Popis

Popis hotelu Park Hyatt Goa Resort & Spa *****

Poloha

Hotelový resort v rozsáhlé tropické zahradě přímo u pláže Arossim, od letiště je vzdálen cca 15 kilometrů.

Vybavení

Rozsáhlá vstupní hala s recepcí, 6 restaurací a barů, jeden z největších hotelových bazénů v Indii, směnárna, konferenční místnost, tenisové kurty, salon krásy, spa, fitness, business centrum, obchod se suvenýry.

Pokoje
  • DR: koupelna/WC (vysoušeč vlasů na vyžádání, župan a pantofle), klimatizace, TV/sat., DVD přehrávač, telefon, set na přípravu kávy a čaje, trezor, minibar za poplatek, balkon nebo terasa, renovované v r. 2011 (41 m2).
  • DRSV: viz DR, prostornější, výhled na moře.
Zábava

Kino.

Stravování

Snídaně formou bufetu.

Pláž

Písečná pláž přímo u hotelu. Lehátka a slunečníky zdarma v zahradě i na pláži.

Sportovní nabídka
  • Zdarma: tenis, stolní tenis, badminton, volejbal, plážový volejbal, šachy, fotbal.
  • Za poplatek: lukostřelba, půjčovna kol, motorizované a nemotorizované vodní sporty.
Pro děti

Dětský klub, dětský bazén.

Extra služby

Indicko-portugalský styl architektury.

Wellnes
  • Spa, wellness, ajurvédské lázně
  • Zdarma: fitness, sauna, vířivka
  • Za poplatek: lázeňské kúry, masáže
Pro handicapované

Na vyžádání pokoje přizpůsobené pro handicapované klienty.

Internet

Zdarma: WiFi ve společných prostorách a na pokojích.

Platební karty

VISA, EC/MC.

Doba transferu

15 min

Goa

Původ Goa je ztracen v mlhách. Legendy z hindského bájesloví přisuzují vznik Goa bohu Vishnovi, který vystřelil šíp a v místě jeho dopadu přinutil ustoupit moře. Jen tak prý mohlo vzniknout toto mimořádné a bájné místo na zemi… V průběhu staletí ovládaly Goa různé dynastie. Ty byly vystřídány nadvládou Portugalců, z jejichž kolonizace se země vymanila v roce 1961. Také proto přináší dnešním návštěvníkům těžko zapomenutelnou směsici životního stylu složenou z indických a západních vlivů, jejichž důsledkem je neopakovatelná atmosféra. Zdánlivě nesourodá kombinace přírodních podmínek přední Indie a koloniální portugalské architektury, jedinečná historie, velkolepá malebnost krajiny, kultura, místní moře a pláže, které „mají duši“ dávají Goa postavení favorita mezi cestovateli z celého světa.

Goa, dříve portugalská kolonie, dnes nejmenší spolkový stát Indie, patří k nejlépe prosperujícím spolkovým státům Indické unie. Hlavním městem je Panaji. Leží na západním pobřeží indického subkontinentu, západní pobřeží tvoří Indický oceán (Arabské moře). Celková plocha státu činí 3702 km², pobřeží je dlouhé 101 km a je tvořeno dlouhými plážemi. Dalším magnetem jsou příznivé klimatické podmínky (především v zimě) a architektura (četné portugalské koloniální stavby z minulých století, ale také hinduistické chrámy). Také místní kuchyně je směsicí různých vlivů a jejím znakem je pestrost. Hlavní surovinou zůstává vše, co pochází z moře, doplňováno pevninskými zdroji – masem všech druhů, bohatým sortimentem ovoce a zeleniny a hlavně roztodivnými chutěmi pocházejícími z nepřeberného množství druhů koření a jeho kombinací. Ceny těchto pochutin zůstávají pro Středoevropana na velice solidní úrovni. Chcete vaše příští dny odpočinku strávit na zajímavém a ne zcela obvyklém místě? Zkuste Goa, přiroste vám k sdrci.