Popis

Popis hotelu Pensee Royal Garden Hotel

Poloha

Jednodušší hotelový resort se stálou klientelou postavený přímo u dlouhé písečné pláže cca 23 km jižně od městečka El Quseir (hotelová doprava cca 2× týdně za poplatek). Letiště je vzdáleno cca 52 km.

Vybavení

273 pokojů, hlavní budova a vedlejší tříposchoďové budovy situované okolo bazénů. Součástí hotelu vstupní hala s recepcí (s bezpečnostními
schránkami zdarma), lobby bar, restaurace s nekuřáckou zónou, několik obchůdků se suvenýry, beduínský stan s vodními dýmkami za poplatek, směnárna, 2 venkovní bazény, 1 vnitřní bazén, 2 dětské bazény, bar u bazénu. Lehátka, matrace, slunečníky a osušky u bazénu i na pláži zdarma.

Pokoje

DR: koupelna/WC (vysoušeč vlasů), individuální klimatizace, TV/sat., telefon, trezor zdarma, minilednička (lahev vody při příjezdu), set na přípravu kávy a čaje, balkon nebo terasa, v hlavní budově. BG: viz DR, menší, v bungalovu. FR2: viz DR, 2 ložnice.

Zábava

Denní a večerní animační programy, diskotéka.

Stravování

Viz program all inclusive.

Pláž

Krásná dlouhá písečná pláž s pozvolným vstupem do moře vhodným také pro děti, dobré podmínky pro potápění a šnorchlování (vzhledem
ke korálům doporučujeme obuv do vody), bar na pláži.

Program all inclusive

Snídaně, oběd a večeře formou bufetu Lehké občerstvení během dne Odpoledne káva, čaj, zákusek Místní rozlévané nealkoholické a alkoholické nápoje (10.00–23.00 hod.) Místní rozlévané víno (během podávání oběda a večeře)

Sportovní nabídka

Zdarma: fitness, 2 tenisové kurty, plážový volejbal a stolní tenis. Za poplatek: vodní sporty, potápěčské centrum, biliár, centrum zdraví se saunou, párou, jacuzzi a masážemi.

Pro děti

Dětský bazén, dětské hřiště, miniklub.

Pro handicapované

3 pokoje plně přizpůsobené pro handicapované klienty.

Internet

Za poplatek: internetový koutek v lobby, WiFi v lobby a na pokojích.

Platební karty

VISA, MC.

Doba transferu

55 min

Celkové hodnocení hotelu

Hodnotilo

69 uživatelů

Pořadí

45. nejlépe hodnocený hotel v destinaci

Poslední komentář

12.9.2018 | Petra Hovorková
Datum pobytu: duben 2018
Dovolená byla opravdu pěkná. Prostě, jaké si to člověk udělá, takové to má. My se nad maličkostmi povznesli a dovolenou jsme si užili. Máme nač vzpomínat a rádi se vrátíme, ať již sem nebo kamkoli jinam do Egypta. Rudé moře je opravdu úžasné a život v něm naprosto uchvacující. Pobyt se nám velmi líbil, rozhodně doporučuji. Pokud je ale člověk malicherný a má přílišná očekávání, hlavně pokud se týká luxusu, doporučuji jiný hotel, protože takový člověk zde spokojený určitě nebude. My ale spokojeni byli a moc :-) Pozn.: Ještě bych ráda vyzdvihla perfektní jednání CK B***** včetně delegátky. Již po příletu zajištěn česky mluvící delegát (přestože byl místní, uměl vážně dobře česky a hezky nám po celou cestu na hotel povídal o Marse), který se nás ujal a vše vysvětlil. Rovněž při odletu byli k dispozici zaměstnanci CK, kteří uměli dobře česky a byli připraveni kdykoli pomoci při problémech. Odbavení při vstupu do země rychlé, bez potíží, doporučuji zakoupit si místní datovou simku od Vodafone. Odbavení při odletu daleko horší, delší, trochu nepříjemné, několik kontrol včetně zutí obuvi a asi trojí prohlídka mojí kabelky + vyplňování čísel pasu apod. Ale ustáli jsme to, stejně jako všichni :-) Tak to je asi vše, myslím, že recenze je to celkem vyčerpávající :-)))

