Penzion Energy

Slovensko, Západní Slovensko, Podhájska

4/5

Podhájska - Penzion Energy II., termální bazén zdarma

  Slovensko, Jižní Slovensko, Slovenské termály, Západní Slovensko, Podhájska
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Popis zájezdu

Vnitřní termální bazén jen pro ubytované klienty.
Stylová restaurace v budově penzionu.
WiFi zdarma.
Vyhledávané ubytování - doporučujeme včas rezervovat. CK TIP.
Pobyty standardně PONDĚLÍ - NEDĚLE, 7 dní/6 nocí, polopenze a termální bazén v ceně. Pobyt je možný také na 7 nocí, s nástupem v neděli, případně v pondělí a s ukončením pobytu za týden také v pondělí - jen na dotaz.
Penzion Energy II. je situován v bezprostřední blízkosti termálního koupaliště, přibližně 100 m od penzionu Energy I. s wellness centrem „Římské lázně“. Klienty oblíbený penzion nabízí ubytování s výhledem na koupaliště, možnost stravování ve stylové restauraci a především „svůj“ vnitřní termální bazén s hydromasážními tryskami se stejným složením vody jaká je ve venkovních bazénech veřejného koupaliště (pouze pro ubytované). Vstup do vnitřního termálního bazénu pouze pro ubytované klienty je v ceně pobytu. Dvoupatrový objekt je bez výtahu. V suterénu objektu se nachází stylová restaurace, která zároveň slouží jako jídelna, s nabídkou tradiční slovenské i mezinárodní kuchyně (pro klienty CK CK sleva 10%). Možnost parkování bez poplatku - veřejné, nehlídané před budovou penzionu s omezeným počtem míst nebo v oploceném areálu sousedního Energy I. (monitorované, zdarma).
Koupání: vnitřní sedací termální bazén s hydromasážními tryskami (celotýdenní vstup v ceně). Za příplatek wellness centrum „Římské lázně“ v areálu Energy I. vzdálené cca 100 m, hlavní vstup do termálního koupaliště v letní i zimní sezóně cca 200 m. V bazénu Energy II. je stejné složení termální vody, jaká je ve venkovním areálu termálního koupaliště.
V době pravidelného uzavření části areálu koupaliště na jaře a na podzim (v době od 5.-11.10.2020 uzavřen venkovní bazénový 'relaxačno-rekondičný' komplex a 12.-18.10.2020 bude uzavřeno Wellness centrum Aquamarín), nebude nijak omezen provoz penzionů Energy I. a II., které mají vlastní termální bazény.
Poznámka - pouze pro ubytované v penzionu Energy II: Týdenní permanentku do bazénů Energy I. lze dokoupit za příplatek +17 €/pobyt na 6 nocí v zimním období 21.01.- 26.04.2020 a 02.11.- 13.12.2020 a v letním období tj. 26.04.- 01.11.2020 za příplatek +15 €/osoba/pobyt na 6 nocí (nepovinný). Platba v EUR na místě.
Velmi dobré vlakové spojení – od nádraží k budově penzionu je to cca 600 m.
Obec Podhájska leží v oblasti jižního Slovenska, nedaleko Nových Zámků, a je známá především termálním koupalištěm s unikátní a jedinečnou vodou, která je svým složením velmi podobná vodě Mrtvého moře.Silně minerální, slaná voda má jen menší koncentraci než mořská voda. Její téměř ideální složení má léčebné a regenerační účinky na celý organismus. Další podrobné informace najdete v sekci 'Popis destinace'.

Stravování

polopenze - Stravování formou polopenze v prostorách stylové restaurace v suterénu budovy penzionu Energy II. Snídaně formou jednoduchého bufetu, večeře výběr ze dvou jídel - jedno jídlo vegetariánské. Za příplatek možnost plné penze.

Ubytování

pension - 2- lůžkový pokoj, standardní se sprchou a WC, TV, ledničkou a balkonem.
3- lůžkový pokoj, standardní se sprchou a WC, TV, ledničkou a balkonem. K dispozici 3 pevná lůžka. Pokud je dítě 3-10 let jako 3.osoba na pokoji - na lůžku - může mít slevu (poloviční porce stravy). Pokud je dospělý jako 3.osoba na pokoji - na lůžku - platí standardní cenu s polopenzí.


Základní cena zahrnuje

 • 6x ubytování
 • 6x polopenze
 • celotýdenní vstup do vnitřního termálního bazénu v budově Energy II.
 • místní poplatek.

Základní cena nezahrnuje

 • 1/1 pokoj za příplatek, osoba/pobyt 6 nocí, dle období (od 20.01.- 13.12.2020)
 • cestovní pojištění Union typ B, na Slovensko/den/dospělý
 • cestovní pojištění Union typ B, na Slovensko/den/dítě do 15 let
 • cestovní pojištění Union typ A30/den/dospělý
 • cestovní pojištění Union typ A30/den/dítě do 15 let

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Nemo tour, IČ: 64051421. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

 • Název hotelu dle CK: Podhájska - Penzion Energy II., termální bazén zdarma
 • Lokalita dle CK: Západní Slovensko
 • Místo dle CK: Podhájska

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 623 539
dnes 7.30–17 h

Hodnocení

13. nejlepší hotel v destinaci Západní Slovensko

4/ 5 9 recenzí


D. Grigova září 2019
Penzión Energy ll. Byli jsme spokojeni.... celá recenze


JIŘÍ září 2019
Hodnocení. dovolená v tomto zařízení je dobrá volba... celá recenze


Alisie srpen 2019
Neúplné informace od Prodejce Z*****. Dovolená proběhla v pořádku.... celá recenze

Slovensko

Naši východní sousedé se mohou pochlubit zejména nádhernou přírodou vysokých pohoří. Vysoké Tatry mají povahu velehor a tomu odpovídá jejich majestátnost. Krása hor vynikne jak v zimě, kdy se promění v lyžařský ráj, tak v létě, kdy lze podnikat jednu túru za druhou po dobrodružných horských stezkách. Na různé sportovní aktivity během celého roku navazuje bohatý wellness program místních hotelů a lázní. Slovensko, to nejsou jenom vysoké hory, jižní část země v Dunajské nížině je vyhlášenou oblastí termálních lázní a wellness komplexů. Turistickým lákadlem je i hlavní město Bratislava. Kromě místního hradu je hlavním cílem také velkolepý Dunaj. Na Slovensku na vás čeká prostředí podobné našemu, podobné ceny a odpadá také jakákoliv jazyková bariéra. Vyzkoušejte Slovenskou republiku jako zajímavý a neokoukaný cíl dovolené.

Nezávazná objednávka

Podhájska - Penzion Energy II., termální bazén zdarma
  Slovensko, Jižní Slovensko, Slovenské termály, Západní Slovensko, Podhájska

Cena
6 250 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 623 539

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
6 250 Kč

Pojištění

komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dospělý 18 - 69 let
2
380 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dítě do 17 let
0
220 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - senior od 70 let
0
580 Kč
samostatné pojištění Storno - za osobu
0
108 Kč