Penzion Dagmar

Česko, Karlovarský kraj, Jáchymov

lázeňský relax v lázních Jáchymov, hotel Dagmar

  Česko, Karlovarský kraj, Krušné hory, Západočeské lázně, Jáchymov
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Poloha

Jáchymov, město ležící v krušnohorském údolí je proslulé svými lázněmi a poklidnou atmosférou. Historie lázeňství se začala psát v roce 1906, kdy zde byly založeny 1. radonové lázně na světě. Už o pět let později byla otevřena první státní lázeňská budova. Velmi dobré léčebné účinky vedly k rozhodnutí postavit lázeňský hotel - dnešní Radium Palace, který byl otevřen v roce 1912 a náležel k tomu nejlepšímu, co mohla Evropa v té době nabídnout. Léčily se tu především významné osobnosti politického, průmyslového a kulturního života. Lázně Jáchymov jsou unikátní svým přírodním léčivým zdrojem - radonovou vodou. Ve třicátých letech 20.století navštívilo lázně na devět tisíc hostů ročně. Radiové lázně se těšily světové proslulosti. Roku 1975 zahájilo provoz moderní lázeňské sanatorium akademika Běhounka a po dalších sedmnácti letech byly otevřeny další lázeňské domy.

Hotel Dagmar*** je nově zrekonstruovaný komplex historických budov se nachází v blízkosti komplexu Curie přímo v klidném lázeňském centru a tvoří ho 2 propojené domy.

Ubytování

dvoulůžkové pokoje s možností 2 přistýlek, sprcha nebo vana, WC, TV/SAT, rádio, minibar, telefon. Lze zajistit studia s kuchyňským koutem.

Stravování

polopenze formou bufetu v restauraci hotelu nebo v hotelu Curie v těsné blízkosti.

Vybavení

recepce v hotelu Curie, výtah, Wi-Fi, sluneční terasa, úschovna kol a lyží, úschovna zavazadel, parkoviště.

Wellness

sauna, parní lázeň, Whirlpool.

Domácí mazlíčci

jsou vítáni na vyžádání za poplatek Kč 350/den - platba na místě.

Radonová koupel

Radonová voda nemá na rozdíl od jiných zdrojů účinky chemické, ale energetické. Unikátním zdrojem tohoto přírodního bohatství je Důl Svornost, který je nejstarším uranovým dolem na světě. Z tohoto dolu je radonová voda vedena potrubím o celkové délce 3000 m do jednotlivých balneoprovozů. Pomocí radonové vody probíhá v Lázních Jáchymov unikátní léčba pohytového aparátu. Léčení pomáhá při onemocnění kloubů, periferního nervového systému a páteře, kožních nemocech, léčbě Bechtěrevovy choroby apod. Lázeňské hotely v Jáchymově nepřinášejí jen unikátní lázeňské procedury, ale také pestré kulturní a sportovní vyžití, které často léčebný efekt výrazně umocňuje.

Základní cena zahrnuje

  • za osobu: 3x ubytování, polopenzi formou bufetu, 1x klasickou masáž (částečnou), 1x oxygenoterapii. 1x radonovou koupel, 1x solnou jeskyni (45 minut) v lázeňském centru Agricola.

Základní cena nezahrnuje

  • místní taxu cca Kč 21 / osoba a noc, parkování cca 80Kč/den – platby na místě.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Bena Tour, IČ: 25709992. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Název hotelu dle CK: lázeňský relax v lázních Jáchymov, hotel Dagmar
  • Lokalita dle CK: Karlovarský kraj
  • Místo dle CK: Jáchymov

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 842 819
dnes 7.30–18 h

Nezávazná objednávka

lázeňský relax v lázních Jáchymov, hotel Dagmar
  Česko, Karlovarský kraj, Krušné hory, Západočeské lázně, Jáchymov

Cena
4 450 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 842 819

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
4 450 Kč

Pojištění

pojištění Storno plus Generali - za osobu
2
160 Kč