Nejnovější recenze

3
11.9.2018 | Radka
Datum pobytu září 2018
3/5 - Průměr
V této době dochází k rekostrukci hotelového komplexu.Dovolená byla krásná i přes spoustu nedostatků ..myslím,že bych se tady vrátila.Ovšem jednání Egypťanů na letišti - katastrofa.Zvířata.
5
10.9.2018 | Iva B. ze Žďáru nad Sázavou
Datum pobytu září 2018
5/5 - Úžasné
Klidně bych jela na toto místo znovu. Jsme milovníci Jadranu, plavání a skákání, tak až napřesrok :-). Všimla jsem si, že veškeré negativní recenze obsahují nejméně jednu pravopisnou chybu, tak jsem si udělala obrázek o autorech už před odjezdem a těšila jsem se na to, až budu moci popsat svou zkušenost s prvním pobytem v Egyptě. Chválím, ale nejsem milovník luxusu. Do hotelu s pěti hvězdičkami bych nemohla ani v Praze, a normální člověk snad nesrovnává pětihvězdičkové hotely v Africe s hotely v západní Evropě.
4
10.9.2018 | Marcela, Ostrava
Datum pobytu srpen 2018
4/5 - Skvělé
Báječná dovolená pro ty, kdo potřebují klid, čistotu, teplé klidné moře a milé a vlídné lidi kolem sebe a jsou ochotni sem tam přimhouřit očko nad odpadlou kachličkou v koupelně nebo bazénu nebo oprýskanou zdí na balkóně.

Marsa Alam

Marsa Alam se nachází na spojnici pobřeží Rudého moře a silnice, která vede k pobřeží Edfu, vzdáleného 230 km. Tato silnice, vystavěná pravděpodobně Ptolemaiem II. prochází několika historicky zajímavými místy, kde staří Egypťané dolovali většinu svého zlata.

Přímo u silnice se nachází 2 oblasti – Wadi Barmiya a Wadi Miya, kde nechal, mimo jiných, vystavět chrám také Seti I. Podél této silnice lze také najít několik míst s nápisy ve skalách, zobrazující zvířata (také např. žirafy), dobytek, ale také scény z lovu apod. S postupným rozšiřováním silnice (zatím je pro turisty uzavřena), však budou mnohé tyto poklady navždy ztraceny.

Zatímco tedy tato oblast sloužila jako zdroj zlata, silnice samostatná byla důležitou obchodní cestou mezi údolím Nilu a pobřežím Rudého moře. Obrovskými přednostmi tohoto místa jsou však především překrásné korálové útesy, čisté moře a úchvatné východy slunce. Neustále jsou objevovány nové oblasti pro potápění i šnorchlování. Za mnohé jmenujme např. Elphinstone, Daedalus Reef, Zabargat nebo delfíní zátoku, které je ideální i pro šnorchlování.

"Popisek byl převzat z katalogu CK Firo Tour"

Egypt

Na obou březích druhé nejdelší řeky naší planety Nilu se nachází starobylý pouštní stát Egypt. Je jednou z kolébek starověké civilizace a odkazy starých kultur můžete na mnoha místech obdivovat dodnes. Pyramidy, chrámy, sfinga, hrobky a naleziště jsou tradiční cíle turistů. Jednotlivé hotelové komplexy jsou rozesety hlavně podél pobřeží Rudého moře, nejvíce v letoviscích Hurghada, Marsa Alam a Sharm El Sheikh. Do Egypta se můžete vydat díky horkému podnebí po celý rok.

Egypt si užijí vyznavači odpočinku u bazénu nebo koupání v moři. Rudé moře je také rájem potápěčů a milovníků šnorchlování. Podmořský život je bohatý. Pobyt v zemi faraonů si můžete zpříjemnit mnoha výlety za starověkými památkami. Na výlety je vhodný zimní půlrok, v létě je na cestování poměrně horko. Většina hotelů poskytuje všechny důležité služby a stravování formou all inclusive.

Pensee Royal Garden Hotel

Doprava
Termín
Dní
Strava
Cena za dospělou osobu