Popis

Popis hotelu Pension Mittagskogel ***

Umístění a vzdálenosti

Centrum: Mandarfen 0 m, Příloha: Sister Hotel Spotiv Hotel Mittagskogel 40 m, Nakupování: Mandarfen 20 m, Vlakové nádraží: Imst 35 km, Letiště: Innsbruck 95 km, Resort Nadmořská výška: 1660 m, Veřejné koupaliště: Wenns 20 km , Lyžařský vlek: Rifflseebahn 10 m.

Vybavení pokojů

Dětská postýlka jako přistýlka není možná, vana / sprcha / WC, balkón / terasa: balkon, telefon, kabelová TV, WLAN: zdarma, trezor: zdarma, nekuřácký.

Typy pokojů, apartmánů

2 lůžka / sprcha / WC / balkon, bez sedacího rohu, rustikální design, některé umývadla v pokoji, koberec, ~ 17 m2, 2-3 lůžka / je dovoleno 12 let) bez rohu, rustikální design, některé umývadla v pokoji, koberec, ~ 17 m2.

Zahrnuto do oblasti fitness a wellness

POZOR: Wellness centrum v hotelu Mittagskogel použitelné. Wellness plocha: ~ 350 m2, Sauna: pro děti 15 let. Krytý bazén: vnitřní bazén s protiproudem a vířivkou (cca 80 m2), parní lázeň, finská sauna, bio sauna, infračervená kabina: teplo v kabině, spotřeba ve vitaminovém a čajovém baru v areálu wellness, taška s ručníkem, župan, za poplatek splatný místně, Otevírací doba: Krytý bazén: denně od 15:30 do 19:00, Sauna: denně od 15:30 do 19:00.

Fitness a wellness služby na místě

Solárium: Euro 4, - za 10 min.

Stravování zahrnuto

Snídaně, Snídaně formou bufetu.

Stravování za příplatek

Večeře v hotelu Mittagshotel k zapůjčení.

Zahrnuté aktivity

Fitness místnost, turistická kancelář - týdenní program: od pondělí do pátku výlety s průvodcem, prohlídky s průvodcem po horských kolech, nordic walking atd.

Dětská zařízení za příplatek

5 x týdně od 9:00 do 16:00 hod. Pod dohledem Pitzi-Kinderclub s rozsáhlým programem pro děti od 4 do 12 let - viz informace zveřejněné místně (oběd, nápoje a dohled za poplatek cca 7 Euro za dítě / den) .

Domácí mazlíčci

Euro 7, - za den zaplacené na místě bez jídla.

Rakousko

Rakousko, země majestátních horských hřebenů, jezer, malebných údolí i historických měst. Náš osobitý jižní soused je velmi dobře dostupný vlakem i autem. Díky své kvalitní silniční síti je zde cestování pohodlné a rychlé. Velká část rakouského území je tvořena alpským masivem, který je nejčastějším cílem českých turistů v letních i zimních měsících. Všeobecně vysoká kvalita služeb i možnosti vyžití pro rodiny s dětmi jsou jistotou, se kterou můžete cestovat do této země. Služby jsou ve velmi vyspělém Rakousku precizní a mnohdy překvapí. Cílem nádherné letní dovolené mohou být horské túry, nebo wellness odpočinek u vyhlášených rakouských jezer. Rakousko je lyžařskou velmocí a v zimě místní obyvatelé žijí všemi sporty spojenými s bílým prašanem na sjezdovkách. Navštivte nejoblíbenější střediska českých lyžařů Dachstein West nebo Dachstein / Schladming.