Hotel Park Plaza Arena Pula

  Chorvatsko, Istrie, Punta Verudela

Park Plaza Arena hotel

    Chorvatsko, Istrie, Pula, Punta Verudela
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Hotel Park Plaza Arena se nachází cca 5 km od centra města Pula v borovicovém háji v turistickém středisku Verudela. Hotel je zcela nekuřácký, plně klimatizovaný a v 5 patrech nabízí moderně zařízené jednolůžkové, dvoulůžkové pokoje typu Superior (cca 23 m2) a Standard (cca 17 m2). Pokoje mají LCD televizor, kávovar, minibar, trezor, koupelnu, vysoušeč vlasů, klimatizaci, WI-FI.
Pokoje typu Superior mají balkon do parku nebo na mořskou stranu a možnost přistýlky (sofa).
Pokoje Standard jsou bez balkonu, na mořskou stranu a nemají možnost přistýlky.
Hosté mají k dispozici: recepci, pokojový servis, směnárnu, restauraci, aperitiv bar, salonek, dva venkovní bazény s mořskou vodou, terasu s lehátky, Spa&wellness centrum, parkoviště, dobíjecí stanici pro elektromobily. Park Plaza Arena nabízí možnost bezlepkové stravy a to včetně restaurace a'la carte. Oblázková a skalnatá pláž je vzdálena cca 100 m od hotelu. Lehátka a slunečníky na pláži jsou k dispozici za poplatek.
Ke sportovnímu vyžití slouží rekreační a sportovní centrum s 16 tenisovými kurty, jejichž počet umožňuje i pořádání tenisových turnajů, 2 fotbalová hřiště, sportovní hřiště pro házenou, basketbal, volejbal, squash, hřiště na plážový volejbal, minigolf a stolní tenis. V blízkosti se nachází potápěčské centrum se školou potápění a sportovní centrum s nabídkou vodních sportů.
Autobusová zastávka je vzdálena cca 800 m. Městský autobus jezdí trasu Verudela Resort - Pula každých cca 20 minut.

Základní cena zahrnuje

7x ubytování
7x polopenze - švédský stůl
každodenní úklid pokoje
výměna ručníků
závěrečný úklid
klimatizace
WI-FI
pobytová taxa

Základní cena nezahrnuje

doprava
cestovní pojištění
cena rovněž neobsahuje nápoje k večeři
DÍTĚ DO 3 LET BEZ NÁROKU NA LŮŽKO - ZDARMA !!
Domácí zvířata nejsou povolena.
V celém hotelu je zákaz kouření.
Přistýlka je možná pouze v pokoji typu Superior. Pokoj typu Standard je bez možnosti přistýlky.

SLEVA 10% - uvedená cena je již vypočtena se slevou 10% v termínu 30.5.-6.6.2020 ! Slevy se sčítají.
!!! PŘI ZAKOUPENÍ POBYTU DO 1.3.2020 SLEVA 10 % Z CENY UBYTOVÁNÍ !!! Slevy se sčítají.
Výše uvedené slevy jsou již zahrnuty v ceně.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář 101 CK Zemek, IČ: 61682039. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Název hotelu dle CK: Park Plaza Arena hotel ***+
  • Lokalita dle CK: Istrie
  • Místo dle CK: Pula - Verudela

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Park Plaza Arena Pula ***
Typ pláže: oblázková
Vzdálenost od pláže: 200 m

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 615 186
dnes 7.30–20 h

Chorvatsko

Nenechte si ujít

Historicky nejoblíbenější cíl českých turistů na pobřeží Jadranu má co nabídnout. Přírodní i kulturní poklady na dosah. Podívejte se s námi na ty nejzajímavější.

Istrie a Pula

Z Istrie se stala menší perla Středomoří. Koncentrace zážitků je vysoká, hlavně historických památek, koupání v moři a sem tam i na přírodní zajímavost narazíte. Centrem je historická Pula se slavným amfiteátrem. Z přírodních lákadel jsou atraktivní krápníkové jeskyně Baredine u obce Nova Vas a Národní park Brijuni nedaleko Puly.

Národní park Plitvická jezera

Kdo by neznal jezera a vodopády z Pokladu na Stříbrném jezeře. Plitvice jsou nejslavnější národní park Chorvatska. Tvoří je soustava 16 sladkovodních jezer, která jsou v délce 7 km navzájem propojena říčkami, vodopády a kaskádami. Zaujmou především svou tyrkysově modrou vodou. Vyjeďte si na loďce a prozkoumejte přírodní poklad Chorvatska.

Dubrovník

Starobylý Dubrovník je nejatraktivnější letovisko Chorvatska. Největším celosvětově uznávaným tahákem je systém opevnění a historické centrum. Staré město je neporušený obraz přístavu z přelomu 17. a 18. století. Starobylé kamenné domy, úzké uličky a schodiště mají půvab. Centrem veřejného života je náměstí Luža.

Národní park Kornati

Kornati se nachází ve střední části chorvatského Jadranu. Jedná se o kouzelné seskupení mnoha ostrovů. Jméno národní park dostal podle největšího z ostrovů Kornatu. V současné době má souostroví 89 různých ostrovů, ostrůvků a útesů. O kráse mnoha ostrovů a ostrůvků zasazených v moři nelze psát, ty je potřeba vidět naživo.

Trogir

Starobylé město ve Střední Dalmácii zapsané na seznamu UNESCO se jmenuje Trogir. Nejcennější je téměř neporušená stará historická část města kolem katedrály, která vznikala ve 13. až 15. století. Hlavní památka je románská katedrála sv. Vavřince (Sveti Lovre), trojlodní bazilika ze 13. století. Významný je přístav, ze kterého se pořádá mnoho výletů na moře a okolní ostrovy.

Národní park Krka

Krka je národní park v Chorvatsku pojmenovaný po stejnojmenné řece. Nachází se v centrální části Dalmácie, v Šibensko-kninské župě nedaleko města Šibenik. Národní park Krka je známý svými četnými vodopády a různobarevnými jezírky. Hlavní pozoruhodností národního parku jsou soustava vodních kaskád a rekordní počet živočišných a rostlinných druhů.

Poreč

Poreč patří mezi přístavní města Istrie s tisíciletou historií. Čisté Jaderské moře a borové lesy, které sahají až k mořskému břehu, dělají z Poreče ideální místo pro rodinnou dovolenou. Město je slavné pro vzácnou Eufraziovu bazaliku, která pochází ze 6. století a patří na seznam světového kulturního dědictví UNESCO.

Split

Split je druhé největší město Chorvatska, centrum Střední Dalmácie na pobřeží Jaderského moře. Ve Splitu najdete velké množství kulturních památek. Antický Diokleciánův palác se roku 1979 zařadil na seznam kulturního dědictví UNESCO. Nejzajímavější jsou staré klenby a chodby pod městem. Split využívá služby mezinárodního letiště 20 kilometrů na západ.

Nezávazná objednávka

Park Plaza Arena hotel
    Chorvatsko, Istrie, Pula, Punta Verudela

Cena
19 550 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 615 186

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
19 550 Kč

Pojištění

komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dospělý 18 - 69 let
2
480 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dítě do 17 let
0
270 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - senior od 70 let
0
780 Kč
samostatné pojištění Storno - za osobu
0
108 Kč