Hotel Paradu Tuscany Eco Resort

  Itálie, Toskánsko, Donoratico

5/5

Paradu Tuscany EcoResort

    Itálie, Toskánsko, Donoratico
Tento hotel není aktuálně v nabídce
Vybavení

venkovní bazén, vířivka, parkoviště, wi-fi, pes zakázán, TV, trezor, klimatizace,

Popis

Přímořské středisko Paradu Tuscany EcoResort se nachází v letovisku Donoratico na etruském pobřeží a bylo otevřeno v červnu 2014. Areál leží přímo u moře a rozkládá se na ploše 36 hektarů v píniovém háji. Hosté mají k dispozici recepci, parkoviště (nehlídané), rozlehlou zahradu, restauraci s barem či minimarket a především sluneční terasu s bazénem a vířivkami.
Villaggio se skládá z 190 dřevěných chaletů s celkem 374 prostornými apartmány, všechny s terasou vhodnou k posezení.
Možnost objednání polopenze - snídaně a večeře - za poplatek cca 35 €/os./den (platí se na místě, děti do 12 let sleva 50%).
Na místě je možné zakoupit plážový servis (slunečník + dvě lehátka) za poplatek 25 - 40 €/ týden (dle sezony).
Na místě se vybírá povinná pobytová taxa ve výši cca 1,50 €/osoba/den (děti do 12 let zdarma), platí se na místě při příjezdu.

Chalet Montecristo Family mono(2)

obývací místnost s kuchyňským koutem a dvoulůžkem, koupelna a terasa s posezením. TV, trezor, klimatizace , fén a WiFi. Na vyžádání možnost výsuvné či rozkládací přistýlky pro dítě do 12 let (177x76 cm). Max. pro 2 osoby a jedno dítě do 12 let, 20m2 + 15 m2 terasa.

Chalet Pianosa trilo(4)

vstup s kuchyňským koutem, ložnice s dvoulůžkem a pokojík s palandou, koupelna a terasa s posezením. TV, trezor, klimatizace , fén a WiFi. Max. pro 4 osoby, 22 m2 + 15 m2 terasa (vzhledem k menšímu prostoru není typ ubytování vhodný pro osoby s pohybovým omezením).

Chalet Capraia bilo(4)

obývací místnost s kuchyňským koutem a gaučem pro 1 osobu s výsuvným lůžkem, dvoulůžková ložnice, koupelna a terasa s posezením. TV, trezor, klimatizace , fén a WiFi. Na vyžádání možnost výsuvné či rozkládací přistýlky pro dítě do 12 let (177x76 cm). Max. pro 4 osoby a jedno dítě do 12 let, 27m2 + 18 m2 terasa.

Vzdálenost k moři: 0[m]

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Paradu Tuscany Eco Resort ****

Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: přímo u pláže

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 256 907
dnes 7.30–20 h

Hodnocení

7. nejlepší hotel v destinaci Toskánsko

5/ 5 1 recenzí


Markéta Seibertová září 2018
Dovolená v Paradú. V Paradú jsme našli báječnou dovolenou.... celá recenze

Lokalita

https://www.zajezdy.cz/dovolena-paradu-tuscany-ecoresort-toskansko-italie-z1256907/#mapa

Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Itálie

Itálie je jeden z nejbohatších států Evropy co do přírodních i kulturních zajímavostí. Země na Apeninském poloostrově je krajinou nekonečných horských masivů, dlouhých písčitých pláží a bohaté historie. Hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Uvnitř území se nacházejí dva vnitřní ministáty San Marino a Vatikán. Břehy Itálie omývá celkem pět moří: Jaderské, Jónské, Tyrhénské, Ligurské a Středozemní moře. Délka pobřeží je závratných 7 600 km.

Může se pochlubit svými dějinami, kulturními i přírodními krásami, z nichž 51 je zapsáno do seznamu památek UNESCO. Z přímořských regionů lze doporučit nejvíce oblíbené Benátsko, dále ale také Kalábrii, Palmovou riviéru, Toskánsko, Abruzzo apod. V zimě je Itálie lyžařským rájem, vyznavači zimních sportů z celého světa míří hlavně do Trentina - Alta Adige, Jižního Tyrolska, nebo propojených gigantů Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Řím jsou zase jedněmi z nejoblíbenějších cílů vyznavačů eurovíkendů.