100 m od pláže | Typ pláže: písčitá

Popis

Popis hotelu Penzion Panorama **

Náš názor:

Oblíbený penzion, který je umístěný přímo v centru města na pěší zóně u pláže. Je proto vhodný pro klienty vyhledávající ruch a noční život. Od samotné pláže jen oddělen schody.

Poloha:

Penzion se nachází v bezprostřední blízkosti moře i centra letoviska.

Ubytování:

Standardně vybavené, prostorné 2 a 3lůžkové pokoje s možností přistýlky (rozkládací lůžko) s vlastním sociálním zařízením, rychlovarnou konvicí, lednicí a balkonem, společná žehlička se žehlicím prknem na chodbě.

Stravování:

Vlastní, možnost dokoupení stravování v nedaleké restauraci.

Mapa

Odkaz na mapu umístění hotelu

Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Celkové hodnocení hotelu

Hodnotilo

11 uživatelů

Pořadí

58. nejlépe hodnocený hotel v destinaci

Poslední komentář

16.9.2018 | Josef
Datum pobytu: září 2018
Celkový dojem? Průměrný.

Nejnovější recenze

2
16.9.2018 | Josef
Datum pobytu září 2018
2/5 - Horší
Celkový dojem? Průměrný.
2
22.8.2018 | Terka
Datum pobytu srpen 2018
2/5 - Horší
ubytování na 1 * ale zbytek nic moc
2
16.8.2018 | Hana
Datum pobytu červenec 2018
2/5 - Horší
Do tohoto penzionu bych již nejela, určitě lze najít lepší! Velmi záleží na ceně, za kterou koupíte a očekáváte služby. Byli zde lidé, co dali za 12ti denní pobyt 21.000,- na dospělou osobu (first minute nákup!), ale i o deset tisíc méně.

Bulharsko

Bulharsko je stát ležící v jihovýchodní Evropě na Balkánském poloostrově. Jeho východní hranici tvoří Černé moře. Délka rozmanitého pobřeží je téměř 400 kilometrů. Nalezneme zde dlouhé písečné pláže, ústí mnoha řek i skalnaté zátoky. Směrem do vnitrozemí je krajina spíše hornatá, nejvyšší hora Bulharska Musala je se svými 2 925 m n. m. nejvyšším bodem celého Balkánského poloostrova. Hlavním městem země je Sofie, ležící na historicky důležitých obchodních cestách spojujících Evropu a Orient. Největším letoviskem je Slunečné pobřeží, dále vynikají historická střediska u moře Sozopol a Nesebar, malebné rodinné Primorsko a Kiten, a nakonec vždy slunečný na jih orientovaný Svatý Vlas.

Pobřeží Černého moře je ideální volbou pro rodiny s dětmi. Nabízí cenově dostupnou dovolenou v příjemném prostředí, které v létě mluví minimálně z poloviny česky. Počasí není tolik horké jako na samém jihu Evropy, ale je více podobné našim letním podmínkám. Do Bulharska se dostanete rychle a pohodlně letadlem.

Hotely Primorsko