Parkhotel Kašperské Hory

  Česko, Plzeňský kraj, Kašperské Hory

PARKHOTEL KAŠPERSKÉ HORY - Kouzelná Šumava - Kašperské hory

  Česko, Plzeňský kraj, Šumava, Kašperské Hory
Číslo zájezdu: 2 277 312
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Popis

Lázeňský Parkhotel v anglickém stylu je již šestým rokem v programu Adults Only. Velikost hotelu, velikost hotelového parku a nepřítomnost dětí garantuje klid a odpočinek v nádherné šumavské přírodě s výhledem na majestátný hrad Kašperk. Lázně jsou oblíbené, neboť přinášejí efekt. Jednoznačně zvyšují kvalitu života, odstraňují bolest, řeší zdravotní problémy, zlepšují fyzickou kondici, ale hlavně pomáhají najít ztracenou energii. Proto k nám do Šumavských bylinných lázní přijíždí hosté se „syndromem vyhoření“, hosté s pocitem vyčerpání či na rekonvalescenci po vleklých chorobách. Sedmý rok provozu lázní a stále stoupající poptávka potvrzuje, že „Lékař léčí, příroda uzdravuje“. Bohatá historie budovy Parkhotelu sahá až do konce 14 století. V 16. století se pod kamennou valenou klenbou vařilo kašpersko-horské pivo. Ležácké sklepy s vytesanou jeskyní ve skále, zemská energie, pramen sv. Barbory vyvěrající přímo v lázních, omamná vůně bylinek z koupelí, velký hotelový energetický a meditační park, to vše vytváří neopakovatelnou atmosféru. Zvuk stojacích anglických hodin, historický nábytek a obrazy v interiérech hotelu dotváří pocit domova.

Ubytování

Jednolůžkový a dvoulůžkový pokoj standard s vlastním sociálním zařízením se sprchou nebo vanou, manželskou postelí, vysoušečem vlasů, TV/SAT a telefonem. Strop je částečně zkosený. Jednolůžkový a dvoulůžkový pokoj superior s vlastním sociálním zařízením s vanou, manželskou postelí, vysoušečem vlasů, TV/SAT a telefonem. Strop může být částečně zkosený.

Základní cena zahrnuje

  • Kouzelná Šumava
  • 1× perličková koupel s bylinnými měšci + suchý zábal, 1× klasická masáž částečná – záda, šíje, 1× vířivá šumavská rašelinová koupel + suchý zábal, 1× rašelinový zábal, 3× 1hod. speleoterapie, 3× Priessnitzova koupel nohou s akupresurou, součástí lázeňské procedury – pitný režim / borůvkový čaj, zdarma vstup do relaxačního bazénu s hvězdnou oblohou v ceně, župan a papuče po dobu pobytu, Wi-Fi připojení k internetu, vstup do hotelové knihovny, parkování, rekreační poplatek. V letních měsících v ceně vstup na tenisový kurt, lehátka, vstup do energetického hotelového parku.
  • Cena za osobu / 3 noci s polopenzí a programem. Ubytování pouze pro osoby starší 15 let.

Základní cena nezahrnuje

  • cestovní pojištění
  • místní taxy a poplatky (např. pobytová taxa, vratná kauce apod.)
  • fakultativní služby (za příplatek)
  • víza (pokud jsou vyžadována)

Informace o zájezdu

Pořadatel: DCK Rekrea Ostrava s.r.o., IČ 25379178.
Název hotelu dle pořadatele: PARKHOTEL KAŠPERSKÉ HORY - Kouzelná Šumava - Kašperské hory
Lokalita dle pořadatele: Šumava, Kašperské Hory

565 656 610 Číslo zájezdu: 2 277 312
dnes 8–18 h

Nezávazná objednávka

PARKHOTEL KAŠPERSKÉ HORY - Kouzelná Šumava - Kašperské hory
  Česko, Plzeňský kraj, Šumava, Kašperské Hory

Cena
7 920 Kč/os

Cestující

Číslo zájezdu: 2 277 312

Pobyt

dospělá osoba na pevném lůžku
2
7 920 Kč