7500 m od sjezdovky

Popis

Popis hotelu Pension Claudia ***

Vaše výhody

Útulný rodinný penzion. Nachází se na panoramatickém místě.

Poloha

klidná, centrum Zell am See/přírodní koupaliště u jezera Thumersbach cca 400 m, centrum Thumersbachu cca 150 m.

Vybavení

penzion s 10 pokoji, jídelna, společenská místnost, letní terasa.

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje (A2A/A3A): cca 20 m2, jsou vybaveny vanou nebo sprchou, WC, kab. TV, malou chladničkou, některé s balkonem.

Jednolůžkové pokoje (A1A): cca 13 m2, vybavení jako A2A.

Stravování

snídaně. Snídaně formou bufetových stolů s koutkem zdravé výživy.

Sport/aktivity

zdarma: jízdní kola k zapůjčení (dle dostupnosti).

Internet

WiFi zdarma.

Děti

dětská postýlka na vyžádání v CK.

Info (vlastní dopravou)

parkování: parkoviště zdarma; příjezd vlakem: transfer z/na nádraží Zell am See zdarma (nutné rezervovat předem přímo v hotelu); domácí zvíře: ne; lázeňská taxa: cca 1,10 €/den/osoba od 15 let, platba na místě; příjezd/minimální délka pobytu: denně/4 noci.

Mapa

Odkaz na mapu umístění hotelu

Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Rakousko

Rakousko, země majestátních horských hřebenů, jezer, malebných údolí i historických měst. Náš osobitý jižní soused je velmi dobře dostupný vlakem i autem. Díky své kvalitní silniční síti je zde cestování pohodlné a rychlé. Velká část rakouského území je tvořena alpským masivem, který je nejčastějším cílem českých turistů v letních i zimních měsících. Všeobecně vysoká kvalita služeb i možnosti vyžití pro rodiny s dětmi jsou jistotou, se kterou můžete cestovat do této země. Služby jsou ve velmi vyspělém Rakousku precizní a mnohdy překvapí. Cílem nádherné letní dovolené mohou být horské túry, nebo wellness odpočinek u vyhlášených rakouských jezer. Rakousko je lyžařskou velmocí a v zimě místní obyvatelé žijí všemi sporty spojenými s bílým prašanem na sjezdovkách. Navštivte nejoblíbenější střediska českých lyžařů Dachstein West nebo Dachstein / Schladming.

Hotely Salcbursko