Pension Bílý Hořec

  Česko, Královéhradecký kraj, Lánov

Pension Bílý Hořec: Rodinný pobyt 2 dospělí 1 dítě do 13 let, 7 nocí

    Česko, Královéhradecký kraj, Krkonoše, Lánov
Tento hotel není aktuálně v nabídce
Bílý Hořec

Pension Bílý Hořec v Horním Lánově u Vrchlabí nabízí příjemné celoroční ubytování pro rodiny s dětmi, cyklistům a hostům v turisticky vyhledávané lokalitě Krkonoše. Ubytování je poskytováno ve dvou až čtyřlůžkových pokojích s posezením, kabelovou TV, s vlastní koupelnou. V přízemí rodinného pensionu je restaurace s letní terasou a bar.  Polopenze v restauraci pensionu zahrnuje snídani formou švédských stolů a večeře s možností výběru ze tří jídel. Zahrada, v letním období s bazénem, skýtá příjemné místo k odpočinku. Pro děti je k dispozici velké hřiště s prolézačkami, houpačkami a trampolínou. Pohodové chvilky lze prožít v infrasauně nebo vířivce, objednat si lze i různé druhy masáží. Zdarma je WiFi připojení a parkování na soukromém parkovišti u pensionu.

Ubytování

Ubytování je poskytováno ve dvou až čtyřlůžkových pokojích. Prémiové čtyřlůžkové pokoje jsou s balkonem. Každý pokoj je standardně vybaven pohodlnými postelemi, vlastním sociálním zařízením (sprchový kout, WC), toaletními potřebami, ložním prádlem s ručníky a TV se satelitním programem. Je zde možnost zapůjčení dětské postýlky.

Gastronomie

Strava se podává v restauraci pensionu. Polopenze zahrnuje snídaně formou švédských stolů. Večeře zahrnuje výběr ze tří jídel, kdy jedno je vždy salát, nebo dle dohody dle počtu lidí. Restaurace nabízí domácí i zahraniční kuchyni, maso, ryby, zvěřinu dle sezónní nabídky. V nabídce je vlastní med z krkonošských lesů, mléko a domácí sýry z farmy Mejsnar, maso od místních farmářů. Hotel je připraven se postarat i o hosty s dnes již běžnými civilizačními alergiemi jako na lepek či laktózu,nebo může nabídnout i vegetariánskou či veganskou stravu. K dispozici je gril a možnost zajištění ohniště. 

Wellness

Privátní wellness nabízí vířivku nebo infrasaunu až pro 5 osob s možností sklenky šumivého vína. Odpočinek a relax lze poskytnout profesionální masáží.

Rekreace a sport

Podhůří Krkonoš u hranice Krkonošského národního parku, kde pension leží, přeje pohybu na sněhu i letní turistice. V Lánově najdete lyžařský areál s vleky a sjezdovkami či svahy vhodné k sáňkování. Běžkařům slouží hustá síť upravovaných běžeckých stop spojující obec s Vrchlabím, Špindlerovým Mlýnem a Černým Dolem. Dá se říci, že totéž platí o cyklotrasách a cestách pro pěší. Adrenalinu si můžete užít v lánovském parku EFA na čtyřkolkách, lanových překážkách, při lukostřelbě a dalších outdoorových aktivitách. Pro děti i dospělé stojí za návštěvu jízdárna Kněžická chalupa asi 3 km od pensionu. Ubytovaní, zejména pak děti, mají k dispozici velké hřiště prolézačky s houpačkami a trampolínou.

Hotelové služby a vybavení

Pension má bezbariérový přístup, ale vyšší patra jsou dostupná pouze po schodech. Celý hotel je nekuřácký. Je zde k dispozici lyžárna, kolárna. Pension zajišťuje dle potřeby variabilní dovoz/odvoz svým mikrobusem.

Zvířata

Pobyt se zvířaty je povolen za poplatek 50 Kč/noc, pokud se nejedná o bojová plemena jako je Rotwailer, Pitbull, Německý ovčák atp.

Parkování

Parkování u pensionu zdarma. Možnost parkování motorek v garáži.

565 656 610 Číslo zájezdu: 2 477 216
dnes zavřeno