Popis

Popis hotelu Penzion Podhájská

Poloha

Velmi pěkný až luxusní penzion v klidné části obce Podhájská - Trávnica, 2 km od celoročně otevřeného termálního areálu na jižním Slovensku.

Pronájem

Celoročně, penzion 2 - 4 lůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením

Vybavení

Pěkně vybavené pokoje s vlastním sociálním zařízením ( sprchovací kout, WC) a BTV. Společné pak: vybavená kuchyně (plynový sporák, lednička, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice), společenská místnost s BTV - DVD, stolní fotbal, šipky. Oplocený pozemek, zastřešený sportovní koutek (stolní tenis, skluzavka, rotoped), pergola s posezením, zahradní houpačka, krb, gril. Parkování u objektu, domácí zvíře ano.

Rekreace

Areál termálních koupališť (9 bazénů, tobogány, tenisové kurty, voda s teplotu 36 °C s léčivými účinky na pohybové ústrojí, dýchací cesty a kožní ekzémy) 3 km, fotbalové a volejbalové hřiště v obci, sauna, solárium, masáže 3 km. Osvětlený tenisový kurt 200 m. Okolí zvláště vhodné k relaxaci a odpočinku. V okolí vycházky a cykloturistika, arboretum v Tesárských Mlýňanoch, zámek a park se zubří oborou v Topolčiankach, celodenní výlety do Maďarska. Okolní města: Nitra, Levice, Šurany, Nové Zámky, Komárno.

Stravování

Rastaurace i obchod 400 m

Slovensko

Naši východní sousedé se mohou pochlubit zejména nádhernou přírodou vysokých pohoří. Vysoké Tatry mají povahu velehor a tomu odpovídá jejich majestátnost. Krása hor vynikne jak v zimě, kdy se promění v lyžařský ráj, tak v létě, kdy lze podnikat jednu túru za druhou po dobrodružných horských stezkách. Na různé sportovní aktivity během celého roku navazuje bohatý wellness program místních hotelů a lázní. Slovensko, to nejsou jenom vysoké hory, jižní část země v Dunajské nížině je vyhlášenou oblastí termálních lázní a wellness komplexů. Turistickým lákadlem je i hlavní město Bratislava. Kromě místního hradu je hlavním cílem také velkolepý Dunaj. Na Slovensku na vás čeká prostředí podobné našemu, podobné ceny a odpadá také jakákoliv jazyková bariéra. Vyzkoušejte Slovenskou republiku jako zajímavý a neokoukaný cíl dovolené.

Hotely Západní Slovensko