Popis

Popis hotelu Penzion Fontana

Balíček 2

Rekreační pobyt SN< zahrnuje ubytování se snídaní v počtu dle zvolené délky pobytu. Minimální počet nocí 2.

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Vychutnejte si příjemný pobyt a odpočinek s wellness službami v podhůří Nízkých Tater, v tichém prostředí Bešeňové. Čeká vás pohodová atmosféra penziónu, ubytování ve standartně vybavených a cenově dostupných pokojích a apartmánech.

POLOHA

Penzion je situovaný v krásném prostředí Liptovské kotliny, 500 m od komplexu termálních bazénů s celoročním provozem.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, restaurace, zimní zahrada s krbem, bar, kavárna, venkovní posezení, sál, konferenční služby, Wi-Fi (zdarma), pro děti - hřiště, postýlka, stolička, atrakce a strava; úschovna a půjčovna kol, úschovna lyží, wellness centrum (whirlpool, finská sauna, finské vědro, skotské střiky, tropický déšť, masáže (nohou, rukou, zad, lávovými kameny)), parkoviště, akceptace platebních karet.

VYBAVENÍ POKOJŮ

1 a 2lůžkové pokoje, 2lůžkové apartmány, 2 a 4lůžkové mezonetové apartmány, možnost až 2 přistýlek, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, fén), TV-SAT, lednička, Wi-Fi (zdarma). Apartmány navíc: ložnice (2x u 4lůžkových), obývák s rozkládací pohovkou (možnost až 2 přistýlek).

STRAVOVÁNÍ

vlastní, za příplatek snídaně (bufet). Na oběd a večeře možnost využít nabídky hotelové restaurace.

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

Sport: stolní tenis, kulečník, v okolí - tenisové kurty, Thermal park Bešeňová (450 m od penzionu), cykloturistika, běžecké a sjezdové lyžování (ski areály: Malino Brdo 10 km, Jasná 30 km). Thermal park Bešeňová (500 m od penzionu): patří svoji rozlohou a počtem bazénů k největším thermal parkům na Slovensku. Termální voda v Bešeňové má blahodárný vliv především na pohybové ústrojí, urologické či kosmetické potíže a vůbec na celý organismus.

Slovensko

Naši východní sousedé se mohou pochlubit zejména nádhernou přírodou vysokých pohoří. Vysoké Tatry mají povahu velehor a tomu odpovídá jejich majestátnost. Krása hor vynikne jak v zimě, kdy se promění v lyžařský ráj, tak v létě, kdy lze podnikat jednu túru za druhou po dobrodružných horských stezkách. Na různé sportovní aktivity během celého roku navazuje bohatý wellness program místních hotelů a lázní. Slovensko, to nejsou jenom vysoké hory, jižní část země v Dunajské nížině je vyhlášenou oblastí termálních lázní a wellness komplexů. Turistickým lákadlem je i hlavní město Bratislava. Kromě místního hradu je hlavním cílem také velkolepý Dunaj. Na Slovensku na vás čeká prostředí podobné našemu, podobné ceny a odpadá také jakákoliv jazyková bariéra. Vyzkoušejte Slovenskou republiku jako zajímavý a neokoukaný cíl dovolené.

Hotely Střední Slovensko