Popis

Popis hotelu Park Inn By Radisson Apartments Al Rigga ***

Poloha

Hotel se nachází v emirátu Dubaj, v samém srdci této živé metropole. Emirát Dubaj je nejtolerantnější ze všech sedmi emirátů. Tento dubajský hotelový komplex se může pochlubit prostorným ubytováním a je zvláště vhodný i pro delší pobyty. Město Dubaj má dobře vybudovanou a hustou dopravní síť, moderní silnice a dálnice. Hotel je vzdálen 10 minut chůze od stanice metra. V těsné blízkosti hotelu mají klienti k dispozici nákupní a stravovací možnosti. Dubaj je emirát plný kontrastů – velbloudi, pouště a tržiště se doplňují s vysokými budovami, nákupními a zábavními možnostmi. Dubajské mezinárodní letiště je vzdáleno pouhých 10 minut jízdy.

Vybavení Hotelu

Klienti mají k dispozici prostornou vstupní halu s recepcí a směnárnou, která je otevřena 24 hodin denně. Dále se v hotelu nacházejí restaurace, bary (jeden z nich je střešní bar), kavárna a venkovní bazén. Wifi internetové připojení je v hotelu k dispozici zdarma.

Vybavení pokoje

Hotel disponuje 150 pokoji – typu Studio nebo apartmán. Všechny pokoje jsou velice moderně zařízeny. K vybavení každého pokoje patří vlastní soc. zařízení (sprcha nebo vana, toaleta, fén), klimatizace, SAT/TV, trezor, kuchyňský kout, telefon, zařízení na přípravu kávy a čaje, wifi internetové připojení.

Pláž & plážový servis

Nejbližší pláž, která se u hotelu nachází je Jumeriah Beach. Pláž má velmi pozvolný vstup do moře, vhodná pro děti i neplavce. Plážový servis (lehátka a slunečníky) mohou klienti v určitých částech využívat za poplatek.

Sport & Fitness

K sportovnímu vyžití hotel nabízí posilovnu, s tím nemodernějším vybavením. Rekreační zařízení hotelu zahrnuje saunu, parní lázeň, kosmetiku, masáže a další procedury.

Stravování

Snídaně nebo polopenze dle zvolené varianty.
Snídaně: podávané formou švédských stolů.
Polopenze: zahrnuje snídaně formou bufetu a večeře formou servírovaného předvoleného menu. Nápoje u večeří si klienti hradí extra.

Poznámka
  • Uvedená cena zájezdu obsahuje cenu letenky v optimální knihovací třídě. Konečná cena se může od této uvedené lišit, což Vám rádi ověříme po odeslání NEZÁVAZNÉ objednávky.
  • V případě, že dítě do 18ti let cestuje s rodiči, bude imigrační oddělení potřebovat kopii rodného listu (a to i v případě, kdy má stejné jméno jako rodiče). V případě, že dítě do 18-ti let cestuje bez rodičů (například s prarodiči) nebo má jiné rodinné jméno než jeden z rodičů, bude imigrační oddělení potřebovat: kopii rodného listu a potvrzení rodičů, že dítě může cestovat.
  • Je možné vycestovat pouze s pasem platným 6 MĚSÍCŮ PO ODLETU ZE SAE a v pasu nesmí být razítko Izraele.
  • S účinností od 31.3.2014 se hradí pobytová taxa v hotovosti na hotelové recepci a její výše je stanovena dle kategorie hotelu i apartmánového komplexu následovně: 3* hotel
  • min. 3 USD pokoj/noc, 4* hotel
  • min. 4,5 USD pokoj/noc, 5* hotel a apartmánový komplex
  • min. 5,5 USD pokoj/noc. Tuto taxu není možné vybrat předem a zahrnout do ceny zájezdu.

Mapa

Odkaz na mapu umístění hotelu

Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Dubai

Tomuto městu se někdy říká: „Brána do světa Arabského zálivu“ – ačkoliv bylo založeno až v 18. století za posledních 20 let se tato orientální vesnička stala kosmopolitním Emirátem a největším obchodním centrem celých Spojených arabských emirátů, kde život pulsuje 24 hodin denně. Na 35 km dlouhé pláži Jumeirah Beach na vás čeká odpočinkový komplex s excelentními hotely, které dokáží uspokojit i nejvyšší nároky, nesčetnými možnostmi zábavy a vodních sportů a golfovými resorty. Hlavní motto této daňově výhodné zóny zní Do buy – Nakupte, ať jste v moderním nákupním centru, elegantním butiku nebo na tradičním trhu, mají tady vše, co si budete přát. Dubajský Zlatý trh je největší na Středním východě s velmi výhodnými cenami. Vychutnejte si absolutní pohodlí hotelů, křišťálově čistou vodu na bílých písčitých plážích, západ sluníčka v poušti, dokud nepodlehnete nákupní horečce.

Spojené arabské emiráty

Země, kde se sny mění ve skutečnost. Zažijte exotickou dovolenou v zemi plné kontrastů se starými mešitami a futuristickou architekturou, orientálními trhy a elegantními nákupními centry, dřevěnými rybářskými loďkami a nablýskanými luxusními limuzínami, beduínskými stany v poušti a nejmodernějšími hotely. To vše můžete zažít pouze v 7 emirátech, v zemi, která leží na severovýchodní části Arabského poloostrova, v regionu, který se nazývá Blízký východ. Východní pobřeží je převážně skalnaté, otevřené do Ománského zálivu, zatímco západní pobřeží Perského zálivu vám nabízí písčité pláže s tyrkysově modrou vodou.

Dubaj - letištní poplatek

Dubaj zavedla pro odlety od 1.7.2016 nový letištní poplatek ve výši 35 dírhámů ( cca 228 Kč), který se dotkne všech cestujících, jež odtamtud odlétají (tedy i těch, kteří budou pouze přestupovat). Výjimkou jsou děti do 2 let a ti tranzitní cestující, jejichž číslo letu je na příletu i odletu je stejné.

Abu Dhabí - turistická taxa

V Abu Dhabí je zavedena povinná turistická taxa, která se platí na místě přímo v hotelu při check-inu ve výši 15,00 AED (pokoj/noc).

Hotely Dubai