300 m od pláže | Typ pláže: oblázková

Popis

Popis hotelu Penzion Jerič ***

Poloha

Vila leží cca 300 m od oblázkové pláže s pozvolným vstupem do moře. Od centra města je vila vzdálena cca 1.100 m. Vila má venkovní bazén, terasu s grilem a posezením, parkoviště, dětské hřiště a trampolínu. Na terase v patře je k dispozici společná vybavená kuchyň. Vila má Wi-Fi internet zdarma ve společných prostorách.

Koupání

Vila leží cca 300 m od moře. Venkovní bazén.

Vybavení

TTYP S2 a S2+1 - 2-lůžkový pokoj s možností přistýlky s kuchyňským koutem, hyg. zařízení a balkon. TYP A2+2 nebo A4 - ložnice se 2 lůžky, 2 přistýlky v kuchyni nebo v místnosti, (kuchyňský kout může být i na balkoně), hyg. zařízení a terasa. (Může být i 2 ložnice se 2 lůžky.) TYP A4+1 - 2 ložnice se 2 lůžky, přistýlka v jedné z ložnic, kuchyňský kout (může být i na balkoně), hyg. zařízení a terasa. Klimatizace je za příplatek cca 5 Eur/den - po předchozím vyžádání v CK.

Služby

Ubytování s vlastním vařením.

Sport

Tenis, stolní tenis, sportovní hřiště, vodní sporty.

Tipy na výlety

Trogir, Primošten, vodopády řeky Krky, Split.

Doprava

a) vlastní b) autobusem Fakultativní příplatek - autobusová doprava 2.490 Kč/os. + příplatky za vybraná nástupní místa dle str. 4.

Mapa

Odkaz na mapu umístění hotelu

Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Celkové hodnocení hotelu

Hodnotilo

22 uživatelů

Pořadí

93. nejlépe hodnocený hotel v destinaci

Nejnovější recenze

4
17.7.2017 | Hana
Datum pobytu červen 2017
4/5 - Skvělé
Spokojenost.
5
27.3.2017 | Veronika
Datum pobytu červenec 2016
5/5 - Úžasné
bezvadné, pojedu znovu
5
19.12.2016 | Dadi Chroboková
Datum pobytu červen 2015
5/5 - Úžasné
Kdykoliv se ráda vrátím , v dnešní uspěchané době - nádherné místo pro odpočinek ...

Chorvatsko

Nenechte si ujít

Historicky nejoblíbenější cíl českých turistů na pobřeží Jadranu má co nabídnout. Přírodní i kulturní poklady na dosah. Podívejte se s námi na ty nejzajímavější.

Istrie a Pula

Z Istrie se stala menší perla Středomoří. Koncentrace zážitků je vysoká, hlavně historických památek, koupání v moři a sem tam i na přírodní zajímavost narazíte. Centrem je historická Pula se slavným amfiteátrem. Z přírodních lákadel jsou atraktivní krápníkové jeskyně Baredine u obce Nova Vas a Národní park Brijuni nedaleko Puly.

Národní park Plitvická jezera

Kdo by neznal jezera a vodopády z Pokladu na Stříbrném jezeře. Plitvice jsou nejslavnější národní park Chorvatska. Tvoří je soustava 16 sladkovodních jezer, která jsou v délce 7 km navzájem propojena říčkami, vodopády a kaskádami. Zaujmou především svou tyrkysově modrou vodou. Vyjeďte si na loďce a prozkoumejte přírodní poklad Chorvatska.

Dubrovník

Starobylý Dubrovník je nejatraktivnější letovisko Chorvatska. Největším celosvětově uznávaným tahákem je systém opevnění a historické centrum. Staré město je neporušený obraz přístavu z přelomu 17. a 18. století. Starobylé kamenné domy, úzké uličky a schodiště mají půvab. Centrem veřejného života je náměstí Luža.

Národní park Kornati

Kornati se nachází ve střední části chorvatského Jadranu. Jedná se o kouzelné seskupení mnoha ostrovů. Jméno národní park dostal podle největšího z ostrovů Kornatu. V současné době má souostroví 89 různých ostrovů, ostrůvků a útesů. O kráse mnoha ostrovů a ostrůvků zasazených v moři nelze psát, ty je potřeba vidět naživo.

Trogir

Starobylé město ve Střední Dalmácii zapsané na seznamu UNESCO se jmenuje Trogir. Nejcennější je téměř neporušená stará historická část města kolem katedrály, která vznikala ve 13. až 15. století. Hlavní památka je románská katedrála sv. Vavřince (Sveti Lovre), trojlodní bazilika ze 13. století. Významný je přístav, ze kterého se pořádá mnoho výletů na moře a okolní ostrovy.

Národní park Krka

Krka je národní park v Chorvatsku pojmenovaný po stejnojmenné řece. Nachází se v centrální části Dalmácie, v Šibensko-kninské župě nedaleko města Šibenik. Národní park Krka je známý svými četnými vodopády a různobarevnými jezírky. Hlavní pozoruhodností národního parku jsou soustava vodních kaskád a rekordní počet živočišných a rostlinných druhů.

Poreč

Poreč patří mezi přístavní města Istrie s tisíciletou historií. Čisté Jaderské moře a borové lesy, které sahají až k mořskému břehu, dělají z Poreče ideální místo pro rodinnou dovolenou. Město je slavné pro vzácnou Eufraziovu bazaliku, která pochází ze 6. století a patří na seznam světového kulturního dědictví UNESCO.

Split

Split je druhé největší město Chorvatska, centrum Střední Dalmácie na pobřeží Jaderského moře. Ve Splitu najdete velké množství kulturních památek. Antický Diokleciánův palác se roku 1979 zařadil na seznam kulturního dědictví UNESCO. Nejzajímavější jsou staré klenby a chodby pod městem. Split využívá služby mezinárodního letiště 20 kilometrů na západ.

Penzion Jerič ***