetně široké nabídky vodních sportů, potápění či jachtingu. Místo, díky své poloze, je chráněno proti vlnám a proto zde převažuje velice klidná hladina usnadňující koupání i slabším plavcům či dětem. Středisko Nidri je, díky své poloze uprostřed východního pobřeží, výtečným výchozím bodem pro vaše výlety na pláže severo či jihozápadu ostrova. Doporučujeme pronájem auta či motorky a objevování nevšedních scenérií, romantických zákoutí, kterými je Lefkáda doslova protkaná. Výhodou ostrova je, že není zbytečně velký a ani malý a proto dojezdové vzdálenosti nejsou nikterak velké. Od letiště je hotel vzdálený 40 km, od hlavního města Lefkas 17 km, středisko Vasiliki (vyhlášený ráj windsurfařů) je 17 km od Nidri, jediné středisko na západní straně ostrova- Agios Nikitas - je vzdáleno cca 30 km.

Vybavení hotelu

třípodlažní rodinný hotel 3* má celkovou kapacitu 19 pokojů. Nabízíme ubytování v standardních pokojích se snídaní s max.kapacitou až 4 osoby. Hotel má malou recepci s knihovnou a malým barem, doménou je hotelová terasa s pergolou utopená v zeleni s všudypřítomnými květy plazícími se až po hotelové budově a lemovaná palmami. Terasa je srostlá s úzkou pláží a skýtá malebný pohled na v moři rozseté ostrůvky Prigiponésie. Našim klientům je k dispozici plážový servis (zdarma lehátka, slunečníky a plážová osuška). Terasa slouží ke stravování (snídaně) a příjemnému posezení u lehčího oběda, kávy či jiného nápoje během celého dne. V přízemí jsou toalety, vedle budovy sprcha se sladkou vodou. WiFi pro naše klienty zdarma (funguje pouze v přízemních prostorách ). Hotel má vlastní bezplatné parkoviště.

Vybavení pokoje

velice čisté a udržované 2ůžkové pokoje, z nichž některé nabízí možnost 1-2 přistýlek. V hotelu najdete standardní pokoje s výhledem do krajiny, za příplatek 2 dvoulůžkové pokoje s bočním a několik dalších pokojů s přímým výhledem na moře (doporučujeme včasnou rezervaci). Všechny pokoje mají vlastní příslušenství se sprchou, jsou vybaveny rovněž minilednicí a individuální klimatizací. Všechny jsou v prvním a druhém patře, mají svůj různě veliký balkon s patřičným výhledem.

Pokoj pro 2 osoby (boční výhled na moře).

Pokoje pro 2 osoby v 1.nebo 2.patře, mají příslušenství se sprchou, lednici, TV, individuální klimatizaci, 2 x balkon (1 x s bočním výhledem na moře, 1 x výhled na hory).

Pokoj pro 2 osoby s možností 1 přistýlky.

Pokoje pro 2 osoby s možností 1 přistýlky v 1.nebo 2.patře, mají příslušenství se sprchou, lednici, TV, individuální klimatizaci, balkon s výhledem na hory.

Pokoj pro 2 osoby s možností 1 přistýlky (výhled na moře).

Pokoje pro 2 osoby s možností 1 přistýlky v 1.nebo 2.patře, mají příslušenství se sprchou, lednici, TV, individuální klimatizaci, balkon s přímým výhledem na moře (východ slunce).

Pokoj pro 2 osoby s možností 2 přistýlek.

Pokoje pro 2 osoby s možností 2 přistýlek jsou o něco prostornější, umístěné v 1.nebo 2.patře, mají příslušenství se sprchou, lednici, TV, individuální klimatizaci, balkon s výhledem na hory.

Pokoj pro 2 osoby s možností 2 přistýlek (výhled na moře).

Pokoje pro 2 osoby s možností 2 přistýlky jsou o něco prostornější, umístěné v 1.nebo 2.patře, mají příslušenství se sprchou, lednici, TV, individuální klimatizaci, balkon s přímým výhledem na moře (východ slunce).

Pokoj pro 1 osobu.

Pokoj pro 1 osobu v 1.patře, má příslušenství se sprchou, lednici, lůžko pro 1 osobu, TV, individuální klimatizaci, menší balkon s výhledem na hory.

Stravování

v ceně pestré snídaně s důrazem na řecké produkty (jogurt, ovoce a zelenina z vlastní produkce aj.), podávané na terase s výhledem na moře formou bohatého bufetu. Během dne hotel nabízí lehčí občerstvení (saláty, meze a pod), v poledne obědy (nutno sjednat předem s obsluhou). Ve večerních hodinách slouží terasa k příjemnému posezení u skleničky domácího vína nebo jiného alko či nealko nápoje. Lze sjednat polopenze: snídaně v hotelu, večeře v partnerské tradiční řecké taverně. Nápoje u večeří si klient hradí.

