Penzion Energy

Slovensko, Západní Slovensko, Podhájska

4/5

Penzion Energy II., termální bazén zdarma

  Slovensko, Jižní Slovensko, Slovenské termály, Západní Slovensko, Podhájska
Číslo zájezdu: 2 057 546
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Popis zájezdu

Vnitřní termální bazén jen pro ubytované klienty.
Stylová restaurace v budově penzionu.
Wi-Fi zdarma.
Vyhledávané ubytování - doporučujeme včas rezervovat. CK TIP.
Penzion Energy I. a bungalovy Energy I. již v provozu od 7.2.2022 - k dispozici je krytý termální bazén 'Římských lázní' a také venkovní termální bazén v areálu penzionu. V rámci zahájení provozu Wellness Energy I. jsou v nabídce: sauny, vana a masáže (ceníky uvedené v pokynech, které klienti obdrží při odbavení před cestou do Podhájské).
Penzion Energy II. zahájil provoz s termálním bazénem od 28.března 2022.
Pobyty standardně PONDĚLÍ - NEDĚLE, 7 dní/6 nocí, polopenze a termální bazén v ceně. Pobyt je možný také na 7 nocí, s nástupem v neděli, případně v pondělí a s ukončením pobytu za týden také v pondělí - jen na dotaz.
Penzion Energy II. je situován v bezprostřední blízkosti termálního koupaliště, přibližně 100 m od penzionu Energy I. s wellness centrem „Římské lázně“. Klienty oblíbený penzion nabízí ubytování s výhledem na koupaliště, možnost stravování ve stylové restauraci a především „svůj“ vnitřní termální bazén s hydromasážními tryskami se stejným složením vody jaká je ve venkovních bazénech veřejného koupaliště (pouze pro ubytované). Vstup do vnitřního termálního bazénu pouze pro ubytované klienty je v ceně pobytu. Dvoupatrový objekt je bez výtahu. V suterénu objektu se nachází stylová restaurace, která zároveň slouží jako jídelna, s nabídkou tradiční slovenské i mezinárodní kuchyně (pro klienty CK sleva 10%). Možnost parkování bez poplatku - veřejné, nehlídané před budovou penzionu s omezeným počtem míst nebo v oploceném areálu sousedního Energy I. (monitorované, zdarma).
Koupání: vnitřní sedací termální bazén s hydromasážními tryskami jen pro ubytované (celotýdenní vstup v ceně). Za příplatek wellness centrum „Římské lázně“ v areálu Energy I. vzdálené cca 100 m, hlavní vstup do veřejného termálního koupaliště v letní i zimní sezóně cca 200 m. V bazénu Energy II. je stejné složení termální vody, jaká je ve venkovním areálu termálního koupaliště.
V době pravidelného uzavření části areálu veřejného koupaliště na jaře a na podzim (v průběhu dubna a října tedy na přelomu zimní a letní sezóny) bude jen částečně omezen provoz (dle pokynů nového vedení koupaliště). V těchto týdnech však nebude nijak omezen provoz penzionů Energy I. a II., které mají vlastní termální bazény.
Poznámka - pouze pro ubytované v penzionu Energy II: Týdenní permanentku do bazénu Energy I. lze dokoupit za příplatek +21 €/dospělý/pobyt na 6 nocí a +12 €/dítě do 15 let/pobyt na 6 nocí v zimním období od ledna do konce dubna 2022 a listopadu a prosince 2022.
V letním období tj. květen - říjen 2022 za příplatek +18 €/dospělý/pobyt na 6 nocí a +10 €/dítě do 15 let/pobyt na 6 nocí.
Příplatek za týdenní permanentku do bazénu vedlejšího penzionu Energy I. není povinný. Platba v EUR na místě.
Velmi dobré vlakové spojení – od nádraží k budově penzionu je to cca 600 m.
Obec Podhájska leží v oblasti jižního Slovenska, nedaleko Nových Zámků, a je známá především termálním koupalištěm s unikátní a jedinečnou vodou, která je svým složením velmi podobná vodě Mrtvého moře.Silně minerální, slaná voda má jen menší koncentraci než mořská voda. Její téměř ideální složení má léčebné a regenerační účinky na celý organismus. Další podrobné informace najdete v sekci 'Popis destinace'.

Stravování

polopenze - Stravování formou polopenze v prostorách stylové restaurace v suterénu budovy penzionu Energy II. Snídaně formou jednoduchého bufetu - večeře výběr ze dvou jídel - jedno jídlo vegetariánské. Za příplatek možnost plné penze.

Ubytování

pension - 2- lůžkový pokoj, standardní se sprchou a WC, TV s českými programy, ledničkou a balkonem.
3- lůžkový pokoj, standardní se sprchou a WC, TV s českými programy, ledničkou a balkonem. K dispozici 3 pevná lůžka. Pokud je dítě 3-10 let jako 3.osoba na pokoji - na lůžku - může mít slevu (poloviční porce stravy). Pokud je dospělý jako 3.osoba na pokoji - na lůžku - platí cena uvedená v ceníku.

Základní cena zahrnuje

  • 6x ubytování
  • 6x polopenze
  • celotýdenní vstup do vnitřního termálního bazénu v budově Energy II.
  • místní poplatek.

Základní cena nezahrnuje

  • 1/1 pokoj za příplatek, osoba/pobyt 6 nocí, dle období (od 17.01.- 11.12.2022)
  • cestovní pojištění

Informace o zájezdu

Pořadatel: NEMO tour s.r.o., IČ 64051421.
Název hotelu dle pořadatele: Penzion Energy II., termální bazén zdarma
Lokalita dle pořadatele: Západní Slovensko, Podhájska

565 656 410 Číslo zájezdu: 2 057 546
dnes 8–17 h

Hodnocení

12. nejlepší hotel v destinaci Západní Slovensko

4/ 5 8 recenzí


D. Grigova září 2019
Penzión Energy ll. Byli jsme spokojeni.... celá recenze


JIŘÍ září 2019
Hodnocení. dovolená v tomto zařízení je dobrá volba... celá recenze


Alisie srpen 2019
Neúplné informace od Prodejce Z*****. Dovolená proběhla v pořádku.... celá recenze

Slovensko

Naši východní sousedé se mohou pochlubit zejména nádhernou přírodou vysokých pohoří. Vysoké Tatry mají povahu velehor a tomu odpovídá jejich majestátnost. Krása hor vynikne jak v zimě, kdy se promění v lyžařský ráj, tak v létě, kdy lze podnikat jednu túru za druhou po dobrodružných horských stezkách. Na různé sportovní aktivity během celého roku navazuje bohatý wellness program místních hotelů a lázní. Slovensko, to nejsou jenom vysoké hory, jižní část země v Dunajské nížině je vyhlášenou oblastí termálních lázní a wellness komplexů. Turistickým lákadlem je i hlavní město Bratislava. Kromě místního hradu je hlavním cílem také velkolepý Dunaj. Na Slovensku na vás čeká prostředí podobné našemu, podobné ceny a odpadá také jakákoliv jazyková bariéra. Vyzkoušejte Slovenskou republiku jako zajímavý a neokoukaný cíl dovolené.

Nezávazná objednávka

Penzion Energy II., termální bazén zdarma
  Slovensko, Jižní Slovensko, Slovenské termály, Západní Slovensko, Podhájska

Cena
6 350 Kč/os

Cestující

Číslo zájezdu: 2 057 546

Pobyt

dospělá osoba na pevném lůžku
2
6 350 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dospělý
2
525 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dítě do 18 let
0
406 Kč
samostatné pojištění storna Uniqa - za osobu
0
270 Kč