200 m od pláže | Typ pláže: písčitá

Popis

Popis hotelu Penzion Preslav **

Popis

útulný a moderně zařízený penzion s přátelskými majiteli, doporučujeme pro milovníky soukromí a rodinného prostředí

Poloha

v klidnější uličce v centru městečka, pouhých 200 metrů od pláže, v těsné blízkosti množství obchodů, stánků a restaurací

Vzdálenosti

Vzdálenost od pláže: 200 metrů
Vzdálenost od centra: 100 metrů

Ubytování

TV/SAT, WI-FI, lednička,rychlovarná konvice, WC, sprcha

Stravování

Vlastní

Doprava

Letecká

Mapa

Odkaz na mapu umístění hotelu

Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Bulharsko

Bulharsko je stát ležící v jihovýchodní Evropě na Balkánském poloostrově. Jeho východní hranici tvoří Černé moře. Délka rozmanitého pobřeží je téměř 400 kilometrů. Nalezneme zde dlouhé písečné pláže, ústí mnoha řek i skalnaté zátoky. Směrem do vnitrozemí je krajina spíše hornatá, nejvyšší hora Bulharska Musala je se svými 2 925 m n. m. nejvyšším bodem celého Balkánského poloostrova. Hlavním městem země je Sofie, ležící na historicky důležitých obchodních cestách spojujících Evropu a Orient. Největším letoviskem je Slunečné pobřeží, dále vynikají historická střediska u moře Sozopol a Nesebar, malebné rodinné Primorsko a Kiten, a nakonec vždy slunečný na jih orientovaný Svatý Vlas.

Pobřeží Černého moře je ideální volbou pro rodiny s dětmi. Nabízí cenově dostupnou dovolenou v příjemném prostředí, které v létě mluví minimálně z poloviny česky. Počasí není tolik horké jako na samém jihu Evropy, ale je více podobné našim letním podmínkám. Do Bulharska se dostanete rychle a pohodlně letadlem.

Hotely Nesebar

Hotel Arsena

Hotel Arsena ****, Bulharsko, Nesebar

letecky all inclusive (ultra all inclusive)