Názor CK

jedná se o vskutku jedinečné místo letoviska s jednoduchým a tradičním řeckým hotýlkem. Vše je udržované, čisté a v duchu rodinné přátelské atmosféry. Věříme, že i pro Vás se stane garancí nezapomenutelné dovolené. Jde o hotel s největší návratností klientů nejen na Lefkádě. Hotel nabízíme jako jediná česká CK již řadu let. Málokteré zařízení má tak veliké procento stále se vracejících věrných klientů jako Paradise Beach. I když zde není bazén, i když hotel nenabízí švédské stoly či dokonce all inclusive stravování, jedná se o tak kouzelné a romantické místo v pěším dosahu zábavy a rozptýlení, že každoročně přitahuje jak magnet široké spektrum našich klientů. Nejedná se o zařízení výhradně pro páry, ale díky slevám až na 2 děti do 16 let, doporučujeme i pro rodiny s dětmi nebo starší klienty. Zcela výjimečné jsou pokoje Front Sea View (přímý výhled na moře) s neopakovatelnými pohledy na nejbližší ostrovy a široké pobřeží.

Poznámka

HOTEL BÝVÁ VYPRODÁN JAKO PRVNÍ. DOPORUČUJEME VČASNOU REZERVACI.

Základní cena zahrnuje

  • ubytování s vybraným druhem stravování, leteckou dopravu, letištní a palivové taxy, transfery v místě, služby delegáta.

Základní cena nezahrnuje

Letecká doprava

případné navýšení palivového příplatku.

  • pobytová taxa - hradí se v místě ubytování: cena za pokoj/noc studia apartmány všech kategorií a 1-2* hotely 0,50 Eur, 3* hotely 1,50 Eur, 4* hotely 3 Eur, 5* hotely 4 Eur.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Inex, IČ: 26392763. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Název hotelu dle CK: Paradise Beach hotel ***+
  • Lokalita dle CK: Lefkada
  • Místo dle CK: Nidri

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Paradise Beach Hotel ***
Typ pláže: písčito - oblázková
Vzdálenost od pláže: 400 m

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 799 703
dnes zavřeno

Hodnocení

10. nejlepší hotel v destinaci Lefkada

4/ 5 14 recenzí


AK září 2018
Dovolená na Lefkadě. Doporučujeme, ale s výhradou ... celá recenze


Nikol a David srpen 2018
Paradise beach hotel ŘECKO. Dovolenou jsme si užili, ale jen díky tomu že jsme 80% času trávili mimo hotel a město. Cestovali jsme po ostrově, na jiné pláže, ... celá recenze


Helena červen 2018
Pěkné, ale s výhradou. Příjemný hotýlek, čistý, milá majitelka paní Patricie a výborné snídaně, celkově jsme byli spokojeni.... celá recenze

Lokalita

Řecko

Řecko leží v jižní Evropě, rozkládá se na pevnině a na četných ostrovech, které tvoří jednu pětinu řeckého území. Členitá pobřeží i romantické pláže jsou omývány Egejským, Krétským, Thráckým, Středozemním a Jónským mořem. Na poloostrově Attika se rozkládají Athény, hlavní město Řecka. Poznávejte antické památky, odpočívejte u čistého moře, vyzkoušejte speciality místní kuchyně. Nejoblíbenější ostrovy jsou Kréta, Rhodos, Zakynthos, Thassos a Santorini.

Od roku 2018 je v Řecku zavedena pobytová taxa. Platba probíhá přímo na recepci hotelu v den příjezdu:

• 0,50 € za pokoj a noc pro 1-2 hvězdičkové hotely
• 1,50 € za pokoj a noc pro 3 hvězdičkové hotely
• 3,00 € za pokoj a noc pro 4 hvězdičkové hotely
• 4,00 € za pokoj a noc pro 5 hvězdičkové hotely
• 0,50 € za noc v apartmánech všech kategorií

 

Nezávazná objednávka

Paradise Beach hotel
    Řecko, Lefkada, Nidri

Cena
21 590 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 799 703

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
21 590 Kč
příplatek za jednolůžkový pokoj
0
6 800 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dospělý
2
968 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dítě do 18 let
0
726 Kč
samostatné pojištění Storno plus Generali - za osobu
0
160 Kč

Parkování

zvýhodněné parkování na letišti Praha - 11 dní
0
890 Kč

Speciální připlatkové služby

příplatek za teplé jídlo na palubě letadla - cesta TAM
0
400 Kč
příplatek za teplé jídlo na palubě letadla - cesta ZPĚT
0
400 Kč
příplatek za další zavazadlo do 23 kg - cesta TAM
0
790 Kč
příplatek za další zavazadlo do 23 kg - cesta ZPĚT
0
790 Kč